Tabáky Samuel Gawith

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: Tabáky Samuel Gawith

Příspěvekod Bob76 » 22 kvě. 2014, 20:16

Golden Glow není špatný,ale Best Brown mi chutná víc .GG mi připadá takový "cigaretový",kdežto BB je takový chutnější,voňavější a šťavnatější.
Uživatelský avatar
Bob76
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2256
Věk: 47
Registrován: 31 led. 2012, 21:23
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Tabáky Samuel Gawith

Příspěvekod OldaS » 22 kvě. 2014, 20:45

Trochu mimo předchozí debatu ale na E-trafice už mají výroční limited edition 2014 http://www.etrafika.cz/detail/9979/samu ... n_2014_100
Uživatelský avatar
OldaS
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 882
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2013, 16:45
Bydliště: Úpatí Naklethi - Č. Krumlov

Re: Tabáky Samuel Gawith

Příspěvekod lako » 22 kvě. 2014, 21:13

Take koukam na etrafiku,ze uz maj limitku.Asi objednam a vemu aj petersonskej letni mix :puffy:
Uživatelský avatar
lako
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1998
Věk: 35
Registrován: 23 bře. 2013, 09:16
Bydliště: Vysehnevice

Re: Tabáky Samuel Gawith

Příspěvekod OldaS » 22 kvě. 2014, 21:23

Tak to si u tebe zamlouvám vzorek toho SG :lol: :ok:
Uživatelský avatar
OldaS
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 882
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2013, 16:45
Bydliště: Úpatí Naklethi - Č. Krumlov

Re: Tabáky Samuel Gawith

Příspěvekod lako » 22 kvě. 2014, 21:35

Ok.Mas ho mit.Pokud bude dobrej jak lonska limitka tak to bude super.Tentokrat bych ho nakoupil vic.
Uživatelský avatar
lako
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1998
Věk: 35
Registrován: 23 bře. 2013, 09:16
Bydliště: Vysehnevice

Re: Tabáky Samuel Gawith

Příspěvekod Gimli » 10 čer. 2014, 20:35

Nemáte někdo zkušenost s Cob plugem ? Je krom formy opravdu stejný jako 1792? Zvažuju čtvrtkilovku, ale na zkoušku je to moc.Klidně bych šel s někým napůl.
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Tabáky Samuel Gawith

Příspěvekod basa333 » 11 čer. 2014, 14:52

jo, je to opravdu 1792, neměj obavy, je to špičkovej tabáček. myslím, že parťáka tu bez problémů seženeš.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Tabáky Samuel Gawith

Příspěvekod lako » 11 čer. 2014, 15:21

Klido půlku vemu. :ok:
Uživatelský avatar
lako
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1998
Věk: 35
Registrován: 23 bře. 2013, 09:16
Bydliště: Vysehnevice

Re: Tabáky Samuel Gawith

Příspěvekod Gimli » 11 čer. 2014, 18:56

for Basa
Dík za info, jdu do něj.

for lako
Super :ok: , příští týden objednám a pak napíšu SZ.
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Tabáky Samuel Gawith

Příspěvekod lako » 11 čer. 2014, 20:44

Ok.Uz se na nej tesim.Ve flake je super.Plug bude myslim jeste lepsi. :ok: :ok:
Uživatelský avatar
lako
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1998
Věk: 35
Registrován: 23 bře. 2013, 09:16
Bydliště: Vysehnevice

