Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Čo s tabakom, ktorý nechutí?

01 srp. 2010, 16:14

Tak by som sa opýtal starých harcovíkov. Keď kúpite niečo nové a ono to nie je to "pravé orechové", čo s tým potom robíte?

Re: Čo s tabakom, ktorý nechutí?

01 srp. 2010, 16:39

petum píše:Tak by som sa opýtal starých harcovíkov. Keď kúpite niečo nové a ono to nie je to "pravé orechové", čo s tým potom robíte?

Vnutíme to kamarádům do soutěže. :plaster:

Re: Čo s tabakom, ktorý nechutí?

01 srp. 2010, 16:46

petum píše:Tak by som sa opýtal starých harcovíkov. Keď kúpite niečo nové a ono to nie je to "pravé orechové", čo s tým potom robíte?

anebo to smícháme s něčím jiným

Re: Čo s tabakom, ktorý nechutí?

01 srp. 2010, 18:03

Niektorý tabak može zachutiť neskor, po viac či menej dlhej pauze a ochutnávaní iných tabakov..
Pri zmiešavaní sa zase niekedy može stať, že pokazíme aj ďalší tabak, kt. nám chutí (takže na pokusy radšej menšie množstvá).
Ja som tabak kt. som nechcel venoval bezdomovcovi, bol veľmi vďačný, akurátpotom pýtal aj fajku a peniaze, v čom som mu už nevyhovel..

Re: Čo s tabakom, ktorý nechutí?

01 srp. 2010, 18:08

Taktéž můžeme tabák nabídnout v Kuloblesku .

Re: Čo s tabakom, ktorý nechutí?

01 srp. 2010, 19:00

Kuloblesk je fajn. Co se týká míchání, jde to, ale hlavně nikdy nemíchat dva aromatiky. To většinou dopadá dost katastrofálně. :puke:

Re: Čo s tabakom, ktorý nechutí?

01 srp. 2010, 21:08

Copak jsi si to koupil za dobrotu?

Re: Čo s tabakom, ktorý nechutí?

02 srp. 2010, 06:48

a.) Čo je to Kuloblesk?
b.) Sunday Fantasy je to, čo ma primälo k tejto diskusii :smoke3:
c.) Ďakujem za doterajšie rady.

d.) Poradie a. b. c. nie je záväzné :D

Re: Čo s tabakom, ktorý nechutí?

02 srp. 2010, 06:49

kulový blesk je jakási výměnná burza pro členy pipeklubu.

Re: Čo s tabakom, ktorý nechutí?

02 srp. 2010, 07:20

Vzhledem k tomu, že nejsi členem klubu, tak kuloblesk nevyužiješ. Tabák můžeš nabídnout ve vlákně Nabídka/poptávka.

Re: Čo s tabakom, ktorý nechutí?

03 lis. 2010, 17:16

Mám sklenici, do které dávám zbytky tabáků které kouřím a už to neni dostatek na celou faju. K tomu přidám v malém
množství tabák mě nechutnající. Tak ho postupně zlikviduju.

Re: Čo s tabakom, ktorý nechutí?

21 čer. 2011, 10:35

Tabák, který nechutná skoro neexistuje, ale pokud je tak ho přidávám po drobkách k tomu co mi chutná a tak se ho zbavím.

Re: Čo s tabakom, ktorý nechutí?

25 čer. 2011, 14:46

Ja bych to rozdelil do 2 rovin. Jednak na tabaky, ktere nam nesedi chuti (nekomu vylozene vadi treba latakie, DF, P apod.) a druhak na tabaky, ktere nam nechutnaji, protoze jaksi postardaji nejakou chut. V prvnim pripade je nejrozumnejsi, resit to vymenou, v tom druhem staci tabaku nejakou chut pridat. Spetku latakie, dark fired, perique, orientalu apod. Hlavne to nepreplacat!
Priklad: ze studijnich duvodu sem si nedavno poridil MB Red Velvet. Ochutnal a ... :? No, vune mohutna, ale nejak to postradalo telo. Nakrajel sem do nej cigarillo a ejhle - dobrej tabak. Pak sem jeste pridal spetku perique a uz to ma i koule. Kourim ho ted fakt rad. Obvykle vecer z velkyho kotle. Uz mi pomalu dochazi :puffy:

Re: Čo s tabakom, ktorý nechutí?

29 čer. 2011, 22:45

Taky záleží na tom, jaké tabáky kouříš, jaké ti vyhovují. Podle toho by se dalo vydumat co s tím tabákem od Radfordů provést. :think:

Re: Čo s tabakom, ktorý nechutí?

30 čer. 2011, 21:40

Tak zrovna nedělní představy bych do ničeho nemíchal, pravděpodobnost dokurvení čehokoliv je tu obrovská, ten bezdomovec bude asi nejlepší řešení :mryellow: Bude vonět, teda jako ten bezdomovec, aspoň na dálku :mryellow:
Odeslat odpověď