Tabáky Rattray's

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Příspěvekod Michal Hubacz » 10 říj. 2005, 10:56

Nevill píše:To zas bude nějaká legrace od Mostexu, ne? Teda zasyrova při troše fantazie možná jo, ale po zapálení cítím jen dobrou virginii a něco jako aroma toustů z bílého chleba...


Je to přímý překlad popisu z letáku výrobce...Četl jsem to a opravdu píšou to co je na Etrafice. Nicméně máte možnost na www.tabaky.cz uvést vše na pravou míru v recenzích::))
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Rattray´s Hal o´the Wynd

Příspěvekod Michal Hubacz » 10 říj. 2005, 11:00

Rattray´s Hal o´the Wynd
Ode dneška je na Etrafice a je ho omezené množství pro celou ČR.
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Re: Rattray´s Hal o´the Wynd

Příspěvekod krakonoš » 11 říj. 2005, 15:09

Michal Hubacz píše:Rattray´s Hal o´the Wynd
Ode dneška je na Etrafice a je ho omezené množství pro celou ČR.


Nešel by tam jeden zamluvit...?

Nebo radši dva? (já na etrafice asi zakoupim savinellku, ale momentálně jsem v poněkud tísnivé finanční situaci, tak že bych to pak vzal při jednom...)
Uživatelský avatar
krakonoš
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 190
Věk: 34
Registrován: 27 črc. 2005, 08:40
Bydliště: Říčany u Prahy

Re: Rattray´s Hal o´the Wynd

Příspěvekod Fénix » 11 říj. 2005, 15:26

krakonoš píše:
Michal Hubacz píše:Rattray´s Hal o´the Wynd
Ode dneška je na Etrafice a je ho omezené množství pro celou ČR.


Nešel by tam jeden zamluvit...?

Nebo radši dva? (já na etrafice asi zakoupim savinellku, ale momentálně jsem v poněkud tísnivé finanční situaci, tak že bych to pak vzal při jednom...)


To by možná šlo, ale musíš Michalovi napsat maila. Ovšem o tyhle tabáky je takový zájem, že to třeba nepůjde.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Rattray´s Hal o´the Wynd

Příspěvekod Michal Hubacz » 11 říj. 2005, 18:07

krakonoš píše:
Michal Hubacz píše:Rattray´s Hal o´the Wynd
Ode dneška je na Etrafice a je ho omezené množství pro celou ČR.


Nešel by tam jeden zamluvit...?

Nebo radši dva? (já na etrafice asi zakoupim savinellku, ale momentálně jsem v poněkud tísnivé finanční situaci, tak že bych to pak vzal při jednom...)


Posli mi mail s tvým jménem a příjmením, máš je odložené.
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Re: Rattray´s Hal o´the Wynd

Příspěvekod krakonoš » 11 říj. 2005, 18:59

Michal Hubacz píše:Posli mi mail s tvým jménem a příjmením, máš je odložené.


Mail jsem poslal, vlastně dva, doufám že oba srozumitelný.

Děkuju...
Uživatelský avatar
krakonoš
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 190
Věk: 34
Registrován: 27 črc. 2005, 08:40
Bydliště: Říčany u Prahy

Příspěvekod dh » 13 říj. 2005, 18:19

Tak jsem dnes dostal sné Rattraye - po piksličce Marlin a Gowrie, objednal bych si i Hal o`the Wynd, ale o den jsem ho prošvihl. No, třeba se ujmou.

Pochvalu zaslouží ty komunistické nálepky: šly sloupnout úplně hladce a ani po sobě nezanechaly moc slizu. Nevím, v které fázi se tam lepí a kdo je vybírá/vyrábí, ale tenhle typ nelze než doporučit. Přečteme si, co nám ministr zdravotnictví píše, a pak - šup s tím hnusem pryč.
Uživatelský avatar
dh
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 807
Věk: 56
Registrován: 16 črc. 2005, 12:18
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvekod Honzk » 14 říj. 2005, 12:28

dh píše:Tak jsem dnes dostal sné Rattraye - po piksličce Marlin a Gowrie, objednal bych si i Hal o`the Wynd, ale o den jsem ho prošvihl. No, třeba se ujmou.

Pochvalu zaslouží ty komunistické nálepky: šly sloupnout úplně hladce a ani po sobě nezanechaly moc slizu. Nevím, v které fázi se tam lepí a kdo je vybírá/vyrábí, ale tenhle typ nelze než doporučit. Přečteme si, co nám ministr zdravotnictví píše, a pak - šup s tím hnusem pryč.


