Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

15 říj. 2018, 23:00

Onyx od Schurcha http://www.tobaccoreviews.com/blend/1048/sch-rch-onyx-128.
Dva krát.
Mňam. :joy:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

16 říj. 2018, 14:08

Po strašně dlouhý době včera Peterson SPecial Reserve 2016 a dneska SG Skiff Mixture.
Už sem málem zapomněl jak dobrý to umí bejt.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

16 říj. 2018, 19:54

Mám nacpáno IW v oblíbené Stanwell 88

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

16 říj. 2018, 20:21

já dnes Hu Sunset. Skvělá virginie
Gimli, ten IW je tvuj top? Co tak pročítám různé vlákna, tak ho kouříš už hodně dlouho. Já ho taky mam moc rád.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

16 říj. 2018, 20:51

Jj, je to dlouhodobě číslo 1, mám na něj nejvíc dýmek a zatím jsem nenašel tabák,který by mi tak sedl. Jak chuťově, tak kuřáckými vlastnostmi :puffy: .

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

16 říj. 2018, 20:57

HU Directors Cut, Mellow Mallard, McClelland Dark Navy Flake, GH Curly Cut De Luxe. A porad mam jeste na neco chut - asi na nejake Burley - Old Joe Kranz nebo Dockworker...dam tomu jeste cas na rozmyslenou :)

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

17 říj. 2018, 07:45

Rog píše:Onyx od Schurcha http://www.tobaccoreviews.com/blend/1048/sch-rch-onyx-128.
Dva krát.
Mňam. :joy:


možná bude někoho tohle zajímat https://whisky-tabak.ch/de/ueberuns/#Content
jinak mi kdysi myslím daniel sdělil, že hans schürch je slepý. pro hardcore germanisty :pray: je na stránce několik úryvků vyprávění hanse o jeho práci ve švýcarském dialektu. výživné :wink:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

17 říj. 2018, 20:20

Dnes Schippers - toto rozhodne neni tabak pro muze, jez se jeste neholi. Shag rez, zalozeny na burley, posileho davkou kentucky, v pozadi chut horkeho kakaa, nutno kourit pomalu a s rozvahou, ma tendenci se rozpalit pokud se taha prilis, mockovani nehrozi - pokud se s nim clovek szije, je to bezudrzbovy a vcelku vyborny tabak. No a ted vecer HU Bahia Orange - chut horke cokolady od pocatku do posledniho pufu, chut pomerance nekde v pozadi ne pri kazdem potazeni pritomna. Pri vetsim kotli muze byt tohle koureni ponekud jednotvarne a nudne...zatim asi to nejmene zajimave co jsem od pana Hanse zatim kouril - nadprumerny aromatik, ale u u pana Hanse jsem tak nejak zvykly na jina kouzla....

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

18 říj. 2018, 06:31

Ráno pri kávičke HU-tobacco UP Moroccan Bazaar lahodná ľahká zmes na ráno

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

18 říj. 2018, 20:13

Tak jako vcera - Schippers nasledovany HU Bahia Orange. Ten HU BO je zvlastni, chvilemi nirvana, pri chladnem koureni v podstate horka cokolada v dymne podobe, chvilemi mam pocit, ze je ten tabak fakt dost plochy a jednostranny a rikam si "uz aby tomu byl konec". Uvidim az se poradne usadi v dymce....
edit - vice vina nez jsem chtel, takze ted jeste Amphora reserve nr. 8...

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

19 říj. 2018, 14:29

Po delší době jsem si na balkoně dopřál GH Ennerdale. Byl to zbyteček v plechovce, na poměry GH suchý jako troud, u jiných tabáků akorát ke kouření. Venku se nějak kurví počasí a k tomu pošmournu mi Lakeland sedl báječně.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

19 říj. 2018, 23:14

GH Black pigtail a Republica.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

20 říj. 2018, 16:58

tak dnes HU- Sunset, Haymaker, Chinas Heaven. Večer mam jeste pripraven IW

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

20 říj. 2018, 20:29

K ranni kave 3 roky stary St. James Flake, ale nebylo to dobry - chyba samozrejme nebyla v tabaku, ale v hube, na zacatku jsem moc tahal a spalil jsem ho, takze nakonec trapicka, abych to vubec dokouril. No a pak 2x Hu Bahia Orange, porad nevim, co si tom tabaku mam myslet. Nejak jsme se vztahove moc neposunuli :) horeni ukazkove, jen porad nevim, jestli tam te cokolady na me neni az moc a nevalcuje to moc samotny tabak. Na druhou stranu po dokoureni ma clovek v puse pocit jako ma po konzumaci tabulky horke cokolady a to neni zase uplne neprijemne :) no uvidime, objednal jsem 3 pixle (zjistil jsem ze proste 1 pixla je na vyzkouseni tabaku malo) tak mozna se jeste spratelime :)

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

21 říj. 2018, 18:20

Po stresovém týdnu jsem dovezl konečně manželku s malou z porodnice domů. Vše zapadlo do správných kolejí , poslouchám z vinylu B.B. Kinga, popíjím polosuché červené a bafám na oslavu davidoff royalty. Vše je jak má být :D :D :D
Odeslat odpověď