DTM (Dan Tobacco)

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: DTM (Dan Tobacco)

Příspěvekod Stanley64 » 30 led. 2019, 13:55

Skipper´s Flake Pipe tobacco. Pani aké máte skúsenosti s týmto tabakom, moje sú po prvej krabičke len tie najlepšie, čistá príjemná ale aj dosť silná Virginia, ďalší tabak do archívu
Stanley64
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 352
Věk: 57
Registrován: 23 zář. 2017, 13:16
Bydliště: Bratislava

Re: DTM (Dan Tobacco)

Příspěvekod purusha » 29 dub. 2019, 17:03

zatím jsem zkusil 4 tabáky od DTM Holly`s Disco, Partiot Fl., Old Ironsides a Ascanian no.2 a vesměs velká spokojenost. jen mi přijde, že to balej opravdu hodně suchý. ty latakie jakž takž, ale Patriot a Ascanian skoro na troud..
Uživatelský avatar
purusha
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 24
Věk: 52
Registrován: 27 bře. 2019, 11:09
Bydliště: Jičín

Re: DTM (Dan Tobacco)

Příspěvekod Yetenek » 25 črc. 2019, 23:06

Teď jsem dokouřil dýmku Limericku jsem trochu rozpačitý. Je to určitě dobrý vaper, ale paralelně s ním jsem měl otevřený St. Bernard, a vedle něho mi Limerick přijde jako jeho (podle mne zbytečné) dvojče. Stejná struktura rozpadlého flaku,oba se mi po otevření jeví poměrně suché (ale tu výchozí vlhkost si drží - neměl jsem potřebu je dovlhčovat) chuťově mi přijdou takřka identické. St. Bernard mi ale v chuti přijde takový uhlazenější, a zdá se mi, že i lépe prohořívá. Možná Limericku křivdím, ale pokud bude k mání St. Bernard, nevidím důvod jej kupovat - pokud by St. Bernard skončil, samozřejmě rád po něm sáhnu.
Uživatelský avatar
Yetenek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1736
Věk: 61
Registrován: 11 lis. 2011, 09:53
Bydliště: Sadská

Re: DTM (Dan Tobacco)

Příspěvekod Bob76 » 29 čer. 2022, 20:46

Kluci neměli jste někdo Alter Pinnas ? https://www.tobaccoreviews.com/blend/14 ... ter-pinnas Recenze vesměs dobré,v pátek bude první košt :wink: Doporučíte nějaké další tabáky od Dan Tobacco ,co by stály za ochutnání ?
Naposledy upravil Bob76 dne 11 zář. 2022, 14:01, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Bob76
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2256
Věk: 47
Registrován: 31 led. 2012, 21:23
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: DTM (Dan Tobacco)

Příspěvekod Syky » 30 čer. 2022, 05:57

Já teprve zabrouzdal do tabáků od DTM. Old Ironsides byla jasná volba a pak jsem vzal Cock Robin, protože se mi líbila ta plechovka ( :D ), která nakonec přišla jen s čistou bílou samolepkou na který je černým písmem napsáno Cock Robin :smoke4: . Jsem tedy zvědav, co bude jejím obsahem.
Uživatelský avatar
Syky
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 86
Věk: 32
Registrován: 20 úno. 2020, 08:13
Bydliště: Plzeň

Re: DTM (Dan Tobacco)

Příspěvekod Bob76 » 11 zář. 2022, 14:02

Bob76 píše:Kluci neměli jste někdo Alter Pinnas ? https://www.tobaccoreviews.com/blend/14 ... ter-pinnas Recenze vesměs dobré,v pátek bude první košt :wink: Doporučíte nějaké další tabáky od Dan Tobacco ,co by stály za ochutnání ?

Tak jsem ten oslavovaný Alter Pinnas objednal a ochutnal ,no nějak mi nejde. Není to Cube cut / což by mi nevadilo/,ale obyčejný loose cut a není bez aromatizace ,ale nějaký alkoholový toping, nějaký rum či něco takového / a to mi vadí/, který je pro mne dost "otravný" , mám raději přírodnější směsi . Mám ho ještě cca 150gr ,pokud by někdo chtěl ,směnit či za nějaký obolos...
Uživatelský avatar
Bob76
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2256
Věk: 47
Registrován: 31 led. 2012, 21:23
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: DTM (Dan Tobacco)

Příspěvekod beda » 14 lis. 2023, 11:39

Padesáti gramový tobolky na etrafice kupovat s předstihem. London Blend No.1000, Gordon Pym i Ascanian No.2 jsou za hranicí kouřitelnosti. Skipper's Flake jsem nechal. Jsem si s tim objednával vánočku 2022, od který jsem ztrátu kondice čekal a ta je kupodivu docela fpoho, ale jen tak cvičně jsem do ní taky stříknul rozprašovačem.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Předchozí

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


cron