Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

30 črc. 2022, 21:42

Je velká skoda, že bude těžší získat Balkan mixture a Dark flake, což jsou za mě jedny z nejlepších tabáků co se dají v současnosti sehnat. Pořád tajně doufám, že to dobře dopadne nakonec a nebudu je muset dovážet jako tabáky z USA v omezeném režimu :smoke6:

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

19 srp. 2022, 21:26

Tak mistři z GH jsou právě na návštěvě u našich sousedů v Pöschl Tabak. By si mohli domluvit nějakou nadstandardní spolupráci s výhodami... A abych nebyl úplně offtopic, včera mi ta krabička CH Flake dala zabrat... Někdy se holt násilí nevyhneme, každopádně dávám mu pár týdnů a jdu na něj...

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

12 zář. 2022, 10:11

Dnes jsem, chlapci, mailem poslal dotaz na e-Trafiku, ohledně dostupnosti GH v Čechách.

dotaz: Dobrý den, posledních pár let jsem si velice oblíbil tabáky Gawith Hoggarth, zejména mýdláky. Je něco nového ohledně opětovného dodávání sortimentu GH a SG do Evropy? Můj archívek se nebezpečně ztenčuje! S pozdravem Radek Svoboda

odpověď: Dobrý den,
tento týden budeme s výrobcem jednat osobně v Dortmundu na výstave Intertabak. Pak možná bude situace jasnější

Pěkný den

Michal Hubacz

Tak všichni držme palce, ať je zas co kouřit!

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

12 zář. 2022, 13:26

Držím všechny palce co mám :wink:

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

12 zář. 2022, 14:26

Držíme!

(mě už mydláky došly)

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

12 zář. 2022, 17:18

Taky budu držet palce, taky už jsem hodně dlouho bez mejdlovejch tabáčků :-)

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

19 zář. 2022, 20:36

Tak jak to asi dopadlo.... :think: :pray:

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

20 zář. 2022, 07:11

Tak dopadnúť to mohlo len dvoma spôsobmi...
1. Buď s výrobcom jednali...
2. Alebo s výrobcom nejednali...
:smoke1: :plaster: :smoke1:

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

20 zář. 2022, 07:13

:think: Michal na fórum moc často nechodí (naposled 06 čer. 2022,) tak by asi byl nejvhodnější mail přímo na etrafiku :smoke5:

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

22 zář. 2022, 20:50

Psal jsem na e-trafiku, vypadá to, že nějaká nabídka tabáků nějaká bude, ale přesný seznam není ještě veřejný. Prý bude sortiment omezený i kvůli tomu, že snad tabáky prodávané v EU musí obsahovat 10% tabáku vypěstovaného v EU, či co. No, nechme se překvapit.

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

23 zář. 2022, 08:39

To by bylo skvělé, ještě, kdyby tak byl Happy Bogie Twist :-)

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

23 zář. 2022, 12:39

Alcarin píše:....Prý bude sortiment omezený i kvůli tomu, že snad tabáky prodávané v EU musí obsahovat 10% tabáku vypěstovaného v EU, či co. No, nechme se překvapit.

Tak to se už těším na pravý EU Perique :( :( :( :(

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

23 zář. 2022, 16:16

Možná bude stačit 10% mýdla s jelenem místo tabáku.

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

23 zář. 2022, 16:38

Ferd píše:Tak to se už těším na pravý EU Perique :( :( :( :(
Už léta jej kouříš :wink:
Všichni producenti dýmkových tabáků používají ve svých blendech takové množství "Perique" které v Louisianě nemohou vypěstovat, většina tam vypěstovaného Perique končí v cigaretách American Spirit Perique které zachránily pár zbylých pěstitelů před úpadkem.

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

23 zář. 2022, 20:07

:think: :think: že by ti všichni výrobci co uvádí perique z Louisiany ve své směsi jen tak bohapustě pindali???? :think: :think:
Zatím jsem nikde nenarazil na informaci o náhražce perique. Že by nějaká existovala?? ...to se musím ještě hodně učit.. :-) :-)
Odeslat odpověď