Switch to full style
To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

50 let PC Brno

10 kvě. 2022, 09:46

Dnes je to přesně padesát let od zakládající schůzky vysokoškolského Pipe Clubu Brno, která proběhla v kolejním Ψ klubu na „Leninkách“. K hutnosti atmosféry prvních schůzek kromě dýmkového kouře přispíval i stalagmit z vosku desítek svíček osvětlujících zšeřelé suterénní místnosti a na gramofonu se točící právě vyšlé třetí album Uriah Heep. Strategicky jsme sedávali poblíž barového pultu, za kterým obsluhoval spolužák Šamo Balázs. Pokud kolem našeho stolu prošel do zadních klubových místností nějaký student se zapálenou cigaretou, znechuceně jsme krčili nosy a dožadovali se vyvětrání.
Hlavním tahounem činnosti PCB byl od samého počátku Milan Duzbaba, jeho funkci jsme později honosně nazvali president Pipe Clubu Brno. Popis prvních deseti let činnosti klubu je zájemcům zpřístupněn na naskenovaných stránkách kroniky.

K oslavě padesátého výročí pořádá PCB kombinovanou soutěž Obrázek

Re: Soutěže, akce a informace o nich III.

11 kvě. 2022, 19:12

Teda Pavle, tak to gratuluji ke klubovým narozeninám :clamp: :smoke1: :ok:

Re: Soutěže, akce a informace o nich III.

29 kvě. 2022, 18:40

A jak jsme to včera oslavili se můžete podívat na této fotoreportáži.

Re: Soutěže, akce a informace o nich III.

30 kvě. 2022, 18:12

Pavle díky za fotky ze setkání, vydařené. Ale opravdickou lahůdkou pro mne byla ta vaše kronika. Tomu se říká nadšení (to zvládne kde kdo) a výdrž (to už málokdo). Děkuji za zveřejnění a hezký večer s fandovským “skorosamizdatem” plným humoru i zajímavých informací! :clamp:

Re: Soutěže, akce a informace o nich III.

30 kvě. 2022, 18:18

Moc pěkná reportáž :clamp: , muselo tam být krásně :ok: :smoke5:

Re: Soutěže, akce a informace o nich III.

13 zář. 2022, 18:11

22.9.2022 uspořádal PC Nitra Grand Prix Slovakia v trnavském pivovaru Sessler, pár fotografií je na pipeclub.vitsoft.info.
Výsledkovou listinu nemám, časem by se snad měla objevit na stránce pořádajícího klubu.
Naposledy upravil vitsoft dne 14 zář. 2022, 19:58, celkově upraveno 1

Re: Soutěže, akce a informace o nich III.

14 zář. 2022, 18:18

Odkaz na fotky nefunguje.

Re: Soutěže, akce a informace o nich III.

25 zář. 2022, 19:53

Bob76 píše:Odkaz na fotky nefunguje.
Opraveno, díky Bobe za upozornění.

A přidal jsem fotoreportáž ze včerejšího Babinského memoriálu v Brně 27.9.2022
Škoda, že kromě místních přijelo jen několik obětavců z Budějovic a ze zdejšího klubu Dymka.net, ještě zbylo několik volných stolů a atmosféra byla téměř domácká.
Kompletní výsledky slíbil Fr.Brož dodat později,

Re: Soutěže, akce a informace o nich III.

26 zář. 2022, 07:32

Sice komorní akce ale o to mohla být pohodovější :ok: a samozřejmě gratulace Martinovy :clamp: ovšem už jsme si zvykli, že málo kdy dá šanci soupeřům :smoke5:

Re: Soutěže, akce a informace o nich III.

11 říj. 2022, 16:42

Martinovi po tomto víkendu poblahopřát nemůžeme, prý mu zrušili letadlo, které si v předstihu zabookoval. Ale Michal Hubacz v Istanbulu reprezentoval velmi důstojně, jak je vidět na výsledkové listině, gratulujem!

Nějaké fotky už Kamil Klečka a Vilém Urban nahráli na Instagram, ale odtamtud se to špatně stahuje. Pokud byste mi je poslali třeba gmailem (Pavel.Srubar) nebo přes nějakou úschovnu, udělal bych z nich tradiční fotoreportáž.

Re: Soutěže, akce a informace o nich III.

12 říj. 2022, 07:41

Gratulace všem borcům dýmky.net :clamp: podle počtu teamů z ČR bych řek, že hned tak nevymřeme :wink: a zajímavé je také, že ve čtyřech týmech byly nejúspěšnější ženy :ok:

Re: Soutěže, akce a informace o nich III.

02 lis. 2022, 17:57

na 90% pojedu v sobotu na Trebicske koureni a mam jeste 2 volna mista - prida se nekdo :puffy: ?
Fenix

Re: Soutěže, akce a informace o nich III.

04 lis. 2022, 14:06

Bych jel. Vyzvedneš mě v Milevsku, kamaráde. :puffy:

Re: Soutěže, akce a informace o nich III.

04 lis. 2022, 14:51

klasik51 píše:Bych jel. Vyzvedneš mě v Milevsku, kamaráde. :puffy:


Ne bych, musíš. :naughty: :puffy:

Re: Soutěže, akce a informace o nich III.

04 lis. 2022, 20:20

klasik51 píše:Bych jel. Vyzvedneš mě v Milevsku, kamaráde. :puffy:


Ty máš ještě nějaký kamarády :think: :smoke5: ?

Nakonec asi nepojedu, ráno mě začal bolet palec u nohy a to neznačí nic dobrého, raději se budu šetřit :smoke4:
Odeslat odpověď