Spolek Česká dýmka

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Příspěvekod Darth Morss » 28 úno. 2007, 18:47

Krhút píše:
Darth Morss píše:
Krhút píše:Tak teda jo , a jestliže je minimální počet členů buňky 2 , tak založím První Teplickou nestandartní polobuňku a sraz budu mít putovní vždy , když si zapálím dýmku :twisted: :P


tak to bude rekordni pocet srazu :D

Kolikrát i 3 za den :wink:


asi tak :puffy:
Uživatelský avatar
Darth Morss
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 95
Věk: 34
Registrován: 27 led. 2007, 18:41
Bydliště: Bylnica

Příspěvekod Baker » 28 úno. 2007, 18:54

hlavně aby ty vaše kluby a buňky neměli něco společného s NSDAP :wink:
Uživatelský avatar
Baker
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 415
Věk: 36
Registrován: 11 kvě. 2006, 19:35

Příspěvekod bigdragon » 28 úno. 2007, 18:56

Vojtěch Regazzo píše:Napriklad srazy prazske bunky jsou vzdy v pondeli a ja v pondeli proste nemuzu na srazy prijit.

Zatim je nas v klubu 5 a v Prazske bunce ( samozrejme nic proti ni ) nekolik desitek clenu. Myslim si, ze se 5 lidi lepe domluvi. Uz planujeme Sherlocka Holmese v Dublinu, Vauen v Norimberku, klubovou dymku, klubove stejnokroje apod. Zatim bez problemu :-)

no takže jsem s tím prezidentem měl nakonec pravdu :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 28 úno. 2007, 19:16

Alfik píše:
Vojtěch Regazzo píše:Zatim je nas v klubu 5 a v Prazske bunce ( samozrejme nic proti ni ) nekolik desitek clenu. Myslim si, ze se 5 lidi lepe domluvi. Uz planujeme Sherlocka Holmese v Dublinu, Vauen v Norimberku, klubovou dymku, klubove stejnokroje apod. Zatim bez problemu :-)

Cili nezalozil jsem novy spolek jen kvuli vetsimu poctu PC v republice. Snad jsem to nyni lepe vysvetlil.


To jsou vlastně dost podobné pohnutky, jako ty, které stály u zrodu PPNSD :) Takže nakonec proč ne :wink:

Ale musím Tě varovat, president Dýmky.NET vidí v PPNSD velkou konkurenci, a snaží se ho bojkotovat, a škodit mu, kudy chodí. Neváhá využít veškeré své vlivné (nebojme se říci až mafiánské) kontakty a jakýkoliv zastrašovací, či donucovací prostředek mu není dost eklhaft. :twisted: PPNSD je vlastně undergroundová organizace, která je vrchnosti trnem v oku, a její členové jsou stíháni a persekuováni na každém kroku. :twisted:

Nechci být špatným prorokem, ale obávám se, že i Tebe, s celou Českou dýmkou, teď čeká nelehké období :twisted: :wink: Velký Fénix Tě vidí :lol:


Ja se uz nejak s panem presidentem dohodnu.
Zapalim mu pod nosem latakii a uvidis, jak bude hodnej :lol:
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 28 úno. 2007, 19:17

bigdragon píše:
Vojtěch Regazzo píše:Napriklad srazy prazske bunky jsou vzdy v pondeli a ja v pondeli proste nemuzu na srazy prijit.

Zatim je nas v klubu 5 a v Prazske bunce ( samozrejme nic proti ni ) nekolik desitek clenu. Myslim si, ze se 5 lidi lepe domluvi. Uz planujeme Sherlocka Holmese v Dublinu, Vauen v Norimberku, klubovou dymku, klubove stejnokroje apod. Zatim bez problemu :-)

no takže jsem s tím prezidentem měl nakonec pravdu :D


Ver mi, ze o to mi nejde :wink:
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod piter » 28 úno. 2007, 19:43

vsichni separatisti a dezerteri budou spravedlive potrestani ! :twisted:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod SpikeHARDcore » 28 úno. 2007, 19:52

Baker píše:hlavně aby ty vaše kluby a buňky neměli něco společného s NSDAP :wink:
vtipálek :lol:
Uživatelský avatar
SpikeHARDcore
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1212
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2006, 23:28
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Simon » 28 úno. 2007, 19:55

JardaS píše:Každý strůjcem svého štěstí . Když myslí , že to bude lepší .


horsi tezko :D
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Milos Cerman » 28 úno. 2007, 21:37

A já se Vojtovi zase tolik nedivím.
Fakt je, že v pěti se vždycky dohodnou snáz a jednodušejc, nežli tady.
Drří palce !
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod mrož » 28 úno. 2007, 21:53

Já v tom nevidím nic zlého a podvratného. Někdo založil novou buňku. Ať se vám daří. To přeci není o tom, kdo bude horší, nebo lepší. Hlavně, že se stylově dýmá...................... :smoke5:
Uživatelský avatar
mrož
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 78
Věk: 70
Registrován: 26 pro. 2006, 00:00
Bydliště: Lovosice

