Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

30 dub. 2019, 12:04

Jo tohle umí potrápit... J8 kdysi, když jsem přestal žvejkat, dostl skvělej nápad a potom co jsem nežvejkal, jsem si lousknul za pysk Odens extra těžkej - kterej má něco lehce pře 16mg nikotinu na pytlík. A málem mě to zabilo :-D

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

30 dub. 2019, 12:10

Ale ona ta nikotinová rezistence se zase na druhou stranu dá docela rychle natrénovat. Minulé léto jsem ten samý tabák kouřil v podstatě pořád včetně rána po lehké snídani. Takže stačí jen potrénovat :smoke5:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

30 dub. 2019, 18:22

Tak dnes MB Virginia Flake a poprvé bez ochrany (bez filtru), asi už dospívám v muže. :lol:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

01 kvě. 2019, 08:54

včera večer sg sam a navy, obojí v plugu a také obojí bez ochrany :D. tohle jsou fakt tabáčky, které dovedou potěšit, ty plugové verze jsou imho nedostižné. jejich příprava obnáší trochu práce, ale za tu námahu to opravdu stojí.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

01 kvě. 2019, 10:06

Já měl po večeři SG Full Virginia v plugu, a z dýmky, kterou mám normálně tak na 70 až 90 minut, se vyklubalo s tímhle tabákem skoro dvě a půl hodiny pohodového kouření (teda asi na pět připálení, abych tu ze sebe nedělal nějakého borce :smile: )
Přiznám se, s přípravou jsem si zase takovou práci nedal - nakrájet, prohnat mlýnkem, nacpat. :smile:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

01 kvě. 2019, 11:39

Procházka po městě s kotlíkem zelené Amfory, moc příjemně strávené dvě hodiny.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

01 kvě. 2019, 12:38

Poo čoko od Boba. Zákuseček par exceláns. Akorát tam musí být přimíchány nějaký přísady na spaní, páč už to snad ani nedopí

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

01 kvě. 2019, 13:25

šu?

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

01 kvě. 2019, 16:13

:D

A po menším šlofíčku prášek na praní - Ennerdale v červenočerné Vauence - stylová dvojička...

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

01 kvě. 2019, 20:30

Dnes první kouř v Istanbulu. V parčíku plném rozkvetlých květů ten Artisan's Blend chutnal docela příjemně, do půlky dýmky i parádně hořel na první sirku bez dusátka, pak už se mu nechtělo :D
image_id: 27383

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

02 kvě. 2019, 16:53

Včera jsem se věnoval MB navy flaku, tedˇ si dávám MB dark twist :puffy:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

03 kvě. 2019, 10:24

Jak jsem včera četl příspěvek od Basy ohledně Sam's Flaku, tak jsem na něj dostal chuť a dneska jsem po něm sáhnul a nacpal. Mám doma ještě něco materiálu z 2015. V tomto počasí ho mám nejraději a moc mi chutnal. :yum:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

03 kvě. 2019, 12:57

Zdrhl jsem z práce, vyzvedl novou billiárdku a doma do ní nacpal Full Virginia Flake. Elegantní dýmka s elegantním tabákem. Zkoukl jsem k tomu video https://www.youtube.com/watch?v=Q9VKzuKMwTk. Spokojenost náramná...

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

03 kvě. 2019, 18:39

Davidoff Scottish Mixture + Urpiner 16ka.
Aromatiky moc nemusím, ale tento je naozaj fajn.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

04 kvě. 2019, 11:30

Chvilka poklidné samoty na sluníčku: Balkan Mixture... Peterson System Standard 307... Hatatitla IPA :yum:
Odeslat odpověď