Planta tabak

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: Planta tabak

Příspěvekod basa333 » 05 čer. 2015, 06:56

BATRACHOS píše:A když to napíši já, tak je to něco jiného, než basova stupnice nikotinové síly (všechno pod 8 slabé a nestojí za kouření :lol: ).


ale no tak, já to mám jen trochu jinak postavené. většinou kouřím dýmku jen večer a to holt mám radši silnější kalibry. přes den si občas dám klidně i nikotinově průměrné tabáčky, třeba sg chock atd. teď docela ujíždím na bothy, ten mohu kdykoli, optimálně nikotinově vyvážený tabáček.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Planta tabak

Příspěvekod Ragaz » 05 čer. 2015, 09:08

No, já si nedávno přivezl z Německa plantí (v licenci) tabáky Germains mixture no 10 a Rum and maple a musím říct, že mi chutnaly, z toho ten první velmi...oba nechemicky aromatizovaný, u toho prvního méně výrazně a s lehkým náznakem mýdlovistosti, a nikotinově to taky není úplná slabota. Každopádně za ty peníze...okolo 6 euro fak dobrý.
Uživatelský avatar
Ragaz
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 704
Věk: 48
Registrován: 11 úno. 2015, 10:11
Bydliště: Třemošnice

Re: Planta tabak

Příspěvekod beda » 08 zář. 2019, 08:38

Mám konečně stovku, dnes už jen Original R&M. Skoro sto let stará americká receptura, primárně burley, Planta to asi drobet přisladila, ale je pod tim cejtit pěkně mastná oříškovost, moc se těšim. Planta toho dělá tuny a má koupený i blendy, který jsou prostě ověřený. Latakie pokuřuju od dvaceti a skončil jsem u Presbyterianu.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Planta tabak

Příspěvekod Alter Egon » 17 říj. 2019, 09:00

Tak to vypadá, že za chvíli bude MacBaren dělat snad všechny tabáky. MacBaren přebírá tabáky od Planty:
http://pipesmagazine.com/blog/pipe-news/mac-baren-takes-over-planta-tabak-brands/
Uživatelský avatar
Alter Egon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1318
Věk: 38
Registrován: 17 zář. 2013, 19:26
Bydliště: Benešov

Re: Planta tabak

Příspěvekod proger » 17 říj. 2019, 10:17

To by, ovšem, nemuselo být na škodu těm tabákům. Třeba bych začal po x letech kouřit nějakou slaďárnu od planty. :smoke6:
Uživatelský avatar
proger
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 711
Věk: 48
Registrován: 11 dub. 2017, 17:17
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Planta tabak

Příspěvekod Alter Egon » 18 říj. 2019, 09:04

To asi ať posoudí jiný, kdo Plantu kouří. Zajímavé bude, jak dopadnou blendy pro Stanislawa, kterému je také dělá (některé Planta). Stanislaw prodává od Planty i tu blendovací Latakii, kterou k blendování rád používám.
Uživatelský avatar
Alter Egon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1318
Věk: 38
Registrován: 17 zář. 2013, 19:26
Bydliště: Benešov

Re: Planta tabak

Příspěvekod Stanley64 » 23 úno. 2021, 13:59

Planta-Farmer Tabac- Názov je veľmi výstižný! Farmársky tabák, čistý tabák, mierne sladký. Vône sú menej intenzívne, ako ste zvyknutí v tabakových výrobkoch.

Útla Virgínia, karamelové tóny, seno a orieškové tóny od Burley a Kentucky .... to je také čisté, ako to len ide! Dosť suché, ale je to dobré, Fajčite pomaly, inak bude ostrý a bez chutí. Fajčite pomaly, dostanete najprirodzenejší fajkový tabak (v pravom slova zmysle tejto frázy), vďaka ktorému snívate o farmárovi, ktorý pracuje vo svojom odbore, zatiaľ čo ho manželka volá na večeru!
nemusí osloviť každého, ale každého, kto chce čistý tabak .Rovnako ako Image Virginia!
Stanley64
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 352
Věk: 57
Registrován: 23 zář. 2017, 13:16
Bydliště: Bratislava

Předchozí

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google[Bot] a 14 návštevníků