Switch to full style
To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Re: Smutné zprávy *

27 úno. 2023, 08:53

Tak to bylo zbytečně brzy Baso ... zakrojím si večer vzpomínkově z archivního plugu, který jsem od Tebe před nějakým rokem odkoupil :smoke4:

Re: Smutné zprávy *

27 úno. 2023, 09:28

Basa, škoda Ťa. Samé veselé spomienky na spoločné chvíle...
Odpočívaj v pokoji.
Na pripomenutie výroba klubovky basovky.

Re: Smutné zprávy *

27 úno. 2023, 22:15

image_id: 29136

Bohužel "U smradu" už je to také minulost, jinak by stálo za to tam dát cedulku "Hic f(s)uit Basa".

... zlatou cedulku.
Naposledy upravil BATRACHOS dne 09 bře. 2023, 19:04, celkově upraveno 1

Re: Smutné zprávy *

28 úno. 2023, 09:17

Ač jsme se neznali osobně, mrzí mě to moc. Na fóru tady má nesmazatelnou stopu, která určitě i v budoucnu bude pomáhat novým zájemcům o dýmky a jejich výrobu. Díky

Re: Smutné zprávy *

28 úno. 2023, 15:02

Česť jeho pamiatke, bol to dobrý kamarát.

Re: Smutné zprávy *

01 bře. 2023, 11:55

Čtu to až teď a neveřím svým očím :(
Ať odpočívá v pokoji!

Re: Smutné zprávy *

01 bře. 2023, 16:06

Smutný. Druhej dobrej "Smraďošskej" parťák ....

Re: Smutné zprávy *

01 bře. 2023, 20:24

Mrzí mě to. :|
Upřímnou soustrast rodině i přátelům.

Re: Smutné zprávy *

01 bře. 2023, 20:28

Priznám sa, že keď som si to prvýkrát v šoku prečítal, v skrytosti som si trochu pobulil. Hoci som sa s Tomášom naživo nikdy nestretol, nesmierne ma inšpiroval jeho entuziazmus pre fajky a tabaky. A vyrábal krásne fajfky...

Re: Smutné zprávy *

04 bře. 2023, 12:37

Cítím upřímnou soustrast se všemi, kdo ho mají rádi. Skvělej člověk. Vždy připravenej pokračovat v diskuzi, solidní pařmen, uměl se bavit tady a asi se baví i teď. Trochu mne chlacholí, že tady je to teď dost na pikaču.

Re: Smutné zprávy *

05 bře. 2023, 22:33

Vůbec se mi sem nechtělo, abych si tu událost nemusel připomínat... a když už jsem to překonal, tak mě opět úplně vyřídil basův příspěvek v narozeninovém vlákně.
Jdu si zlepšit náladu vzpomínáním na tu kopu srandy, co jsme s basou zažili :smoke4:

Re: Smutné zprávy *

06 bře. 2023, 14:28

We are in the same game
Just different levels
Dealing with the same hell
Just different devils.

Baso, zdá se to nedávno, kdy jsme u Smradu slavili Tvé padesátiny. Ty kopce srandy, které jsme s Tebou zažili. Tu vytouženou dunhillku, kterou jsi mi dal. Ty tvé tři baculky, jež jsi mi vystrouhal.
Opravdu na Tebe nikdy nezapomenu. Zlomil jsi mi srdce chlapáku.
Neboj, za pár let se tam setkáme.

Re: Smutné zprávy *

21 zář. 2023, 21:24

Přátelé, podle e-mailu, který mi přistál do schránky nás opustil PoKlaT. Čest jeho památce a hlubokou soustrast rodině.

Celá zpráva
~~~~~~~~~~~

Dobrý večer,
dostala jsem od taťky pověření Vám na dýmkovém fóru dát vědět, že odešel do
dýmkového nebe. Petra Manišová, Bobova dcera
image_id: 29189
Naposledy upravil Krhút dne 22 zář. 2023, 07:49, celkově upraveno 1

Re: Smutné zprávy *

22 zář. 2023, 03:51

To je smutné,čest jeho památce.

Re: Smutné zprávy *

22 zář. 2023, 06:12

Tož, Bohušu, ať tam nahoře máš nějaké dobré vínečko jak ve skleničce tak na vinohrádku a Tvá dýmka nikdy nevyhasne. Ještě nedávno jsme si psali o charvátkovi a tož Ti takhle nahoru dávám vědět, že ten Alden cos mi poslal už letos i dozrál. Odpočivé v pokoju :smoke4:
Odeslat odpověď