VZORKY!

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: VZORKY!

Příspěvekod jetam » 06 led. 2019, 10:29

:offtopic1:

klasik51 píše:Je to jednoduché Matěji. (patentni piskovanej Dunhill squat bulldog a Mam jeste par unci v archivu,) Beru vše.
Napiš číslo účtu a částku do SZ. Samosebou počítám, že v sumě bude zohledněno to, že jsem ti pomohl od toho
sajrajtu a od totálně zničené patentky. :twisted: Předpokládám, že Tě to velmi trápí a já se obětuji. I když musim
chlapsky uznat, že rád. :puffy:


Zdenecku, ty jsi format! Takhle se obetovat :clamp: Dekuji moc, ale takovou pomoc si snad ani nezaslouzim :D Ale schvalne se pujdu podiovat, jestli to z toho jeste smrdi a hluboce se zamyslim :think:
Uživatelský avatar
jetam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1116
Věk: 40
Registrován: 25 dub. 2015, 16:38
Bydliště: Praha, Konvářka

Re: VZORKY!

Příspěvekod RottenFox » 06 led. 2019, 10:37

@jelen76: Právě že já ale aromatiky normálně kouřím a taky jsem to hned na začátku zmiňoval. ;-)

A jak tu MBO píše, že "Kdo nemá rád javorový sirup, tenhle tabák si neoblíbí." tak tím to také není, protože třeba Maple Street od Sutliffu považuji za delikatesu. :ok:

Tak mě prostě zajímalo, čím to. :-)
No a nějaké reakce jsem dostal. :mryellow:
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: VZORKY!

Příspěvekod jelen76 » 06 led. 2019, 10:41

Jestli to nebude tím, že jdeš vždy jak si mi psal proti proudu :oops: :oops:
Uživatelský avatar
jelen76
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 424
Věk: 47
Registrován: 13 srp. 2014, 18:30
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: VZORKY!

Příspěvekod RottenFox » 06 led. 2019, 10:55

Momentálně ne, dostal jsem toho asi 4oz nebo kolik a těšil jsem se na to jak malej Jaryn. :oops:
(a psal jsem, že jsem vždy hned za provokatéra, ne že jdu vždy proti proudu ;-) )


Jsem se prostě jen zeptal, proč vám chutná zrovna tenhle a čekal jsem nějaké konkrétní příklady.
Třeba když se mě někdo zeptá, proč mám rád zelenou Amphoru, tak řeknu, protože má velmi příjemné oříškové aroma a výborný burley tabák.
Přišlo mi to jednoduché. :puffy: :P
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: VZORKY!

Příspěvekod jelen76 » 06 led. 2019, 11:12

Tak jo :lol: :lol: AE mám rád protože má velmi příjemné aroma javorového sirupu a výborný virginia tabák.
Uživatelský avatar
jelen76
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 424
Věk: 47
Registrován: 13 srp. 2014, 18:30
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: VZORKY!

Příspěvekod mihra » 06 led. 2019, 11:36

Aromatiky moc nekouřím. Míval jsem ale rád Nappa Valley, ten bohužel už není. Teď se se tu ale rozjela diskuse o Autumn Evening. Může mi někdo poskytnout vzorek tohoto tabáku? Děkuji.
Uživatelský avatar
mihra
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1810
Věk: 91
Registrován: 14 kvě. 2007, 10:59
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: VZORKY!

Příspěvekod klasik51 » 06 led. 2019, 11:37

Jelen - příspěvek z předcházející strany - :ok:
Jetam - :D :ok:
Lišáku - myslím, že jsem celkem jednoduše odpověděl na tvou otázku :puffy:
A OT nejsme, stále mluvíme o vzorečku AE. I když trochu obšírněji, prostě debatujeme na vyšší úrovni. :smoke5:
A co se týká té latákie, mně stačí čuchnout k plechovce a zvedá se mi kufr. :plaster: :D

Milane, já Ti určitě pošlu. I když by bylo lepší, kdyby ho poskytl někdo z těch, který ten humus mají a dloubají ho z fajfky ven. :twisted: :smoke1:
:rofl:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: VZORKY!

Příspěvekod MBO » 06 led. 2019, 11:49

Milane, máš SZ. Zdeněk to vystihl. Jestli se z něj někomu dělá zle, rád mu (od něj) pomůžu.
Uživatelský avatar
MBO
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2006
Věk: 54
Registrován: 19 zář. 2011, 12:20
Bydliště: Kroměříž

Re: VZORKY!

