Domácí kuřácký koutek

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Příspěvekod bromden » 08 pro. 2004, 13:11

imagoo píše:Já mám zatím největší zážitky právě z nedávných podzimních mlhou zahalených lesních a večerních procházek, kdy vůně spadaného listí krásně hrála hlavně s latakií.


Já západ slunce v karpatech, v rumunsku, s vyjímkou ovcí a bačy nejbližší člověk dva dny chůze, kopce kam dohlídneš všemy směry... v takový večery váhám jestli si líp "nezakouřím" místního voňavýho vzduchu... vycházelo mi to 2:1 pro vzduch... ale byl to zážitek
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod POGO » 08 pro. 2004, 21:21

Simon píše:
Grandpapa píše:No kdybych já mohl mít přání tak les, paseku, srub velkou verandu, houpací křeslo a nikdo nikde ..............přidáme západ slunce 19 st. C a máme skoro kýč...........ale bral bych to :roll:


tak tohle bych bral tez :)
a na rozen kus zveriny a cerveny vino k tomu


Nedělejte mi chutě!!! :evil: Jediný co bych oželel je ta zvěřina. :twisted:
POGO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1054
Věk: 54
Registrován: 18 srp. 2004, 20:44
Bydliště: Parsovice

Příspěvekod Roman » 09 pro. 2004, 18:06

Krásné představy, já jsem na tom s dýmkou tak, že mám přes zimu kuřácký koutek v hospodě a přes léto si to ale vynahrazuji na chalupě. Zkuste si zapálit v panelákovém bytě, kde kolem ještě létají 3 baby( manželka a dvě dcery). Uznávám, ale že nejsem závislák ani na tabáku ani na pivku.
Uživatelský avatar
Roman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 269
Věk: 63
Registrován: 09 pro. 2004, 15:44
Bydliště: Praha

Příspěvekod Qido » 13 pro. 2004, 17:03

Qido píše:Ke štěstí stačí málo: prováděli jsme přesuny nábytku v bytě, v jejichž rámci se v jedný místnosti, kde se dosud hlavně pracovalo na počítači a věšelo prádlo, octnul gauč - a hle, občasná kuřárna je tu, věc na našich 56 čtverečních metrech (s třema dětma) věru neočekávaná. Už se nemůžu dočkat, až to tam s pár kamarády pořádně zahulíme. :puffy: :puffy: :puffy:


Tak rozjezd se těžce nepoved. Brácha mi to tam zahulil doutníkem, všude smrad, kterej jsem se bohužel ještě pokusil přerazit aromatickejma svíčkama a odœwieŸaczem powietrza. Výsledek :puke:
On doutník se holt nevyvětrá za jednu noc (a navíc větrat celou noc při pěti pod nulou jde dost těžko, což mi jaksi nedošlo :oops:)
Další zprávy z této končiny po skončení topné sezóny.
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod piter » 13 pro. 2004, 17:10

Qido píše:Tak rozjezd se těžce nepoved. Brácha mi to tam zahulil doutníkem, všude smrad, kterej jsem se bohužel ještě pokusil přerazit aromatickejma svíčkama a odœwieŸaczem powietrza. Výsledek :puke:
On doutník se holt nevyvětrá za jednu noc (a navíc větrat celou noc při pěti pod nulou jde dost těžko, což mi jaksi nedošlo :oops:)
Další zprávy z této končiny po skončení topné sezóny.


Smula ze ti pach doutniku vadi, ja bych s tim problem asi nemel, navic dobra kombinace je to smichat s vuni nejakeho silneho aromatiku, to je pak oderek :D
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Twineryy » 13 pro. 2004, 19:17

Qido píše:
Qido píše:Ke štěstí stačí málo: prováděli jsme přesuny nábytku v bytě, v jejichž rámci se v jedný místnosti, kde se dosud hlavně pracovalo na počítači a věšelo prádlo, octnul gauč - a hle, občasná kuřárna je tu, věc na našich 56 čtverečních metrech (s třema dětma) věru neočekávaná. Už se nemůžu dočkat, až to tam s pár kamarády pořádně zahulíme. :puffy: :puffy: :puffy:


Tak rozjezd se těžce nepoved. Brácha mi to tam zahulil doutníkem, všude smrad, kterej jsem se bohužel ještě pokusil přerazit aromatickejma svíčkama a odœwieŸaczem powietrza. Výsledek :puke:
On doutník se holt nevyvětrá za jednu noc (a navíc větrat celou noc při pěti pod nulou jde dost těžko, což mi jaksi nedošlo :oops:)
Další zprávy z této končiny po skončení topné sezóny.


