Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

14 led. 2015, 21:42

:shock: :shock: ...ty kokso, Jirko, ty si démon :oops: :clamp: :clamp: :clamp: :ok: :ok:

Re: NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

14 led. 2015, 22:03

Pistacik píše:jcp je proste detailista, pripravil komplet tabuľku:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... bQ/pubhtml

:clamp: :ok:


A nějaké grafy a powerpoint by nebyl?

Re: NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

14 led. 2015, 22:08

Paráda :ok: a dík Jirkovi za tu práci. Je fakt zajímavý, kolik různých blendů se na fóru kouří :ok:

Re: NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

15 led. 2015, 10:04

Jiří, malá technická - Autumn Evening je tam dvakrát, jednou za 12 a jednou za 3 :wink:
Ale v každém případě, klobouk dolu.

Re: NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

15 led. 2015, 10:41

Parada :ok: :ok: :clamp:

Re: NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

15 led. 2015, 10:46

Pekne Jcp :ok: . Len sa to tu pomaly stráca. Navrhujem, aby bol link na googlovskú tabulku aj v prvom príspevku tohoto vlákna.
edit. A možno by som ešte ukotvil vrchný riadok s menami a stĺpec s názvami tabaku..

Nie, koláčové grafy už nebudem chcieť :plaster:

Re: NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

15 led. 2015, 14:25

:clamp:

Jinak hlásím, že jsem taky našel SG Chocolate Plug 2x...

Re: NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

15 led. 2015, 19:11

JJ pánové, dík za revizi :ok: .. páníček holt byl línej si to ještě nechat setřídit podle názvu dřív než to pustil do světa (aby ty duplicity vyplavaly) :oops: Už jsem to opravil, ale teď ještě ke všem tabákům doplňuju typ směsi, počet bodů, složení a aktuálního výrobce (podle tobaccoreviews.com), tak až to budu mít v kupě, zas to dám Pištovi k vyvěšení
:arrow: Rog: já to ve svým compu pochopitelně ukotvený mám, jinak by se v tom nevyznalo ani prase, zvoň o patro výš (u Pišty) :wink:

Re: NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

15 led. 2015, 19:41

Jirko :clamp:
Nevim, nevim, jestli bude Rog šlapat do čtvrtého. :wink: :D

Re: NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

15 led. 2015, 21:25

Takže přátele, dovolím si vyhlásit výsledky (nevypsané) soutěže o "nejprůměrnějšího kuřáka fóra" :lol:
Princip vyhodnocení byl prostý - každý tabák získal určitý počet bodů (nejvíc bodů = nejoblíbenější, tj. nejprůměrnější, tabák), takže každému účastníkovi se jím zvolené tabáky započetly podle získaných bodů a pak už se to jen setřídilo .. v daném případě nejvíc bodů není nejlepší, nýbrž nejprůměrnější :plaster: .. nuže toto je zdejší top average fourteen :clamp:
poř..... body .... účastník
1-2 ....... 18 ..... Visual, Bittas
3-12 ..... 15 ..... Fojt, sihanuk, Dapr, Rahmed, mihra, vti, bišon, Kili, Houly, JaN
13-14 .... 12 .... Plzenaak, burdadom
na další posici už je s 9 body celkem 17 účastníků (včetně mě :wink: )

Re: NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

15 led. 2015, 23:04

Přiznám se, že jsem nikdy nebyl příznivcem statistik, ale za tyto Vám pánové velmi děkuji.
:clamp:

Re: NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

16 led. 2015, 08:12

Sakra a to furt nadavm jaka je TOP3 nesmyslnost :D
A ted sem jako "nejNEoblibenejsi" clen fora spolu s Bittasem? :smoke1:
Plynou z toho nejake NEvyhody???

Re: NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

16 led. 2015, 10:08

No keď je Visual najpriemernejší, tak ja už teda neviem. To si hovorím, že je škoda, že to nestihol Basa. :mryellow:

Visual: :arrow: budeš sa musieť aj u Smradu chovať priemerne a nie ako utajený pyroman. :wink:

Re: NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

16 led. 2015, 11:04

no jo no... pro mě jsou tři tabáky strašlivý parametr. točím jako nejčastější kuřivo momentálně dlnr, st.james plug nebo iw, ovšem v dílně kouřím bez alkoholu raději něco lehčího, obvykle hala nebo nějaké směsky, no a při hodnocení večerních tabáků by to bylo nějaké černé lano, 1792 nebo hnědé lano, resp. ilsted dfp nebi vp. no tak mně řekněte, jak mám určit, které tabáky mám uvést jako tři nejoblíbenější? :think:

Re: NEJOBLÍBENĚJŠÍ TABÁK ROKU 2014

16 led. 2015, 11:39

basa333 píše: jak mám určit, které tabáky mám uvést jako tři nejoblíbenější? :think:

Nó, to si musíš začít vés přesnou evidenci vykouřených tabáků a pak to prohnat statistikou a to by v tom byl čert abys nepřišel k relevantním závěrům. :smoke5:
Odeslat odpověď