Kuřácký deníček

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Vedete si svůj kuřácký deníček?

Ano, vedu
8
10%
Vedl jsem, už nevedu
3
4%
Nevedl jsem, ale budu vést
7
9%
Nevedl jsem a ani vést nebudu
62
78%
 
Celkem hlasů : 80

Příspěvekod BATRACHOS » 16 kvě. 2007, 22:01

Promiňte, slečno, je vedle Vás zaměstnání?

... Trapně jsem se spletl při pohledu na Vás

:smoke6:
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod wlken » 02 srp. 2007, 12:59

Scalex píše:Josef Zeithammel není mlčenlivý, alébrž zádumčivý a ještě k tomu to není ve Vyšetřování ztráty třídní knihy, ale ve Vraždě v salonním coupé.

(ale v tomhle se plete skoro každý... každého splete ta třídnice a neuvědomí si, že jde o seminář nikoli školní, ale kriminalistický, který se týká mimo jiné i inspektora Trachty a který přechází hře Vražda v salonním coupé)



Kousl učitele do ruky když jsem jej káral! :lol: (omouvám se za OT ale nedalo mi to... :P )
wlken
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 10
Věk: 40
Registrován: 18 led. 2007, 20:35
Bydliště: Vsetín

Příspěvekod tifik » 02 srp. 2007, 13:20

Deníček si sice nevedu, ale mám v excelu seznam dýmek, fotky, tabáky, kterým jsem věnoval dýmky a jaké, seznam otevřených a archivovaných tabáků.....
:D


Jelikož často kouřím u pc a ještě nemám internet, byla to dobrá zábava, zatím to dokonce aktualizuju :wink:
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Mack » 02 srp. 2007, 13:41

nebyl by špatnej kuřáckej deníček s připojeným deníčkem alkoholickým...
a OPRAVDU tam denně psát např :

můj deníčku, dnes jsem se zase opil, že mi pomalu lezou nehty z prstů.. :cry:
Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

Příspěvekod tifik » 02 srp. 2007, 13:48

Mack píše:nebyl by špatnej kuřáckej deníček s připojeným deníčkem alkoholickým...
a OPRAVDU tam denně psát např :

můj deníčku, dnes jsem se zase opil, že mi pomalu lezou nehty z prstů.. :cry:


Ten by byl podstatně delší......
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Scalex » 02 srp. 2007, 14:33

Mack píše:nebyl by špatnej kuřáckej deníček s připojeným deníčkem alkoholickým...
a OPRAVDU tam denně psát např :

můj deníčku, dnes jsem se zase opil, že mi pomalu lezou nehty z prstů.. :cry:


Problém je, že v období alkoholické intoxikace by člověk nebyl schopen psát ten deníček (ve smysluplné podobě) a druhý den už si zase člověk nevzpomene, co že to všechno do té hlavy nasázel. 8^)))

tifik píše:Deníček si sice nevedu, ale mám v excelu seznam dýmek, fotky, tabáky, kterým jsem věnoval dýmky a jaké, seznam otevřených a archivovaných tabáků.....




No však já pod tím kuřáckým deníčkem myslím něco takového. Takový soupis podobných kuřáckých záležitostí, které bych v hlavě neudržel a potřebuju je mít zapsané. Já si ho taky vedu jen na počítači a k tabákům si píšu i všeliké poznámky typu "vyzkoušet v jiné dýmce", "kuř to pomalejc, vole", "dva plátky UF na ostrém slunci jsou peklo" a podobně.
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Příspěvekod vitsoft » 02 srp. 2007, 19:14

Taky jsem míval podobné záchvaty systematičnosti, ale nakonec lenost zvítězila, jak už to tak chodí. Jediné, k čemu jsem se kdy dokopal, byla archivace kulatých papírových vložek, které McBaren vkládá do stogramových plechovek. Nic jiného jsem tehdy nekouřil, vždycky po načnutí balení jsem na ni načmáral datum a zaarchivoval s představou, že někdy později, až budou vynalezeny osobní počítače, si do PC ty údaje přepíšu a budu vyhodnocovat grafy mé spotřeby tabáku, trendy, derivace, korelace s ročním obdobím a tak.
Jenže po dvaceti letech sběru dat přišly sametové společenské změny, místo plechovek jsem začal kupovat levnější padesátigramovky bez reklamních vložek, a tak jsem celý projekt ukončil bez vyhodnocení. Někdy je lepší nevědět.
Uživatelský avatar
vitsoft
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 227
Registrován: 10 led. 2005, 19:17
Bydliště: Vitkov

Příspěvekod ypres.bass » 02 srp. 2007, 21:53

myslím že hodně z nás (já taky) si vede deníček v rámci kuloblesku
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Scalex » 02 srp. 2007, 22:03

ypres.bass píše:myslím že hodně z nás (já taky) si vede deníček v rámci kuloblesku


Já si v kuloblesku píšu jen to, co aktuálně mám (a nabízím k případné směně), co jsem ochutnal (a jak mi to chutnalo), ale pak mám u sebe na počítači týž text s dalšími poznámkami, které už nemusí být veřejné (třeba že v určité dýmce mi nějaký tabák nechutnal, zatímco v jiné byl výborný, nebo už zmiňované postřehy typu "tohle se mnou fakt zacvičilo" či "tohle není tabák, alébrž teplej luft").
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Příspěvekod Maigret » 18 úno. 2008, 13:47

Jak uvádím v threadu "Jaká je skladba značek...", momentálně vlastním 14 "aktivních" dýmek a protože kouřím 3 dýmky denně, zaznamenávám si do kalendáře, kdy kterou bafám...
Také si do kalendáře značím otevření nového paklu či piksly tabáku- hlasoval jsem sice pro "deníček si vedu", nicméně je-li to opravdu deníček? Spíše poznámky pro lepší orientaci v rotaci dýmek v aktivní službě :lol:
Uživatelský avatar
Maigret
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 493
Věk: 53
Registrován: 14 úno. 2008, 17:31
Bydliště: Prostějovsko

Předchozí

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 návštevníků