Jo doutník, to je peklo. Při vypuzování smradu mám dobrý zkušenosti s aromalampou a olejíčkem antitabak. Krásně voní po citrusech a dýmkovej kouř hravě přebije. S doutníkem by si ale asi neporadila :wink: .

Ještě lepší je vonná tyčinka, ta je hodně agresivní a tabák nemá šanci. Mě ale přijde ten smrad z ní strašnej, takže "aromalampa rules" :lol:
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Qido » 14 pro. 2004, 13:12

Jo a na co jsem zapomněl: pili jsme přitom gruzínskou brandy - moc dobrá, jenže já si nějak neuvědomil, že to na rozdíl od těch tlamolepů, co obvykle piju, má procent ne šestnáct, ale čtyřicet. A tak jsem upíjel a upíjel a upíjel... Dodatečně jsem si to spočet na dvě a půl promile.
Proč to povídám: jak ucejtim ten doutník, automaticky se mi připomenou pocity, který jsem přitom (a hlavně potom) měl... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod sholim » 14 pro. 2004, 15:22

Qido píše:Jo a na co jsem zapomněl: pili jsme přitom gruzínskou brandy - moc dobrá, jenže já si nějak neuvědomil, že to na rozdíl od těch tlamolepů, co obvykle piju, má procent ne šestnáct, ale čtyřicet. A tak jsem upíjel a upíjel a upíjel... Dodatečně jsem si to spočet na dvě a půl promile.
Proč to povídám: jak ucejtim ten doutník, automaticky se mi připomenou pocity, který jsem přitom (a hlavně potom) měl... :mrgreen:


Ne, že bych byl škodolibý, ale všeho moc škodí i toho dobrého.
Při pití je nálada a svět fajn, ale ty rána opilcova.
Cítím s tebou.
Uživatelský avatar
sholim
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 61
Registrován: 08 lis. 2004, 13:12
Bydliště: Rájec

Příspěvekod Šimi » 29 bře. 2005, 21:06

No jestli se někdy dostanu krealizaci domu, tak ten koutek mám pře očima. Krb, dřevěná podlaha a houpací křeslo. To bude baštáááá.
A eště malej, malinkatej bar pojízdnej s dobrým pitím a škopky (samo chlazenými).
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod bigdragon » 30 bře. 2005, 05:41

No v bytě kde jsou všichni "nepřátelské prostředí" je to těžké ani chata to až tak úplně neřeší, ale moje představa je alespoň 1 metr krychlový prostoru věnovaný dýmkám a příslušenství vhodně zakomponovaný do okolí
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod ttygr » 30 bře. 2005, 21:58

noto já bych se asi rozšoup... kdybych si mohl vybrat... tak 3X3 metry se skříní, oknem, nebo lépe krytým balkonkem, stůl, houpací křesla, hudbička a knihovna, to by bylo akorát... nebo by mi možná stačil i zasklenej balkon:-)) teda mám celkem prostorový cítění, takže bych se asi přizpůsobil jakémukoliv prostoru, ale tohle je ideál:-))
Uživatelský avatar
ttygr
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1002
Věk: 41
Registrován: 07 bře. 2005, 11:36
Bydliště: Jičín

Příspěvekod gotreg » 08 led. 2006, 01:37

loni v prosinci (ano, jsou to 4 týdny) se mi splnil sen, rozšířil jsem domácí hnízdo a založil si baštu maskulinismu, pracovnu. Z (bývalé) kuchyně, 2*3 metry.
Zatím tu mám stůl s PC a hromady beden s knihami, které čekají na to, až zakoupím patřičné skříně ... a nápad, jak si vlastně tenhle mužský kutloch vybavit );-))
Uživatelský avatar
gotreg
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1050
Věk: 47
Registrován: 07 led. 2006, 20:39
Bydliště: Praha

Příspěvekod bigdragon » 08 led. 2006, 11:17

tak to gratuluji :wink:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod dick » 08 led. 2006, 11:44

Mám v pracovně dnes populární "Vladko křeslo" z Ikea ( už více než rok) :wink: .
Uživatelský avatar
dick
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 921
Věk: 69
Registrován: 23 dub. 2005, 07:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod piter » 08 led. 2006, 12:12

dick píše:Mám v pracovně dnes populární "Vladko křeslo" z Ikea ( už více než rok) :wink: .


to bud rad, tedka po VyVolenych musela Ikea zvednout jeho cenu aspon dvojnasobne . . . . za takovy slavny kousek, bych se nedivil kdyby ho prejmenovali na Vladkovo kreslo a pridali na nej takovou oranzovou nalepku :lol:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


cron