Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: Vlastní tabák II

05 pro. 2020, 12:57

Neni nahodou nejaka napoveda na strance jutjub? Po zadani "cure of tobacco" na me vyskocilo spoustu zajimavych veci.
Jinak pardon za vmesovani se do diskuze..... ;-)

Re: Vlastní tabák II

05 pro. 2020, 15:13

Domek píše:A tak zašlo kdysi slavný fajfkový fórum - beda už neměl koho dalšího poslat do prdele, páč už tam všichni šli a byli. :mrgreen:

Jak se říká, na hrubý pytel,hrubá záplata. Ale muselo to zajít tak daleko ? Uznávám bedu ,za odborníka přes tabák,ale někdy by stačilo trochu vychladnout. Na jiných fórech by dostali oba ban na pár dní a bylo by po srandě.

Re: Vlastní tabák II

05 pro. 2020, 18:03

Respekt basa333 :joy:

Re: Vlastní tabák II

06 pro. 2020, 15:52

>Bob76: Za odborníka přes tabák ho tu bůhvíproč pár lidí označuje - ale když si otevřeš jeho příspěvky, tak zjistíš, že defakto plká furt ty tři samý věci dokola, akorát mění slovosled, obsaženou procentualitu moudrostí a četnost dvojitých vé, podle jeho aktuálního astrálního rozpoložení.

Re: Vlastní tabák II

07 pro. 2020, 08:41

rottenfox: myslím, že teď se do bedy opíráš zbytečně. můžeš jistě zpochybňovat jeho způsob prezentace a názory, ale prezentuje něco, nad čím se ostatní alespoň na chvíli zamyslí a řeknou si "má pravdu nebo nemá?" příp. "jak to myslí?" a jeho závěry vesměs (alespoň si to myslím) hodnotí kladně. u tebe jsem třeba nic takového nezaznamenal.

Re: Vlastní tabák II

07 pro. 2020, 18:46

Tak si prolistuj tohle vlákno pár let zpátky (2012 ~ 2015) a možná zjistíš, že jsem jeden z mála, co dotáhnul domácí pěstování a zpracování do kouřitelné úrovně a zahrnul jsem tohle vlákno přehršelem fotek, návodů a postupů, které fungují.
Namátkou třeba:
viewtopic.php?p=355302#p355302
viewtopic.php?p=356314#p356314

Re: Vlastní tabák II

07 pro. 2020, 20:27

:offtopic1: Jé to byly krásný časy :joy: Jsem Tě ještě měl rád :wink: Pak jsi se pasoval na cenzora a dodnes ses nepohnul. Hrozný je to srabství, v politice je X příspěvků kde mi jistíš, že neexistujou manipulace s počasím a když tam dám odkaz na nekonspirační web, zvu tě tam, tak ani ťuk. Trapas, prostě ses uvařil jak pověstná žába v hrnci :wink:

Re: Vlastní tabák II

08 pro. 2020, 07:47

rottenfox: o to víc bych u tebe čekal pochopení pro bedu. nevím, proč jsou jeho názory najednou u tebe tolik na paškálu. ale každý můžeme mít své mínění, to je samozřejmě pravda.

Re: Vlastní tabák II

08 pro. 2020, 10:48

beda: Já tě mám rád pořád. :mryellow:
Obrázek

Ale jo, jak jsem tady tím včera listoval, tak nostalgie jako prase... Pivař, czumyl, muadar, vlado... To byly časy!


Ad politika: Nikdy jsem tě nejistil, že něco existuje nebo neexistuje, jenom jsem se ti smál (a směju se pořád) - to je rozdíl. :wink:

Re: Vlastní tabák II

08 pro. 2020, 16:57

Matoušovo evangelium 5,3
„Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské."

Re: Vlastní tabák II

10 úno. 2021, 17:01

:arrow: beda :arrow: lišák

Pánové, tleskám! :clamp: :clamp: :clamp:
Už jsem se dlouho na fóru tak nebavil. kde jsou ty časy, kdy lidem o něco šlo a vedly se tu i několikatýdenní diskuse.
Buď zdráv, příteli Lysohlave! Vidím, že tě to ještě neumořilo a furt máš jiskru. :lol: :ok:

Re: Vlastní tabák II

15 dub. 2021, 11:25

Zdravím vás páni, no ako tento rok ? sú už nejaké sadenice ? :wink:

Re: Vlastní tabák II

15 dub. 2021, 12:02

docela jsem o tom uvažoval, semen tu mám dost, ale pak jsem si nějak vzpomněl na slimáky a zase mě ta chuť přešla... nebo že bych něco zkusil? ale ono už je asi pozdě, co?

Re: Vlastní tabák II

15 dub. 2021, 12:31

basa333 píše:docela jsem o tom uvažoval, semen tu mám dost, ale pak jsem si nějak vzpomněl na slimáky a zase mě ta chuť přešla... nebo že bych něco zkusil? ale ono už je asi pozdě, co?


Myslím že neni ešte neskoro... keby sa vysialo tak do konca augusta sa dá už úroda spracovať.
Ja som to ešte raz skúsil, tento krát s viacerými odrodami. Ale nie v takom množstve ako minulý rok. Z každej mám asi cca. 5-8 sadenic

Re: Vlastní tabák II

15 dub. 2021, 13:40

pět semen snad ani nejde odpočítat.... já bych měl místo tak na 3 - 4 kytky :oops: :wink:
Odeslat odpověď