Příspěvekod Fénix » 01 bře. 2007, 10:54

mrož píše:Já v tom nevidím nic zlého a podvratného. Někdo založil novou buňku. Ať se vám daří. To přeci není o tom, kdo bude horší, nebo lepší. Hlavně, že se stylově dýmá...................... :smoke5:


no to ne, buňka je "oddíl" v rámci pipE-clubu, zatímco tohle je separátní klub

což je ovšem úplně jedno, protože když si přečtete Stanovy, uvidíte, že se např. s dvojím členstvím výslovně počítá. pipE-club je už ze své podstaty ( internetrový klub se stovkami členů) opravdu zcela něco jiného než běžný dýmkařský klub, tak jak jej chápe konzervativní většina. K něčemu se hodí víc, k něčemu zase míň, a každý má právo se zařídit tak, aby to vyhovovalo jemu. Ani lokální buňky nedokážou vše suplovat, i když nevýhody internetového klubu výrazně umazávají a mám pocit, že náš systém je velmi dobrý.

Takže Vojto, jak jsem psal už do SZ, hodně štěstí :puffy:

P.S. Alfíku, to je OK mezi námi U Milosrdných, ale na Forum, které čtou různí kolíci, raději takhle nepiš, neb by to nemuseli pochopit ;)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Simon » 01 bře. 2007, 11:10

Fénix píše:
mrož píše:Já v tom nevidím nic zlého a podvratného. Někdo založil novou buňku. Ať se vám daří. To přeci není o tom, kdo bude horší, nebo lepší. Hlavně, že se stylově dýmá...................... :smoke5:


no to ne, buňka je "oddíl" v rámci pipE-clubu, zatímco tohle je separátní klub

což je ovšem úplně jedno, protože když si přečtete Stanovy, uvidíte, že se např. s dvojím členstvím výslovně počítá. pipE-club je už ze své podstaty ( internetrový klub se stovkami členů) opravdu zcela něco jiného než běžný dýmkařský klub, tak jak jej chápe konzervativní většina. K něčemu se hodí víc, k něčemu zase míň, a každý má právo se zařídit tak, aby to vyhovovalo jemu. Ani lokální buňky nedokážou vše suplovat, i když nevýhody internetového klubu výrazně umazávají a mám pocit, že náš systém je velmi dobrý.

Takže Vojto, jak jsem psal už do SZ, hodně štěstí :puffy:

P.S. Alfíku, to je OK mezi námi U Milosrdných, ale na Forum, které čtou různí kolíci, raději takhle nepiš, neb by to nemuseli pochopit ;)


a k cemu teda je pipeeclub?
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod bromden » 01 bře. 2007, 11:18

Simon píše:
Fénix píše:
mrož píše:Já v tom nevidím nic zlého a podvratného. Někdo založil novou buňku. Ať se vám daří. To přeci není o tom, kdo bude horší, nebo lepší. Hlavně, že se stylově dýmá...................... :smoke5:


no to ne, buňka je "oddíl" v rámci pipE-clubu, zatímco tohle je separátní klub

což je ovšem úplně jedno, protože když si přečtete Stanovy, uvidíte, že se např. s dvojím členstvím výslovně počítá. pipE-club je už ze své podstaty ( internetrový klub se stovkami členů) opravdu zcela něco jiného než běžný dýmkařský klub, tak jak jej chápe konzervativní většina. K něčemu se hodí víc, k něčemu zase míň, a každý má právo se zařídit tak, aby to vyhovovalo jemu. Ani lokální buňky nedokážou vše suplovat, i když nevýhody internetového klubu výrazně umazávají a mám pocit, že náš systém je velmi dobrý.

Takže Vojto, jak jsem psal už do SZ, hodně štěstí :puffy:

P.S. Alfíku, to je OK mezi námi U Milosrdných, ale na Forum, které čtou různí kolíci, raději takhle nepiš, neb by to nemuseli pochopit ;)


a k cemu teda je pipeeclub?


pipe-e-e-e-klub :wink:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Fénix » 01 bře. 2007, 11:27

Simon píše:a k cemu teda je pipeeclub?


To bys snad po těch letech mohl vědět :)
pipE-club je především klubem pro ty, kteří nemohou nebo nechtějí být v klasickém konzervativním dýmkařském klubu.
A obecněji, jakožto projekt vzniklý z Dýmky.tk/.net, plní úkol vyjádřený v §2 Stanov:

§2 – Základním účelem Klubu je sdružování kuřáků dýmek a usnadnění jejich vzájemné komunikace prostřednictvím moderních komunikačních technologií, především internetu. Další funkce Klubu jsou uvedeny v Části dvě, Hlavě druhé *.

To samozřejmě platí pro všechny členy, ne jen ty, co v klasickém klubu být nemohou či nechtějí.

(*Část druhá, Hlava druhá řeší buňky, srazy, soutěže a další akce, viz Stanovy)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod messin » 01 bře. 2007, 12:05

...a třeba pro ty ,co nechtějí nosit stejnokroj :wink:
Uživatelský avatar
messin
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 640
Věk: 52
Registrován: 10 bře. 2005, 10:52
Bydliště: Odolena Voda

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků