WANTED: Opravdu dobrý aromatik

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: WANTED: Opravdu dobrý aromatik

Příspěvekod bromden » 25 kvě. 2005, 08:07

Simon píše:erinmore se nejak zhorsil, posledni krabka co sem mel nejak nebyla to ono, uz do neho nejdu

Sekl jsem s nim už tak před třema měsícema - poslední dvě piksle jsem ani nedokouřil, virginie štiplavá, posun aroma k chemo-bonpari... :wink:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Qido » 25 kvě. 2005, 08:37

Taurendil píše:Na CS trhu je prijatelny tak MB Vanilla alebo Plumcake


alebo A. C. Petersen-ova Nappa Valley.

Flašinetář Qido
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod meduard » 25 kvě. 2005, 08:58

Taurendil píše:Jo, zabudol som tabacky uja Petersona. Nevyskusal som vsetky, ale moc by som v jeho aromatiky neveril....zel.... :cry:

ja som ich skúšal a chutili mi aj sunset aj sweet, aj ked je pravda, že z každého som mal krabičku a dalej som si ich nekúpil...
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Re: WANTED: Opravdu dobrý aromatik

Příspěvekod Fénix » 25 kvě. 2005, 08:59

bromden píše:
Simon píše:erinmore se nejak zhorsil, posledni krabka co sem mel nejak nebyla to ono, uz do neho nejdu

Sekl jsem s nim už tak před třema měsícema - poslední dvě piksle jsem ani nedokouřil, virginie štiplavá, posun aroma k chemo-bonpari... :wink:


to bude ta samá várka, se kterou jsem se setkal já s piterem. Oba jsme Eri kouřili poprvé a bylo to totální chemické zklamání.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: WANTED: Opravdu dobrý aromatik

Příspěvekod mycroft » 25 kvě. 2005, 11:11

Fénix píše:
bromden píše:
Simon píše:erinmore se nejak zhorsil, posledni krabka co sem mel nejak nebyla to ono, uz do neho nejdu

Sekl jsem s nim už tak před třema měsícema - poslední dvě piksle jsem ani nedokouřil, virginie štiplavá, posun aroma k chemo-bonpari... :wink:


to bude ta samá várka, se kterou jsem se setkal já s piterem. Oba jsme Eri kouřili poprvé a bylo to totální chemické zklamání.

Nedávno jsem koupil dvě plechovky Erin z nějaké pradávné dodávky. V té zapadlé Březohorské trafice na něj chytali prach už notnou dobu. Musím říct, že se ním nějak trápím, nejde nám to spolu. Nejsem ani v půlce první plechovky a už se do něj musim nutit a pošilhávám po něčem jinym.
Uživatelský avatar
mycroft
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1150
Věk: 45
Registrován: 21 úno. 2005, 12:25
Bydliště: Kácov

Re: WANTED: Opravdu dobrý aromatik

Příspěvekod piter » 25 kvě. 2005, 12:32

Fénix píše:
bromden píše:
Simon píše:erinmore se nejak zhorsil, posledni krabka co sem mel nejak nebyla to ono, uz do neho nejdu

Sekl jsem s nim už tak před třema měsícema - poslední dvě piksle jsem ani nedokouřil, virginie štiplavá, posun aroma k chemo-bonpari... :wink:


to bude ta samá várka, se kterou jsem se setkal já s piterem. Oba jsme Eri kouřili poprvé a bylo to totální chemické zklamání.


jj, mozny to je. bylo to velmi nedobre, stiplave a ja si rikal co na tom proboha ti lidi vidi, vzdyt je to nechutnost :puke: Tak nakonec ze by to nebylo jen rozdilnejma chutema? :shock:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Milan Zabloudil » 25 kvě. 2005, 12:50

Já jsem eri koupil v ústí, nevím jaká je to várka, ale já jsem spokojen, neštípe, chuť dobrá, pouze v něm cítím vedle jablka ještě fíky či co, ale rozhodně to nevadí :D
Uživatelský avatar
Milan Zabloudil
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 937
Věk: 67
Registrován: 04 bře. 2005, 16:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod Návštěvník » 25 kvě. 2005, 13:32

Máte někdo zkušenost s tabákem - Peterson De Luxe Mixture.
Nikdy jsem ho nekouřil, jen jsem ho jednou "čuchal" při nákupu v trafice, kdy ho tam trafikant kouřil. To byla vůně. Mám v plánu ho pořídit jako příští aromatik.
Co vy na to?
Návštěvník
 

Příspěvekod dix » 25 kvě. 2005, 13:35

sak skus a daj vediet aky je :wink:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Návštěvník » 25 kvě. 2005, 13:38

Mám to v plánu, jen co bude lepší kredit (nejradši bych to spojil s nějakou dýmečkou). :lol:
Návštěvník
 

Příspěvekod Nick » 25 kvě. 2005, 15:39

Na Erina mam slabost./je to proste trochu jiny aromatik/Jinak kdysi sem zacinal s Nappou a dodnes si myslim ze je velmi dobry-jen sem ho hezky dlouho nekouril.Zrovna pred chvili sem dokouril Connoisseurs a myslim za Peteron se pomat-je to jen aromatik "nemeckeho puvodu ":( ne ze by se nehodil do spolecnosti ale chybi mu v chuti hrava chut poctiveho listi/virginia.Takze kdybych hledal ovocny aromatik zkusim opet Nappu nebo jdu do MB SBM.Aromat dunhila sem jeste nekouril :( tak nevim.
Uživatelský avatar
Nick
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1065
Věk: 49
Registrován: 02 srp. 2004, 09:13
Bydliště: Vsetín

Příspěvekod Milos Cerman » 25 kvě. 2005, 20:05

Milan Zabloudil píše:Já jsem eri koupil v ústí, nevím jaká je to várka, ale já jsem spokojen, neštípe, chuť dobrá, pouze v něm cítím vedle jablka ještě fíky či co, ale rozhodně to nevadí :D


Jo. V Ústí n.L. v SHERLOCKovi HOLMESovi je v prodejně ještě trochu Eri flake, a je to sychr historickej tabák :!: :lol: :!:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod country » 26 kvě. 2005, 07:24

Nevím, zda se plést mezi pomlaskávání takových fajnšmekrů, jako jste všichni tady. Ale po nějakých osmi - devíti letech ochutnávání mi stále vychází mezi aromatiky na špici Caledonian Melange no.10 - Highland cream, žel - není nějak právě k dostání. Docela úspěšně mi ho zatím nahrazuje Savinelli Black Cavendish. Také Alsbo Black není snad žádný "sajrajt". Jenže: já jsem holt na tyhle voňavky a ty se nemusejí vždycky vejít do vašich přísných kritérií tabákových mlsounů... :wink:
Uživatelský avatar
country
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 735
Věk: 57
Registrován: 16 kvě. 2005, 19:53
Bydliště: Police nad Metují

Příspěvekod Michal Hubacz » 26 kvě. 2005, 09:07

country píše:Nevím, zda se plést mezi pomlaskávání takových fajnšmekrů, jako jste všichni tady. Ale po nějakých osmi - devíti letech ochutnávání mi stále vychází mezi aromatiky na špici Caledonian Melange no.10 - Highland cream, žel - není nějak právě k dostání. Docela úspěšně mi ho zatím nahrazuje Savinelli Black Cavendish. Také Alsbo Black není snad žádný "sajrajt". Jenže: já jsem holt na tyhle voňavky a ty se nemusejí vždycky vejít do vašich přísných kritérií tabákových mlsounů... :wink:


Calledonian Highland No.10 je k dostani na Etrafice....
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod Murphy » 26 kvě. 2005, 10:04

Kyri píše:Máte někdo zkušenost s tabákem - Peterson De Luxe Mixture.
Nikdy jsem ho nekouřil, jen jsem ho jednou "čuchal" při nákupu v trafice, kdy ho tam trafikant kouřil. To byla vůně. Mám v plánu ho pořídit jako příští aromatik.
Co vy na to?


Koupil jsem ho tatovi k narozeninam a dal jsem si od nej jednu nebo dve fajky...bude to asi neco podobnyho jako Connoisseurs jak pise Nick. Jsou z toho citit snad nejaky orisky a med...Pred tim jsem si od nej daval MB Original choice a De Luxe proti tomu mel aspon nejakou chut... :)
Uživatelský avatar
Murphy
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 341
Věk: 40
Registrován: 03 říj. 2004, 22:23
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků