Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Silné tabáky

20 čer. 2005, 12:48

Zajímalo by mě, jaké tabáky považujete za opravdu silné. Mám teď na mysli nikotin a účinky, jako točení hlavy nebo žaludku :)
Je to dost individuální, a to nejen pokud jde o toleranci na nikotin, ale taky o účinky různých typů tabáku. Stejně (nebo spíš i proto) mi to připadá jako zajímavé téma :wink:

Takhle z fleku se mi vybaví

Peterson Irish whiskey
Dunhill Royal Yacht

Silných tabáků znám hodně, ale tohle jsou pro mě opravdoví zabijáci :twisted:

Obecně nejhůř snáším anglické tabáky všeho druhu, naopak jsem relativně imunní proti čistým virginiím. Tedy nikotin u těch silných taky cítím a vnímám, ale nezvedá se mi z nich kufr :shock:

20 čer. 2005, 13:12

Mohu pripojit ze sve vlastni - zatim dosti chabe zkusenosti?

Erinmore Flakes - bohuzel se uz nedovazi
Peterson Irish Whiskey
Peterson University Flake
Coniston
SG 1792
Naposledy upravil Darkstar dne 24 lis. 2005, 10:07, celkově upraveno 1

20 čer. 2005, 13:13

Tabák silný natolik, že to cítím, je rozhodně Peterson University Flake... :puffy:

20 čer. 2005, 13:42

UF, NC, B&B ale tam to muze byt i aromatizaci,...

20 čer. 2005, 13:44

Graveir píše:UF, NC, B&B ale tam to muze byt i aromatizaci,...


Chlapi, piste radeji cele nazvy, je to jen jednou. Co je B&B a NC ?

20 čer. 2005, 13:53

Uc se synu moudrym byti :wink:

http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t=501

20 čer. 2005, 14:20

Graveir píše:UF, NC, B&B ale tam to muze byt i aromatizaci,...


BB a silny? ze by nakonec pani trafikantka prece jen mela pravdu? :lol:

20 čer. 2005, 15:44

piter píše:
Graveir píše:UF, NC, B&B ale tam to muze byt i aromatizaci,...


BB a silny? ze by nakonec pani trafikantka prece jen mela pravdu? :lol:

holt ja kdyz ho zkousell tak se mi po nem docela motala siska...ono zalezi jak kdy a komu sedne...tehda jsem nc prilis nepokuroval :)

20 čer. 2005, 16:07

Dost silný se mi zdá Black XX, potom dlouho nic, a tabáky které jsou navečer OK ale dost silné nalačno - DLNR, Royal Yacht, London, IrishWhiskey, UF.

20 čer. 2005, 16:27

Mezi relativně silné tabáky řadím University Flake, Irish Oak, Irish Whisky, Erinmore, ale nemám většinou problém je při rozumném dávkování s chutí dokouřit. Jediný který mě totálně ztlumil byl Royal Yacht. Nechutnal špatně, ale vyhlídka, že se mi po kouření bude pár hodin motat pajšl mě donutila abych se ho zbavil :?

20 čer. 2005, 16:30

Alferi píše:Mezi relativně silné tabáky řadím University Flake, Irish Oak, Irish Whisky, Erinmore, ale nemám většinou problém je při rozumném dávkování s chutí dokouřit. Jediný který mě totálně ztlumil byl Royal Yacht. Nechutnal špatně, ale vyhlídka, že se mi po kouření bude pár hodin motat pajšl mě donutila abych se ho zbavil :?


Právě že já si ho dal před obědem a to mě inspirovalo k vytvoření tohoto threadu. Stěží jsem těstoviny dopravil do mikrovlnky :P

Re: Silné tabáky

20 čer. 2005, 18:00

Fénix píše:Zajímalo by mě, jaké tabáky považujete za opravdu silné. Mám teď na mysli nikotin a účinky, jako točení hlavy nebo žaludku :)
Je to dost individuální, a to nejen pokud jde o toleranci na nikotin, ale taky o účinky různých typů tabáku. Stejně (nebo spíš i proto) mi to připadá jako zajímavé téma :wink:

Takhle z fleku se mi vybaví

Peterson Irish whiskey
Dunhill Royal Yacht

Silných tabáků znám hodně, ale tohle jsou pro mě opravdoví zabijáci :twisted:

Obecně nejhůř snáším anglické tabáky všeho druhu, naopak jsem relativně imunní proti čistým virginiím. Tedy nikotin u těch silných taky cítím a vnímám, ale nezvedá se mi z nich kufr :shock:


jak kdy, hodne zalezi na aktualnim telesnem stavu a stylu koureni, ale u me to sou SG black xx a dunhill royal yacht, oba vyrazne vycnivaji nad okoli

21 čer. 2005, 13:14

Co se mě týče je to jednoznačně Peterson Irish Whiskey a v těsném závěsu Dunhill Royal Yacht. Když za nima člověk pošle ještě Nightcap, je prakticky po zábavě. :mrgreen:

21 čer. 2005, 13:25

No já osobně si myslím, že mimo toho co tu už zaznělo, není od věci ani MM 965. Docela silný kafe :puffy:

21 čer. 2005, 13:28

Bohemund píše:No já osobně si myslím, že mimo toho co tu už zaznělo, není od věci ani MM 965. Docela silný kafe :puffy:

S tou se mi to stalo jednou, ale jen maličko.
Odeslat odpověď