Dýmkařství v Praze

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Příspěvekod johan » 16 pro. 2004, 09:33

Jenom malé postřehy: jestli jsem správně pochopil, tak trafika v Kaprovce a trafika v Burzáku patří pod Holmese (Vodičkova)... a ještě snad i něco v Krone na Václaváku

Mladý kluk v Kaprovce byl ochota sama, na to, že mu tam co 30 vteřin někdo lezl pro noviny tak se mi snažil maximálně vyhovět... ale o dýmkách toho moc nevěděl. Akorát tak jména výrobců, kteří jim dodávají, ale jednu dýmku od druhé už nerozeznal...
johan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 39
Registrován: 09 pro. 2004, 13:13
Bydliště: Praha

Příspěvekod Todík » 16 pro. 2004, 10:52

johan píše:Jenom malé postřehy: jestli jsem správně pochopil, tak trafika v Kaprovce a trafika v Burzáku patří pod Holmese (Vodičkova)... a ještě snad i něco v Krone na Václaváku

Mladý kluk v Kaprovce byl ochota sama, na to, že mu tam co 30 vteřin někdo lezl pro noviny tak se mi snažil maximálně vyhovět... ale o dýmkách toho moc nevěděl. Akorát tak jména výrobců, kteří jim dodávají, ale jednu dýmku od druhé už nerozeznal...


Neboj, on se otrká. Každý nějak začínal.... když si vzpomenu na sebe - radši ani nevzpomínat. Fakt jsem kdysi před 20ti lety věřil řečem, že se dýmka správně zakuřuje následným máčením ve Whisky! :lol:
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvekod johan » 16 pro. 2004, 11:00

Todík píše:Neboj, on se otrká. Každý nějak začínal.... když si vzpomenu na sebe - radši ani nevzpomínat. Fakt jsem kdysi před 20ti lety věřil řečem, že se dýmka správně zakuřuje následným máčením ve Whisky! :lol:


No já toho teď (po cca týdnu teoretické přípravy a s minimální praxí) vím o dýmkách asi tolik co on. Ale on je prodavač, já zákazník :)
A navíc se tam asi bude hodně personál střídat...
johan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 39
Registrován: 09 pro. 2004, 13:13
Bydliště: Praha

Příspěvekod Todík » 16 pro. 2004, 11:42

johan píše:
Todík píše:Neboj, on se otrká. Každý nějak začínal.... když si vzpomenu na sebe - radši ani nevzpomínat. Fakt jsem kdysi před 20ti lety věřil řečem, že se dýmka správně zakuřuje následným máčením ve Whisky! :lol:


No já toho teď (po cca týdnu teoretické přípravy a s minimální praxí) vím o dýmkách asi tolik co on. Ale on je prodavač, já zákazník :)
A navíc se tam asi bude hodně personál střídat...


No "zlatý důl" to tam asi pro něj nebude... :wink:
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 05 dub. 2005, 11:09

Fénix píše:
Jido píše:Jinak jsem se stavoval nedávno u krále ve Štěpánský a opět jsem se vytočil nad tamní prodavačkou (tuším to je jakási příbuzná od p. Hingara). To je tak otrávená ženská, že to z ní cáká po litrech. Naopak suveréně nejlepší dýmkařský prodavač je Milošek z Dlouhý. Jenom jsem ho už dlouho neviděl tak nevím jestli nemám říkat "byl". Nevíte někdo co je s ním?


Mluvíš mi z duše! Jsou lidí, co nemají v dýmkařství co dělat. Btw tuším, že jde o choť Mr. Hingara :shock:

Pokud jde o Dlouhou - máš na mysli toho pána, co vypadá jaku písničkář Hutka :D ? Byl opravdu výtečný, vždy ochotný a milý. Teď tam tuším prodává člověk, co dělal ve Zlaté uličce a ten mě tedy zrovna dvakrát nebere.


Máte úplnou pravdu. Já do Štěpánské už nechodím. Ta ženská mi to úplně otrávila. Chodím už jen do Dlouhé ulice v Praze. Možná by si to p .Hingar měl přečíst.
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Qido » 05 dub. 2005, 12:15

Kdo se chce pobavit, ať zajde do Baker's Street a ptá se na dřevěná dusátka. Já to před chvílí udělal a byla mi nabídnuta krásná dusátka - dřevěně zapouzdřená, stylová, bezpochyby adekvátně drahá (neptal jsem se), nad kterými srdce plesalo, sliny se na dýmku sbíhaly... jen kdyby - drobný rušivý detail - nebyla kovová. Tak jsem šel (pokračování v threadu o Dlouhé, abych nebyl off topic)
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod Milan Zabloudil » 05 dub. 2005, 16:03

V dlouhé jsem byl a fakt dobrý.
Uživatelský avatar
Milan Zabloudil
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 937
Věk: 67
Registrován: 04 bře. 2005, 16:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod tifik » 15 čer. 2006, 13:01

tuton píše:
bromden píše:Znám ještě Sherloka, to je to co Burzovní, jen víc tabáků...


Zrovna u Sherlocka (Vodickova) jsem si nekolikrat s tim chlapikem pekne popovidal. Vlastne jsem nikdy nezazil, ze by byl nerudnej, ackoli se to o nem traduje.

A kdyz uz je tu rec o Plzni, tak Raj kuraku (Americka) upada, chlapik v Dreveny ulici ma dymky jen jako doplnkovy prodej k chlastum a v (snad taky) Raji kuraku v Hypernove v Cernicich jsem sice zatim mockrat nebyl, ale nijak se mi to tam nepozdava. O ostatnich prodejnach mimo jine i s dymkami snad radeji nehovorit.

Jo, a ze budou rusit Dlouhou jsem uz taky slysel. :(


Naprosto souhlasím, do Ráje už radši moc nechodím, ty dýmky, které se mi tam líbí jsou do jedné nadvrtané, což mě velice otrávilo. V Dřevěné jsem si nedávno koupil italskou "Gigi", masivní biliard s dobrým dřevem, ale výběr jinak žádný.
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Předchozí

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 75 návštevníků


cron