Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Téma uzamknuto

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XX.

13 pro. 2011, 18:42

Dnes žiadna fajfka,ale predsa som si našiel čas aspoň na cigaru Quintero panetelas.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XX.

13 pro. 2011, 23:21

Přes den nějaké sesypané zbytky :roll: , pak jako vždy skvělý Skiff z klubovké basovky. Teď si dávám Brown sliced a zapíjím svijanskou Kněžnou, říznutou Mázem. Inu, dobré to je.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XX.

13 pro. 2011, 23:31

Včera první zkušenost s Irish Oak. První dojmy velmi pozitivní, myslím, že nám spolu bude dobře :smoke1: . Dnes Bestoval :yum: .

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XX.

14 pro. 2011, 15:00

právě dokončuji 50gr Marlin Flake vcelku jsem s ním byl spokojen :puffy:

Obrázek

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XX.

14 pro. 2011, 15:50

Znovu Dunhill Standard Mixture a znovu jsem nadmíru spokojený. Zrovna jsem ve fázi, kdy si říkám, že bych vystačil s jedním tabákem - právě s tímhle. :puffy:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XX.

14 pro. 2011, 16:58

teď k pivku DA VINCI

Obrázek

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XX.

14 pro. 2011, 17:00

Potřetí za sebou Dark Birds Eye a je to fakt dobrota.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XX.

15 pro. 2011, 11:23

Z Argentíny jsem si dovezl tamní lepší "domovinu" 50g Cuatro Luguas (vyrábí Tabaco Rubio Para Armar - Buenos Aires - Argentina), tak se po obědě na něj chystám... zase něco nového. :joy:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XX.

15 pro. 2011, 15:07

Vrátil jsem se z procházky a předávám dojmy z čerstvě otevřeného Old Gowrie. Dnes plechovka zakoupena a otevřena. Nejdřív jsem se vylekal, že je to mumie, ale pak jsem si uvědomil, že to nevyrábí Sam Gawith. Tabák je vlhký tak akorát a do nosu mě kopla silná, koncentrovaná vůně rozinek a fíků. Naládoval jsem Hodulovku a byla to paráda, až na to, že v půlce mega kotle se mi začala motat hlava a podlamovat nohy.....po 9-ti denní absenci jsem prostě odvykl na kámoše nikotína :lol:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XX.

15 pro. 2011, 21:52

Hned po ránu placatý gatě a pak jsem dostal chuť na něco zemitějšího a šoupnul tam Balkan mixture. Teď váhám jestli Marlina nebo IW :think: .

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XX.

15 pro. 2011, 22:40

Odpoledne SG Navy - super materiál!, potom Grouse Moor z r. 2009 (tombolový úlovek) - tomu budu muset přijít na kobylku, zajímavej tabák, docela lehkej a nepřišel mi jako extra aromatik. A teď škoricový špagátik :ok:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XX.

15 pro. 2011, 22:51

chtěl jsem si dát venku ke dvojce doutníček, ale je tam zima, kašlu na to. teplo je lepší.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XX.

16 pro. 2011, 09:16

Včera jsem se k dýmání nedostal, ale před tím celej tejden tak nějak pořád dokola viržinka - Hala, OG, FVF, SH. A k tomu Frasera, skvělej podzimní tabák jako šitej na listopadovou melancholii... :pipe1:

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XX.

16 pro. 2011, 09:21

Při pátečním dopoledni si pochutnávám na kotlíku Old Dublinu.

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XX.

16 pro. 2011, 10:44

Včera večer "ve vyhnanství na balkóně" Troost Slices. Měl jsem ho potřetí a včera mi poprvé zachutnal. Předtím jsem ho dost nacpal, takže jsem to zkusil volněji a vyplatilo se. Chutí mi připomíná UFíka.
Téma uzamknuto