Switch to full style
To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Re: Úplný zákaz kouření IV

24 led. 2020, 17:32

No v hospodě, resp. chrámu :wink:

Re: Úplný zákaz kouření IV

25 led. 2020, 17:31

Deník pořádá na adrese http://zavislosticechu.cz anonymní anketu s otázkami typu
Měla by se zcela zakázat výroba a prodej tabákových výrobků?
Měli by kuřáci platit vyšší zdravotní pojištění?
Mělo by se zakázat kouření na ulici?
Vrátil byste hospodským možnost vybrat si, zda se u nich bude kouřit?

Re: Úplný zákaz kouření IV

26 led. 2020, 22:08

Mno ... :smoke3:

... mrknul jsem se na tu anketu a v otázce na kouření tam fajfka vůbec jako možnost nejde zaškrtnout.
Evidentně to sestavoval někdo "zvenku" kuřácké komunity. Celkově spíš nepřátelské a prorestriktivní formulace.
Cílem evidentně legitimizovat snahy o přitahování šroubů (otázka: mělo by se zakázat kouření na ulici?) :smoke3:

Re: Úplný zákaz kouření IV

27 led. 2020, 08:24

Zakázali nám sůl a zítra nám budou holit hlavy.

Re: Úplný zákaz kouření IV

27 led. 2020, 08:51

Jo a za chvilku nám zakážou sladit cukrem protože je jedovatej a budeme si potajmu pěstovat doma v truhlíku stévii :palm: :evil:

Re: Úplný zákaz kouření IV

27 led. 2020, 10:08

To je ostatně důvod, proč jsem ještě jako poměrně militantní nekuřák (než jsem objevil dýmku) byl PROTI zákazu kouření v hospodách. Protože jsem si uvědomoval, že jakmile jednou vznikne precedens na to, že nám vláda může diktovat, jak si můžeme/nemůžeme likvidovat zdraví, je jen otázka času, než zakážou sladké limonády a tučná jídla. A ta představa, že si nebudu moct dát knedlo vepřo zelo nebo malinovku, mě už tehdy děsila.

Re: Úplný zákaz kouření IV

28 led. 2020, 16:40

ANO, bude líp! :puke:

Re: Úplný zákaz kouření IV

29 led. 2020, 12:16

=> Gimli

:offtopic1:

Tak nedávno jsem viděl jasný seznam důvodů, proč se mají lidé lépe.
Na druhé stránce pak byl seznam těch lidí... :lol: :cry: :cry: :cry:

Re: Úplný zákaz kouření IV

05 úno. 2020, 21:11

No aby nám nezapadla dobrá myšlenka ....

Pokud se do toho náboženství pustíme také vím o pár novych věřících :P :o min 3 ks ....

Pokud budu moci být nápomocen pomohu .... :smoke1:

Navíc pastafarianům to prošlo ... s dymkou na občance by mi to určitě slušelo .....

Re: Úplný zákaz kouření IV

05 úno. 2020, 22:36

Jsem pro každou srandu, resp. dýmkařskou církev, ale ty teologický náležitosti nezvládám.

Re: Úplný zákaz kouření IV

09 úno. 2020, 11:27

No, za chvíli nám zakážou úplně všechno. Kdo znáte vinětu na lahvi Stará myslivecká, tak si vzpomenete, že na té původní byl starý myslivec s dýmkou a flintou na rameni. Dnes je tam ten samý myslivec, jen bez dýmky a flinty... Jsou to věci, kterých si málokdo všimne a tak se nenápadně "utahují šrouby"... :evil: Pravda je, že nás dýmkařů už je vidno velmi málo, tady ve Stráži jsme jen 2...Ta církev by mohla projít , když existuje třebas "Církev Ježíše Krista posledních dní" , tak by mohlo být to samé ve znění "Církev Ježíše Krista první a poslední dýmky"... :mryellow:

Re: Úplný zákaz kouření IV

09 úno. 2020, 13:45

částečně OT - starou mysliveckou si podle mě k*rví sám majitl, to mu nikdo nepřikázal

Re: Úplný zákaz kouření IV

10 úno. 2020, 12:17

No, rozhodně nesouhlasím s tím, že je tam ten samej myslivec. Teď je tam hóša metrosexuál... ;-)

Re: Úplný zákaz kouření IV

17 úno. 2020, 14:04

Za chvíli tam bude v rámci genderový rovnosti ženská a bude se to jmenovat myslivcova stará. Jsem zvědav po čem bude cítit.

Re: Úplný zákaz kouření IV

17 úno. 2020, 14:18

beda píše:Za chvíli tam bude v rámci genderový rovnosti ženská a bude se to jmenovat myslivcova stará. Jsem zvědav po čem bude cítit.

Asi po rybách.
Odeslat odpověď