To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

25 bře. 2008, 10:01

Nevill píše:Michale, co je to prosím Stanwell Mostex? Zvláštní série na zakázku?


JJ - řada dělaná pro Mostex

25 bře. 2008, 10:34

klasik51 píše:novinky u Michala = vražedná kombinace,vybral jsem si 11dýmek :oops:


Jó,to znám...taky mám celkem brutální seznam.....jen toužebně slintám...

25 bře. 2008, 14:07

Toto je nádhera :cry:

25 bře. 2008, 17:51

tak a je to tady - už pěkně dlouho sháním Petersona XL23 - je tam - ještě že je s P-lipem jinak bych si musel půjčit...

25 bře. 2008, 21:15

:arrow: diamondking

...a kde by se dala ta nádhera sehnat, tu bych bral všemi deseti, na e-trafice ???

25 bře. 2008, 21:38

Jj, najdes to na etrafice, klikni na novinky a scroluj. ;-)

26 bře. 2008, 00:58

diamondking píše:Toto je nádhera :cry:
...Petersonov vlašsko-orieškový spigot biliardík zasvätený výhradne Erinmore fláčiku je môj sen už minimálne pol roku... :roll:

26 bře. 2008, 10:17

:arrow: ypres.bass:
Peterson Kinsale jsou tvary Sherlock Holmes, jenom v levněším provedení.
Pochybuji, že XL23 seženeš bez p-lip skusu.
Díky svému profilu je ale tento skus problematičtější jen u rovných dýmek, točí se v zubech, u visáku je ale bez problému. Mám vyzkoušeno.

26 bře. 2008, 10:38

navíc P-lip vcelku bez problémů přebrousíš na normální naustek

26 bře. 2008, 11:04

Pokud jde o vlastní skus jistě bez problémů. Kolega ale zkoušel udělat plošší zakončení náústku před skusem (o to především pro lepší držení jde) a probrousil se do kanálku. Nutno brousit velice opatrně!

26 bře. 2008, 11:11

chlapi, tohle mi neříkejte - já jsem teď v mínusu, obchody nejdou, a na poště mám nevyzvednuté 2 dýmky

dymky

26 bře. 2008, 22:16

taky bych nakupoval ale, to bych potřeboval aspoň hypoteku, ale nevim zda to patří do tohota fora, libí se mi vložkovky Paronelli, máte nějaký zkušenosti? jsem začátečník :)

26 bře. 2008, 22:26

ypres.bass píše:chlapi, tohle mi neříkejte - já jsem teď v mínusu, obchody nejdou, a na poště mám nevyzvednuté 2 dýmky


ypresi, dej už konečně pokoj s těmi "PODORBNOSTMI" :wink:

Re: dymky

26 bře. 2008, 22:38

Bendis píše:taky bych nakupoval ale, to bych potřeboval aspoň hypoteku, ale nevim zda to patří do tohota fora, libí se mi vložkovky Paronelli, máte nějaký zkušenosti? jsem začátečník :)


Mám jednu od začátku tohoto roku . Vydražil jsem ji velice výhodně na E-bay a tím , že je to vložkovka , má užší kotlík , ale kouří se z ní parádně . Co mne na ní ještě překvapilo , tak se to tady dost psalo , že u vložkovek je při jakoby zakuřování cítit lepidlovej smrad . Musím však říci , že tady u této jsem nic takového nepocítil . :D :puffy:

paronelli

26 bře. 2008, 23:37

hmm tak uvidíme, sice jsem si před chvíl domluvil nakupy na neděli, ale něco vyšetřit by se mohlo, ke mě se vložkovka hodí, dost střídam tabáky a hledam co mi chutná, a ještě si nemohu dovolit co dýmka to tabák, a pěnovka normál je nad moje momentální možnost :(
Odeslat odpověď