Switch to full style
To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Rukověť kuřáka dýmky

05 bře. 2022, 23:00

Vážení pánové a dámy, chtěl bych vydat knížku o dýmkách a tabácích. Mám téměř hotový rukopis, na kterém ještě pracuji s redaktorem, korektorem, grafikem a sazečem. Postupně sem budu dávat aktuální informace, tedy jestli se mi to celé podaří, protože zjišťuju, že vydat knížku není úplně jednoduché. Máte jedinečnou možnost podílet se na jejím vzniku. Budu velice rád za vaše připomínky a návrhy k tématu a předem děkuji za Vaše reakce.
Naposledy upravil MBO dne 19 kvě. 2023, 20:07, celkově upraveno 3

Re: Tabákový gourmet

06 bře. 2022, 08:50

odvážný počin. pokud bych měl čím přispět, rád to udělám.

Re: Tabákový gourmet

06 bře. 2022, 09:44

Díky, Tome. Popřemýšlím, a když na něco přijdu, ozvu se.

Re: Tabákový gurmet

07 bře. 2022, 13:20

Vidím to jako výborný nápad a přeji hodně štěstí. Co takhle se zeptat lidí různých povolání, názorů, věku (na tomto fóru je takových lidí až dost), jestli by nepřispěli a nenapsali, proč kouří dýmku, co jim to dává atd.

Re: Tabákový gurmet

07 bře. 2022, 13:53

No, Alter Egone, nejsem si jist, zda MBO plánoval dílo o rozsahu Ottova slovníku naučného :mryellow: Pokud by se zhruba polovina zdejšího osazenstva rozepsala o svých dýmkařských pohnutkách, vydalo by to na slušných pár dílů :smoke5:

Re: Tabákový gurmet

07 bře. 2022, 14:06

a nakonec, proč ne? udělat z toho jakýsi filozofický výcuc, k tomu by jistě profesor kvákal :wink: měl čím přispět...

Re: Tabákový gurmet

07 bře. 2022, 14:49

... a v této chvíli se Hulínem začíná ozývat dunění, jak MBO mlátí hlavou do zdi, litujíc, že toto vlákno založil ... :mryellow: :palm: :smoke5:

Re: Tabákový gurmet

07 bře. 2022, 15:00

Musím si to celé rozmyslet, jak s připomínkami naložit. Vytipoval jsem betačtenáře, kteří to dostanou jako první. Zatím mám dva, ale možná by jich mohlo být víc. Jen se bojím, abych to pak zvládl zpracovat. Rukopis teď má necelých sto stran a mění se mi pod rukama. Jestli nezačnu zase překládat, fakt z toho začnu tlouct hlavou o zeď. Jinak všude v knize píšu, že každý kouří po svém, tak to prosím berte jako můj subjektivní pohled na věc.

Re: Tabákový gurmet

07 bře. 2022, 17:26

Samozřejmě se na to rád podívám. :smoke1:

Re: Tabákový gurmet

07 bře. 2022, 17:49

Moc děkuju za nabídku. Ozvu se přes SZ.

Re: Tabákový gurmet

07 bře. 2022, 19:18

A to bude jen o tabácích :think: soudě podle názvu vlákna

Re: Tabákový gurmet

07 bře. 2022, 19:57

Jak Mirka ( MBO) znám,tak to bude nejenom o tabácích,ale i o dýmkách a všem okolo.

Re: Tabákový gurmet

07 bře. 2022, 20:55

Zdeňku, je to i o dýmkách, ale hlavně o kouření, tedy jestli to vyjde...

Re: Tabákový gurmet

10 bře. 2022, 08:37

:ok: držim palce, vydat knížku neni sranda. :smoke1: Je s tím spojeno spousta dalších věcí, které nejsou vidět. :roll:

Re: Tabákový gurmet

10 bře. 2022, 21:31

Díky, Zdeňku, pomalu si to začínám uvědomovat, a to jsem na úplném začátku. :smoke3:
Odeslat odpověď