Příspěvekod jetam » 06 led. 2019, 12:58

Me tak napada, kdyby se to mixlo s nakym ochucenym lanem... Mam tam nakou cokoladu a pomeranc :think:
Uživatelský avatar
jetam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1116
Věk: 40
Registrován: 25 dub. 2015, 16:38
Bydliště: Praha, Konvářka

Re: VZORKY!

Příspěvekod RottenFox » 06 led. 2019, 13:36

klasik51 píše:Lišáku - myslím, že jsem celkem jednoduše odpověděl na tvou otázku :puffy:

Právě že vůbec. :smile:
To, co jsi uvedl, tedy ty nekonkrétní a abstraktní vjemy, můžu uvést u minimálně deseti dalších tabáků. Tak proč vybrat jako ten nejoblíbenější zrovna tenhle? Kór, když je prakticky nedostupný.
Proč konkrétně tenhle? Čím konkrétně vyniká? :-)

klasik51 píše:...
A OT nejsme, stále mluvíme o vzorečku AE. I když trochu obšírněji, prostě debatujeme na vyšší úrovni. :smoke5:
...I když by bylo lepší, kdyby ho poskytl někdo z těch, který ten humus mají a dloubají ho z fajfky ven. :twisted: :smoke1:
:rofl:

MBO píše:Milane, máš SZ. Zdeněk to vystihl. Jestli se z něj někomu dělá zle, rád mu (od něj) pomůžu.


Já měl totiž v plánu to, co mi tu zbylo, poslat tomu, kdo mi tenhle tabák nejlíp vysvětlí.
No, ale vzhledem k tomu, že mi to zatím vychází na Matěje, tak z toho asi nic nebude. :twisted: :lol:
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: VZORKY!

Příspěvekod jetam » 06 led. 2019, 13:48

mihra píše:Aromatiky moc nekouřím. Míval jsem ale rád Nappa Valley, ten bohužel už není. Teď se se tu ale rozjela diskuse o Autumn Evening. Může mi někdo poskytnout vzorek tohoto tabáku? Děkuji.


Klidne poslu.
Uživatelský avatar
jetam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1116
Věk: 40
Registrován: 25 dub. 2015, 16:38
Bydliště: Praha, Konvářka

Re: VZORKY!

Příspěvekod jetam » 06 led. 2019, 13:50

:arrow: Lisak - ti pekne dekuju :rofl: Ja ho naposledy dal Petakovi, to je taky takova sudinka majinka co nema co kourit :mryellow:
Uživatelský avatar
jetam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1116
Věk: 40
Registrován: 25 dub. 2015, 16:38
Bydliště: Praha, Konvářka

Re: VZORKY!

Příspěvekod klasik51 » 06 led. 2019, 16:20

Hele Lišáku Matěj mě má rád, tak když ho nechce, tak kdo ti vychází? No jistě, správně :ok: :D :puffy:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: VZORKY!

Příspěvekod jetam » 06 led. 2019, 16:22

:think:
Uživatelský avatar
jetam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1116
Věk: 40
Registrován: 25 dub. 2015, 16:38
Bydliště: Praha, Konvářka

Re: VZORKY!

Příspěvekod klasik51 » 06 led. 2019, 16:32

RottenFox píše:To, co jsi uvedl, tedy ty nekonkrétní a abstraktní vjemy, můžu uvést u minimálně deseti dalších tabáků. Tak proč vybrat jako ten nejoblíbenější zrovna tenhle? Kór, když je prakticky nedostupný.

Nesmysl, to jde přeci vždycky. Chceš mi tvrdit, že když tady vychválíš jednu latakii, tak se to nebude hodit na další jiné? :shock:
A Já to psal na AE, na žádný jiný. Nepsal sem to všeobecně. Tak prosimtě nepřevracej co sem napsal a nesnaž se mi vnutit,
že to jsou moje nekonkrétní a abstraktní vjemy. :palm: Snad jsem ještě svéprávnej a vím co píšu.
A pro mne dostupný je, tak proč ho nevybrat jako nejoblíbenější.

Ježíš marjá, proč já se vůbec do toho motal, když je mi tak putna, který tabák vyhrál. :think:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků