Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

05 říj. 2007, 14:48

Kulich píše:...(zbyde lepidlo, ...

Pride mi, ze zalezi na konkretnim kusu. Vetsinou s odlepenim nemam problem. Staci ale jedno 'ocisteny' putovni vicko pro kazdej tabak, ne? :-) Ja u Petersona SH pouzivam jeste to prapuvodni, na to novy si nejak nemuzu stale zvyknout :(
btw. tahle kampan je hodne hloupa a bezzuba. Mne by treba osobne daleko vic odrazoval napis treba:
Ministr financi Kalousek nechava dekovat - timto jste mi prave prispeli castkou 130,- kc :-)))

05 lis. 2007, 14:52

mirek píše:
Kulich píše:P... (zbyde lepidlo, žmoulám, použiju nějaké rozpouštědlo, naleptám, sakruju)...

Mně se osvědčilo rozpouštědlo (benzín) použít před pokusem o sloupnutí, prostě to parte nechat trochu nasáknout, a až pak loupat. A na případné zbytky lepidla hadřík jen nepatrně navlhčený benzínem, jinak jde i barva.
tiez mam velmi dobre skusenosti z benzinom (technickym) s petersonu idu nalepky dole lahko

12 pro. 2007, 19:06

Jedna prípadová štádia:

Objekt: Mac Baren - Scottish Blend
Pomôcky:
    fén
    technický lieh
    odlíčovací tampón
    vatová tyčka (do ucha)
Postup:
    Rub:
      fénom nahriať nálepku
      (ručne) odlepiť nálepku
      zbytky lepidla odstrániť tampónom namočeným do technického liehu
    Líc:
      Text varovania odstrániť (vymazať) tampónom namočeným do technického liehu
      Malý nadpis "Ministerstvo ...." odstrániť (vymazať) vatovou tyčkou namočenou do technického liehu

Trvanie - cca 5min.
Výsledok:
Obrázek

07 bře. 2008, 12:46

Jednou budou parte nálepky na všem... 8^)

http://img254.imageshack.us/my.php?image=biblewarninglabel4bink4.jpg

Re: Parte nalepky na tabacich

03 úno. 2010, 01:10

Oživím tady jedno starší zajímavé téma, páč se mi líbí. Já jsem si krabičky vylepšil takto image_id: 7687 image_id: 7688

Re: Parte nalepky na tabacich

03 úno. 2010, 14:28

:arrow: easy
Dobrý nápad :ok: :D

Re: Parte nalepky na tabacich

03 úno. 2010, 14:49

No není to úplně můj nápad, něco v tomto smyslu jsem myslím zahlédl tady na fóru a připoměl mi to Old Bob.

Re: Parte nalepky na tabacich

08 zář. 2010, 13:13

Tak na mne taky došlo.....
Dnešní nákup byl už s tištěným parte, takže nebylo co loupat a nastala tvůrčí exploze :)
Použil jsem své oblíbené citáty ,inspiraci z předchozích stránek a svůj pocit :puffy: :yum: :smoke5:
image_id: 9030

Re: Parte nalepky na tabacich

08 zář. 2010, 13:22

:smoke5: :ok: skvela inspirace Btw. nemuzes ty svoje vytvory uploadnout do galerie? At se s tim nemusim delat... :puffy:

Re: Parte nalepky na tabacich

08 zář. 2010, 14:59

Kouř umožňuje odhalení laserových pastí je bezva :ok: - taky se připojuju s žádostí o nasdílení

Re: Parte nalepky na tabacich

09 zář. 2010, 20:23

Zitra se to pokusím dát na web. Je to trochu problém. Mám to ve Wordu a ten nejde do galerie vložit. Bylo by to lepší, protože jsem zjistil,že na jiných tabácích je to pole jinak velké a je potřeba to editovat, což z fotky moc nejde,takže dám tam tu verzi co mám a pokud bude někdo potřebovat vyšší, tak si písne a já se mu to v rámci možností pokusím upravit, tedy pokud mne žádosti nezasypou :roll: Také jde ve Wordu změnit pozadí nejen barva,ale i struktura.

:P :P Víte co, kdo chce,ať mi hodí SZ a já mu to pošlu jako přílohu mailem a jeto :ok:

Re: Parte nalepky na tabacich

13 říj. 2010, 20:00

No, ja kdyz kouril cigara, tak jsem chtel vzdycky ty z rakovinou, ty co zpusobuji impotenci jsem nikdy nechtel, ovsem nechapu tyto hrozby na dymkovem tabaku...
Naposledy upravil Jizwik dne 17 říj. 2010, 16:31, celkově upraveno 1

Re: Parte nalepky na tabacich

13 říj. 2010, 21:48

Dejmal píše:Tak na mne taky došlo.....
Dnešní nákup byl už s tištěným parte, takže nebylo co loupat a nastala tvůrčí exploze :)
Použil jsem své oblíbené citáty ,inspiraci z předchozích stránek a svůj pocit :puffy: :yum: :smoke5:
image_id: 9030


Jů, vyráběj a prodávej! Koupím si, ale obdélníkové, na "levné" balení..

Re: Parte nalepky na tabacich

14 říj. 2010, 07:57

Tak jsem se pěkně pobavil :-) Laserové pasti u mne vyhrávají na celé čáře.
Napadla mě taková blbost, ale třeba to někdo použijete: "Dým chrání před přízemními mrazíky."

Re: Parte nalepky na tabacich

14 říj. 2010, 11:50

anek píše:Tak jsem se pěkně pobavil :-) Laserové pasti u mne vyhrávají na celé čáře.
Napadla mě taková blbost, ale třeba to někdo použijete: "Dým chrání před přízemními mrazíky."


Nic nemůže překonat dokonalé Scalexovo tautologie "Kouření způsobuje kouř" a "Kouření vážně poškozuje tabák" :lol:
Odeslat odpověď