Switch to full style
To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Re: Úplný zákaz kouření IV

17 úno. 2020, 15:35

Tohle bych zařadil do vtipů, protože to nemá chybu. :D

Re: Úplný zákaz kouření IV

17 úno. 2020, 19:54

:D :ok: souhlas :D

Re: Úplný zákaz kouření IV

19 úno. 2020, 08:30

beda píše:Za chvíli tam bude v rámci genderový rovnosti ženská a bude se to jmenovat myslivcova stará. Jsem zvědav po čem bude cítit.


To bude zdravý nápoj, bylinky a rybí tuk! :smoke5:

Re: Úplný zákaz kouření IV

19 úno. 2020, 11:45

:mryellow: :clamp: :ok:

Re: Úplný zákaz kouření IV

19 úno. 2020, 14:43

Jestli to bude nějaké míň uleželé, tak tam budou cejtit i alimenty a dozvuk tradičních výčitek. Já teď hlavně Staropramen, trochu mi vadí ta nová viněta Legendární Smíchov, s obrysem Hradčan, ale čtyři stupně je můj strop a ten slogan "stará promiň" to žehlí. :offtopic1:

Re: Úplný zákaz kouření IV

05 bře. 2020, 06:56

Baskervil píše:Asi po rybách.

Připomnělo mě to ten fór, jak jde slepec kolem rybárny a povídá: "Nazdar holky!" :lol:

Re: Úplný zákaz kouření IV

31 srp. 2020, 10:30

Trocha z historie kouření :puffy: https://www.protiproud.cz/duchovni-svet/5297-trocha-tabacku-pry-nejlepsi-ochrana-proti-sedmeru-hlavnich-hrichu-kteri-svetci-milovali-tabak-papezove-cim-dal-korektnejsi-jak-vydrzet-desitky-hodin-ve-zpovednici-snupak-svate-terezy-muze-se-pri-modlitbe-kourit.htm

Re: Úplný zákaz kouření IV

03 zář. 2020, 18:22

Steinere, Steinere, dávat sem odkazy na tak extramegasuperhyperkonspirativní adresy :smoke6:
Pěkný článek, díky za tip!

Re: Úplný zákaz kouření IV

03 zář. 2020, 19:43

Pekná prehliadka racionalizácie užívania návykovej látky :D :ok:

Re: Úplný zákaz kouření IV

17 říj. 2021, 16:27

Jedna moje neteř se provdala do Toronta, bydleli tam v typickém velkoměstském paneláku. V přízemí recepce, pět výtahů, ve třetím poschodí vyhřívaný bazén, v osmnáctém vyhlídková restaurace, samý luxus a pohodlí, jen na kuřárnu už místo nějak nezbylo.
Ve všech prostorách včetně bytů kouření zakázáno a nestačilo ani sjet dolů před hlavní vchod - kuřáci se tam musejí vzdálit nejméně 20 metrů od budovy, než si smějí zapálit.

Re: Úplný zákaz kouření IV

18 říj. 2021, 19:21

jo na tom kontinentu jsou antitabák už dávno. Pořídil jsem si Chevrolet z roku 2003, kam se koukneš držáky na flašku, ale popelník nikde ...
Odeslat odpověď