Samuel Gawith 2014 Limited Edition

Příspěvekod Aleš R. » 19 čer. 2014, 06:37

Zdravím pánové, rád bych se zeptal na Váš názor na tento tabák a podělil se o mou zkušenost a zjistil, kde je chyba. Koupil jsem tento tabák zcela neplánovaně v trafice, že si odpočinu od Latakii a Virginií, hlavně že tedy jimi chvíli nebudu trápit manželku v bytě.
První co mě překvapilo byla docela vysoký vlhkost tabáku. Nacpal jsem si malou dýmku jak jsem zvyklý a první potáhnutí ukázalo, že je to špatně, dýmka ucpaná. Tabák ven, jen mírně upěchovat, lepší. Začínám zapalovat, zase trápení. Přikládám to té vlhkosti a nakonec tabák rozhořím. Při prvním potáhnutí cítím jehličky na jazyku, tabák trochu štípe. Ale hoří, voní (voní i v krabici i při zapálení), vůbec nemočkuje, dýmku nerozpaluje. Aspoň něco, říkám si, ale i kdyby tento tabák nebyl limitka, druhý si nekoupím. Dokouřím, docela dobrý, jako výroční edice říkám si slabota. Večer vyplivuji pastu na zuby, jazyk štípe s pastou jako vzteklý.....
Druhý den přicházím domů a cítím velmi příjemné oříškové aroma, přesně podle slibů na tabáku. I manželka se vyjadřuje pozitivně. Jdu do druhé dýmky, včerejšek zapomenut. Beru dýmku s větším kotlíkem, a nechávám dávku tabáku 20 minut venku proschnout. Stejný problém s nacpáním, se zapálením a okamžitě štípaní na jazyku. Včerejšek připomenut, vzpomínka na oříškové aroma mi dává sílu kouřit dál. Chyba - polovina kotlíku jen trápení, nechce se rozhořet, stálým zapalováním jsou pryč oříšky. V polovině se dýmka chytí, ale vše pozitivní je pryč, ke konci opět potíže, nemohu ji dokouřit, úplně otrávený vyklepávám zbytek tabáku. Jediné pozitivum, prakticky bez močky a bez rozpalování dýmky. Večer si jen vypláchnu pusu ústní vodou a v noci cítím pálení na jazyku, uvažuji, zda jsem si ho stálým zapalováním nepřipálil, ale nevím, ještě se mi to za dva roky kouření nestalo a tabák mě štípe sám o sobě.
Rád pokuřuju 965 a Irish Flake, bez problémů, celé dýmky do konce, ale tohle mě tedy dostalo. Nevím, zda jsem já takové jelito nebo zda se výroční tabák Samuela tak nepovedl? Čichám k dýmce ze včerejška, zápach je pryč, jsou zase trochu cítit ty oříšky...
Uživatelský avatar
Aleš R.
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 23
Věk: 49
Registrován: 01 pro. 2013, 11:53
Bydliště: Neratovice

Re: Samuel Gawith 2014 Limited Edition

Příspěvekod Copatej » 19 čer. 2014, 07:42

Všechny tyhle sladký sr.čky jsou asi kouřitelný jen s filtrem, pokud tomu bylo i u Tebe, tak by Tě asi jazyk pálit neměl. Problémy s vlhkostí a hořením jsou také normální - nechat dlouho odvětrat, a pak snad...
Nevím, zda je ale z mé strany tato odpověď dostatečně fundovaná. S fitry nekouřím a jen jednou za život jsem pokořil krabku Talismana a už nikdy více :twisted:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Samuel Gawith 2014 Limited Edition

Příspěvekod Aleš R. » 19 čer. 2014, 07:59

Jj, já si k tomu dal pokaždý balsu. Jakože tomu udělám dobře. Jinak používám klasický filtry uhlíkový. Tak to asi prubnu potřetí s normálním filtrem..
Uživatelský avatar
Aleš R.
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 23
Věk: 49
Registrován: 01 pro. 2013, 11:53
Bydliště: Neratovice

Re: Samuel Gawith 2014 Limited Edition

Příspěvekod Copatej » 19 čer. 2014, 08:07

Jasně, vyzkoušej co půjde a pevně věřím, že se brzy zase vrátíš k lahůdkám, které jak píšeš, kouříš bez problémů. A že zrovna nevoní okolí, to Ti může být úplně jedno. :smoke5:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Tabáky Samuel Gawith

Příspěvekod beda » 19 čer. 2014, 15:39

jsem zvědav na tu letošní limitku, první recenze v zamknutym vlákně dobrá :mryellow: Mam ji doma a žádná navoněná a naslazená záležitost to neni, po cukru ve vůni ani stopa, uplně jiná liga než loni. Vypadá to jak Grousemoor s dvaceti procenty BC. Podezřele mi to složenim připomíná veleúspěšnou Jubilee, ta recenze by na tobaccoviews mezi ostatní zapadla jako prd :mryellow:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků