Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: Tabáky Samuel Gawith II.

06 črc. 2014, 20:16

:ok: hmmm.Tak asi samej sajrajt :think:

Re: Tabáky Samuel Gawith II.

06 črc. 2014, 21:26

Chce to drolit v dlani. Když už to máš nakrájený a rozebraný, dáš tabák do dlaně a prstama druhý ruky to šmelcuješ v dlani. Hodně se to nadejchá a většina polyglykenolu (tý mastnoty) zůstane na ruce. Vyjde z toho pěkně nadejchanej skoro loose cut.
A pracky pak libě voní. :)

Re: Tabáky Samuel Gawith II.

10 črc. 2014, 10:51

Tak jsem šel dneska do Samovy loterie a vytáhl z archivku Balkan Flake. Chvilka napětí... co bude uvnitř?
Piksla si odfoukla, já přivoněl a jo!! Voní tak, jak má :joy:
Odbalím papír a smějou se na mne krásné tmavé plátky pokryté krystalkama :pray:
Nacpal jsem 312ku a bylo to skvostné :yum: Život je krásný :smoke1:

Re: Tabáky Samuel Gawith II.

10 črc. 2014, 13:39

:arrow: Rahmed :ok: jak byl starej :?: :?:

Re: Tabáky Samuel Gawith II.

12 črc. 2014, 09:23

Samova loterie :clamp: :clamp: :clamp:

Re: Tabáky Samuel Gawith II.

16 črc. 2014, 07:12

Zdražily tabáky SG (alespoň na etrafice). Co je příčina? Je to součást nějakého plošného zdražení, nebo se jedná o selektivní záležitost pro SG?

Re: Tabáky Samuel Gawith II.

16 črc. 2014, 14:00

Tušim, že šla opět nahoru spotřební daň :wink:

Re: Tabáky Samuel Gawith II.

16 črc. 2014, 18:39

beda píše:jsem zvědav na tu letošní limitku, první recenze v zamknutym vlákně dobrá :mryellow: Mam ji doma a žádná navoněná a naslazená záležitost to neni, po cukru ve vůni ani stopa, uplně jiná liga než loni. Vypadá to jak Grousemoor s dvaceti procenty BC. Podezřele mi to složenim připomíná veleúspěšnou Jubilee, ta recenze by na tobaccoviews mezi ostatní zapadla jako prd :mryellow:

Zdar bedo, testovals prosím už letošní limitku? díky

Re: Tabáky Samuel Gawith II.

16 črc. 2014, 20:50

Zatim ho pomalu sušim, dorazil jak bažina :mryellow:

Re: Tabáky Samuel Gawith II.

17 črc. 2014, 12:23

Máte někdo zkušenosti s tou várkou Navy Plugu, která je v nabídce u Michala na etrafice?
Konkrétně jak je to s rumem a latakií?
250g je dost velké množství na to, kupovat zajíce v pytli...

Re: Tabáky Samuel Gawith II.

17 črc. 2014, 13:07

Juri, dnes jsem na něj mrknul, pořád stejně vlhkej, ale oříšky z něj trčej jak vidle ze hnoje :mryellow: To aroma nemá chybu, suchošč nad suchošč, přismahlý lískáče, žádnej cukr, dokonce ani avizovanej fudge. Divnej tabák, podobně naturálně působil Borkum Riff Pure Genuine. Tušim, že to bude miláček, půjde do kotle po loňský, stejná Va, stejnej BC. Lískáče a oheň dohro s vanilkou klíďo můžu :mryellow: Ráno za tmy k dojení s gardama plnotučnýho kafe bude ideál :smile:

Re: Tabáky Samuel Gawith II.

17 črc. 2014, 13:08

Samože přes papírák, bude bez pozornosti močkovat jaxvině.

Re: Tabáky Samuel Gawith II.

17 črc. 2014, 22:06

bedo, díky moc, limitka 2013 super, nedá mi to, jdu i do té letošní :ok: Když aromatik, tak skutečně snad jedině SG, umí je jako snad nikdo. Kdyby nebyl problém s dostupností, tak samozřejmě ještě produkce C&D, Pipeworks&Wilke...

Re: Tabáky Samuel Gawith II.

18 črc. 2014, 09:36

BATRACHOS píše:Máte někdo zkušenosti s tou várkou Navy Plugu, která je v nabídce u Michala na etrafice?
Konkrétně jak je to s rumem a latakií?
250g je dost velké množství na to, kupovat zajíce v pytli...


Jsem na tom úplně stejně, taky bych tuto informaci přivítal.
Nákup Navy Plugu zrovna rozvažuju a mám celkem obavy z té "Samovy loterie".
Teoreticky bychom ho mohli koupit na půl, pokud se nikdo neozve. (případně pošli SZ).

Re: Tabáky Samuel Gawith II.

18 črc. 2014, 13:36

Načal jsem Kendal plug a udivuje mě jedna věc - je to hrozně mastný. Je to u SG plugů normální? Tipnul bych si, že je to kvůli udržení vlhkosti cáknutý glycerolem nebo něčím podobným.
Odeslat odpověď