Předevčírem sem takhle strhával cestou domu v tramvaji nálepky na "halowynu" a včera na marlinu :lol:
Uživatelský avatar
Honzk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 777
Věk: 49
Registrován: 11 dub. 2005, 12:33
Bydliště: Brno

Příspěvekod meduard » 14 říj. 2005, 13:30

Honzk píše:
dh píše:Tak jsem dnes dostal sné Rattraye - po piksličce Marlin a Gowrie, objednal bych si i Hal o`the Wynd, ale o den jsem ho prošvihl. No, třeba se ujmou.

Pochvalu zaslouží ty komunistické nálepky: šly sloupnout úplně hladce a ani po sobě nezanechaly moc slizu. Nevím, v které fázi se tam lepí a kdo je vybírá/vyrábí, ale tenhle typ nelze než doporučit. Přečteme si, co nám ministr zdravotnictví píše, a pak - šup s tím hnusem pryč.


Předevčírem sem takhle strhával cestou domu v tramvaji nálepky na "halowynu" a včera na marlinu :lol:

nemci to vylepšili a varovanie je súčasť grafiky a potlače obalu, minule som kúpil tri nuns v nemecku, chcel som strhnúť ale nešlo, tak si vravím, že to zamažujem, ale našťastie neviem nemecky, tak si to nevšímam...
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Graveir » 14 říj. 2005, 21:43

meduard píše:
Honzk píše:
dh píše:Tak jsem dnes dostal sné Rattraye - po piksličce Marlin a Gowrie, objednal bych si i Hal o`the Wynd, ale o den jsem ho prošvihl. No, třeba se ujmou.

Pochvalu zaslouží ty komunistické nálepky: šly sloupnout úplně hladce a ani po sobě nezanechaly moc slizu. Nevím, v které fázi se tam lepí a kdo je vybírá/vyrábí, ale tenhle typ nelze než doporučit. Přečteme si, co nám ministr zdravotnictví píše, a pak - šup s tím hnusem pryč.


Předevčírem sem takhle strhával cestou domu v tramvaji nálepky na "halowynu" a včera na marlinu :lol:

nemci to vylepšili a varovanie je súčasť grafiky a potlače obalu, minule som kúpil tri nuns v nemecku, chcel som strhnúť ale nešlo, tak si vravím, že to zamažujem, ale našťastie neviem nemecky, tak si to nevšímam...


tak to mas jeste stesti...treba jsem videl z danska a finska tabacky a ty jsou taky ok...to uz je nasi reci hodne vzdalene...ale ten potisk je na hovno...nedavno tu byl napad tusim simiho ze naskenuje old polepky tabaku a budem si moct prelepovat piskly sami.
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod dh » 15 říj. 2005, 09:40

Mně prostě připadá, že design krabičky je součástí celkového estetického zážitku. ("Estetický" znamenalo původně "smyslový".)
Napadla mě hrůzná myšlenka, že by mohli předepsat ještě nějaké nápisy na fajkách.
Uživatelský avatar
dh
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 807
Věk: 56
Registrován: 16 črc. 2005, 12:18
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvekod Šimi » 15 říj. 2005, 09:45

dh píše:Mně prostě připadá, že design krabičky je součástí celkového estetického zážitku. ("Estetický" znamenalo původně "smyslový".)
Napadla mě hrůzná myšlenka, že by mohli předepsat ještě nějaké nápisy na fajkách.


Jo a nejhorší je, jak dopadla krabička SUNSET BREEZE. To je zločin.

A místo nápisu na fajkách ať si poslanci vytetujou na čelo "k.k.t". Bych přešel do ilegality. A kouřil bych proti režimu MUOHOHOHAHÁÁÁÁ

AL FAJKÁÁÁÁÁ :alfajka:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Graveir » 15 říj. 2005, 22:58

tak nejak..sunsetu mi je taky lito, spis nez kuli napisum tak kvuli zmene origos polepek petersonu. zrovna sb a sk je maj moc hezky, ty uplne stary jako na uf a dublinu a spol me az tak nebraly...
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod Fénix » 02 lis. 2005, 13:10

Pro ty, kteří pátrají po vzniku názvu Hal O' the Wynd komentář z knox cigars:

"Its name derived from the Blacksmith hero in "The Fair Maid of Perth" who was described by Scott as "a man of a most unusual share o' strength." But here strength is used in the sense of fullness of satisfying properties. A superb and recommended Virginia blend. "

Tedy jméno(?) kováře-siláka Obrázek
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod jcp » 29 bře. 2006, 09:33

Psal jsem na tabaky.cz recenzi na Marlina, tak jsem se poohlížel po světě a zjistil následující:
Na TobaccoReviews.com je hodnoceno (mmntly) 2515 tabáků, z toho jen 56 drží čtyřhvězdičkovej rating a z těch 56 jen 4 ho mají z víc než 50 hodnocení. A tři z těch čtyř jsou Marlin Flake, Old Gowrie a Hal O´the Wynd od Rattrays. Co k tomu dodat ..
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Facebook [bot] a 32 návštevníků