Tabák a nikotin

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Příspěvekod bromden » 23 črc. 2007, 10:10

Martin Pedain píše:
bromden píše:DMT je pokud se nepletu di-metyl triptamin, ergo jeden z nejsilnějších halucinogenů... ale co by dělal přirozeně v lidském těle, to nevím.


Aha, neznám. Že já nešel studovat biochemii místo technické ch.


Hele, já chemii rozumím jak prase motoru, jen se mi to tak mate... takže to neber jako ověřenou informaci :wink:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Fénix » 23 črc. 2007, 10:14

Martin Pedain píše:
bromden píše:DMT je pokud se nepletu di-metyl triptamin, ergo jeden z nejsilnějších halucinogenů... ale co by dělal přirozeně v lidském těle, to nevím.


Aha, neznám. Že já nešel studovat biochemii místo technické ch.


jestli on bromden není spíš než biochemik teoretik tripař praktik :twisted:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod bromden » 23 črc. 2007, 10:19

Fénix píše:
Martin Pedain píše:
bromden píše:DMT je pokud se nepletu di-metyl triptamin, ergo jeden z nejsilnějších halucinogenů... ale co by dělal přirozeně v lidském těle, to nevím.


Aha, neznám. Že já nešel studovat biochemii místo technické ch.


jestli on bromden není spíš než biochemik teoretik tripař praktik :twisted:


No jasně, kromě kleptomana, somráka, alkoholika, hulváta a hospodského rváče ze mně začni dělat ještě narkomana :roll: :twisted:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod trosca » 23 črc. 2007, 10:36

DMT prý může vylučovat epifýza (endokrinní žláza v mozku)
trosca
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 554
Registrován: 14 bře. 2006, 19:55
Bydliště: Praha

Příspěvekod beda » 23 črc. 2007, 11:26

Presne tak, DMT je skutecne pritomno v lidskem tele, v celem. V epifize je v nejsilnejsich koncentracich, dale pak v mozkomisnim moku a ve zbytku tela jen ve stopovych mnozstvych. Blize o tomto tematu v knize DMT molekula duse od Ricka Strassmana. Zesilovani ucinku menicu vedomi tabakem je stara samanska praxe. Z osobni zkusenosti mohu bezpecne tvrdit, ze to funguje. Zvlastnosti tabaku je, ze v nem samotnem se harmalin nevyskytuje, jako napriklad v Harmale mnohadilne, nachazi se ovsem v tabakovem kouri a tudiz vznika spalovanim. Ucinky tabakoveho koure a harmalinu v nem, dokazi zesilit aktivitu neuroprenasecu v nasich telech a tim padem zmenit nas stav vedomi. Neni od veci zamyslet se nad tim, proc vetsina schizofreniku kouri a proc jsou nektere leky na tuto nemoc prave na bazi IMAO.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Tabák a nikotin

Příspěvekod daf » 28 led. 2009, 20:51

fuha . to kam ste sa dopracovali :D . vedecky pristup k bafaniu. k tomuto vam pridam iba to ze mna nikotin ( alebo vsetko co tam v tom tabaku je ) upokojuje a dama do takeho kontaktu so sebou. ale ak fajcim v strese alebo musim pri tom nieco rychlo hekticky robit ( nemyslim to fyzicky) tak mi je z neho zle. plava zaludok a trasu sa mi ruky a tak. asi som sracaka :?
daf
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 33
Věk: 49
Registrován: 12 říj. 2007, 09:08

Předchozí

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků