To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Re: Další smutná zpráva - Pavel Háp

07 bře. 2011, 13:46

Budeš nám chybět Pavle a to nejen tvoje dýmky. Nedávno jsme na tebe v Laznech vzpomínali a tak jsem si říkal že chci od tebe zase další dýmku... No nic, ať je ti tam nahoře dobře, čekejte tamna nás s Milanem a vymyslete nějakou nebeskou klubovku.
Naposledy upravil šnek dne 07 bře. 2011, 15:01, celkově upraveno 1

Re: Další smutná zpráva - Pavel Háp

07 bře. 2011, 14:09

http://rpkf.org/smokers_corner/pavel-hap-nie-zyje/

Henryk Rogalski píše:W sobotę 5 marca zmarł czeski twórca fajek, nasz drogi kolega Pavel Hap. O niespodziewanej śmierci mistrza poinformowała córka Tereza Hapowa. Nasz drogi przyjaciel zmarł nagle w swojej pracowni podczas ulubionej pracy przy fajkach. Przyczyną nagłej śmierci był prawdopodobnie atak serca. Pavel Hap chętnie odwiedzał Polskę, a przy każdej okazji prezentował licznym koneserom jego fajek swe idealnie dopracowane dzieła. Można było go spotkać razem z małżonką na każdej światowej imprezie fajczarskiej, tak jak ostatnio w Estoril w Portugalii. Planował po raz pierwszy uczestniczyć w maju bieżącego roku w Chicago Pipe Show. Kilka dni wcześniej kupił bilet lotniczy do USA. Fajki sygnowane jego nazwiskiem pozostaną w naszych kolekcjach jedynymi pamiątkami po drogim Pavle. Ze smutkiem żegnamy wielkiego przyjaciela polskich fajczarzy.
Łączymy się w smutku z Jego najbliższą rodziną.
Henryk Rogalski
prezydent Rady Polskich Klubów Fajki


Už nikdy nebudeme môcť pozrieť do belasých očí tohto veľkého človeka. Človeka veľkého svojou skromnosťou, pokorou a zručnosťou.
Nech navždy zostane súčasťou histórie remesla, našich spomienok a našich sŕdc.

Re: Další smutná zpráva - Pavel Háp

07 bře. 2011, 16:42

Úprimnú sústrasť pozostalým.

Re: Další smutná zpráva - Pavel Háp

07 bře. 2011, 17:22

Mal som ho rád, bol to výborný človek a pipemaker. Najviac fajok mám práve od neho a aj ich najčastejšie fajčím. To je naozaj pre mňa nečakaná správa a aj rana. Bude mi aj mojej manželke chýbať. Bolestná správa.

Re: Další smutná zpráva - Pavel Háp

07 bře. 2011, 17:57

S panem Hápem jsem se potkal třikrát.Ve Znojmě,Javorníku a Dalešicích.Dýmku od něj nemám,ale do jeho stojánku
dávám už několik let své nejoblíbenější.Je to hroznééé... :smoke4: :smoke4:

Upřímnou soustrast pozůstalým.

Re: Další smutná zpráva - Pavel Háp

07 bře. 2011, 20:49

Ťažko sa hľadajú slová. Úprimnú sústrasť rodine, bude chýbať nielen im, ale určite aj nášmu klubu.

Re: Další smutná zpráva - Pavel Háp

07 bře. 2011, 20:52

Upřímnou soustrast pozůstalým.

Re: Další smutná zpráva - Pavel Háp

07 bře. 2011, 21:02

Taky nevím co napsat... s Pavlem jsem se znal, vyrobil pro mne celou řadu dýmek, ale hlavně to byl super člověk...upřímnou soustrast všem pozůstalým... je to síla :smoke4:

Re: Další smutná zpráva - Pavel Háp

08 bře. 2011, 00:00

Takové věci se nemají dít. Upřímnou soustrast všem, kdo ho znali.

Re: Další smutná zpráva - Pavel Háp

08 bře. 2011, 19:19

Mladý šikovný člověk...škoda. Upřímnou soustrast.

Re: Další smutná zpráva - Pavel Háp

08 bře. 2011, 22:07

Špatné, moc špatné, paradox je, že jsem si po delší době udělal čas na forum, nacpal si dýmku a to klubovku Hápovku a po chvíly se dostanu k této smutné zprávě. Doufám, že Pavel sedí nahoře a spokojeně si bafá. My kteří si zapálíme dýmku od něj si na nej vždy vzpomeneme.

Re: Další smutná zpráva - Pavel Háp

09 bře. 2011, 09:02

Pán Bůh se asi rozhodl, že chce v nebi taky svou buňku. Je to ale smutná a krušná skutečnost pro nás dole.
Upřímnou soustrast pozůstalým.

Re: Další smutná zpráva - Pavel Háp

10 bře. 2011, 08:18

Když jsem si o tom přečetl, ani jsem tomu nechtěl věřit. Upřímnou soustrast rodině i všem co ho měli rádi. Byl to fajn chlap a uměl.
Mám od něho svou první dýmku, první špalky a chodil jsem k němu na rady, když jsem začínal a na to se nezapomíná. Je mi s toho :(

Re: Další smutná zpráva - Pavel Háp

10 bře. 2011, 17:16

já sem snad přestanu i chodit... :(

sotva vlezu, dozvím se, že zemřel Pavel...

ani nevím, co dál napsat... Pavle, budiž ti země lehká...

Re: Další smutná zpráva - Pavel Háp

10 bře. 2011, 19:58

Nechcem byt moc pateticky, ale navrhujem aby sa nasledovna celostatna sutaz, ktoru budeme organizovat mala v nazve meno Hapovka...
Odeslat odpověď