Planta tabak

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Příspěvekod basa333 » 15 dub. 2007, 06:13

já to nijak zvlášť neřeším. už jsem si zvykl. velitelka mi taky dala k vánocům original choice a trvalo mi asi dva měsíce, než jsem v sobě sebral odvahu ho otevřít. ochutnal jsem ho a klidně si ho občas dám na akcích, na které s ní jdu. neumíte si představit, jak třeba potom chutná takový sams flake - božská mana! přesto i ten OC nepálí na jazyku ani náhodou, takže to úplný šmejd nebude!
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod dh » 15 dub. 2007, 06:31

basa333 píše:oni ani tolik nemají jiné chutě, ale skoro všichni (až na výjimky samozřejmě) kouří zásadně s filtrem a stěžují si, že to jinak nejde, protože bez filtru některé tabáky pálí na jazyku. co k tomu dodat?


Hm, já taky kouřím většinou s filtrem (protože některé tabáky....) a ač jsem s Plantími tabáky podnikl několik seriózních pokusů, nikdy mi nic z toho nechutnalo. zato mám rád Gawithy, přírodní va-per apod.

Filtry to nebude.
Uživatelský avatar
dh
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 807
Věk: 56
Registrován: 16 črc. 2005, 12:18
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvekod dh » 15 dub. 2007, 06:35

basa333 píše:já to nijak zvlášť neřeším. už jsem si zvykl. velitelka mi taky dala k vánocům original choice a trvalo mi asi dva měsíce, než jsem v sobě sebral odvahu ho otevřít. ochutnal jsem ho a klidně si ho občas dám na akcích, na které s ní jdu. neumíte si představit, jak třeba potom chutná takový sams flake - božská mana! přesto i ten OC nepálí na jazyku ani náhodou, takže to úplný šmejd nebude!


no jo, ale OCh je od MacBarena. Sice je to jeden z nejhorších tabáků, které produkují, ale implicitní srovnávání s Plantou se mi jeví přece jenom poněkud urážlivé :wink:
Uživatelský avatar
dh
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 807
Věk: 56
Registrován: 16 črc. 2005, 12:18
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvekod von Draschek » 15 dub. 2007, 09:54

Dva roky jsem kouřil bez filtru, teď půl roku s filtrem, a Planta mi nejede ani s jedním způsobem.
Co se těch chutí týče - to je jen čistě moje osobní patnáctiletá zkušenost při obskakování našich zákazníků v německy mluvících zemích, ale je fakt, že jsem tam nepotkal žádného dýmkaře, všechno jsou cigareťáci.
Uživatelský avatar
von Draschek
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 130
Věk: 62
Registrován: 17 bře. 2007, 22:35

Příspěvekod vehon » 20 bře. 2008, 17:46

Dávám si celkem stabilně Elysée (Louis Durant). Mě chutná jeho lehká kyselinka a nádech po čokoládě. Hlavně voní drahé polovičce. Kvalita tabáku je ale bídná. Na tobolce je sice pořád jméno Durant, ale údajně ho polkl Planta. Takže už patří taky sem.
Uživatelský avatar
vehon
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 23
Věk: 54
Registrován: 13 zář. 2007, 13:51
Bydliště: Ořechov

Příspěvekod Mike Hill » 21 bře. 2008, 01:06

...od Plantičky som sa zatiaľ neodvážil okoštovať nichc, ale chystám sa tak maximálne na Presbyterian mixture...

...ale myslím si, že so mnou budú mnohí súhlasiť, ak zaradím Planta Perique, Planta Orient a Planta Latakia, prípadne ešte Planta Black Cavendish medzi výnimky ktoré by nemali chýbať v "kuchyni" každého fajkára-blendera... :smoke1:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod Fénix » 26 bře. 2008, 13:53

Pro zajímavost - právě jsem z plantího blendovacího Orientálu vytáhl 5,5cm dlouhý klacek :D
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Breer » 26 bře. 2008, 13:59

Mike Hill píše:...od Plantičky som sa zatiaľ neodvážil okoštovať nichc, ale chystám sa tak maximálne na Presbyterian mixture...

...ale myslím si, že so mnou budú mnohí súhlasiť, ak zaradím Planta Perique, Planta Orient a Planta Latakia, prípadne ešte Planta Black Cavendish medzi výnimky ktoré by nemali chýbať v "kuchyni" každého fajkára-blendera... :smoke1:


ja radsej blendovacie tabaky od McClelland, mam oriental, latakiu a perique....pri slove planta ma stale napada len chemia :roll:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: Planta tabak

Příspěvekod Jack.Grave » 11 srp. 2008, 19:46

Tak Německým chemikům z Berlína podle rigidního výkladu EU normy a Německého zákona o tabákové reklamě zakázali presentovat ve veřejných médiích tj i na webu svoje produkty.
Uživatelský avatar
Jack.Grave
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1118
Věk: 42
Registrován: 24 kvě. 2006, 11:57
Bydliště: Praha

Re:

Příspěvekod vytryol » 11 srp. 2008, 19:49

Breer píše:ja radsej blendovacie tabaky od McClelland, mam oriental, latakiu a perique....pri slove planta ma stale napada len chemia :roll:

Mam pocit ze planta tabaky jsou tajnym projektem vlady EU, jak rychle a efektivne (tj chemickou cestou) vyhladit kuraky dymek..
Uživatelský avatar
vytryol
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 547
Věk: 54
Registrován: 11 dub. 2008, 09:19

Re: Planta tabak

Příspěvekod Jack.Grave » 11 srp. 2008, 20:12

Řeklbych že za německou zálibu v náhražkách může adolf. Viz kunsthonig etc. :puke:
Uživatelský avatar
Jack.Grave
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1118
Věk: 42
Registrován: 24 kvě. 2006, 11:57
Bydliště: Praha

Re: Planta tabak

Příspěvekod Martin Pedain » 11 srp. 2008, 20:27

Planta? Hnus Velebnosti!
Uživatelský avatar
Martin Pedain
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1657
Věk: 38
Registrován: 08 čer. 2007, 17:30
Bydliště: La Bohdaneč

Re: Planta tabak

Příspěvekod Cifro » 11 srp. 2008, 23:03

Martin Pedain píše:Planta? Hnus Velebnosti!


Ale no. Sú aj ľudia, ktorí to fajčia.
Uživatelský avatar
Cifro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1973
Věk: 66
Registrován: 11 dub. 2008, 09:05
Bydliště: Myjava, SR

Re: Planta tabak

Příspěvekod Hades » 12 srp. 2008, 10:09

Cifro píše:
Martin Pedain píše:Planta? Hnus Velebnosti!


Ale no. Sú aj ľudia, ktorí to fajčia.


máš sice pravdu, no já se přídámm do skupiny s Martinem Pedainem! "Hnus Velebnosti!"
Uživatelský avatar
Hades
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3041
Věk: 66
Registrován: 15 led. 2008, 22:22
Bydliště: Praha

Re: Planta tabak

Příspěvekod Jack.Grave » 12 srp. 2008, 10:49

Ale no. Sú aj ľudia, ktorí to fajčia.[/quote]
A neni jich málo. Bohužel.
Uživatelský avatar
Jack.Grave
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1118
Věk: 42
Registrován: 24 kvě. 2006, 11:57
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků