TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Příspěvekod jorgos » 23 zář. 2009, 20:24

Dnes večer MB Solent,po večeři chutnal parádně. :puffy:
Uživatelský avatar
jorgos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2647
Věk: 53
Registrován: 28 zář. 2008, 18:37
Bydliště: Znojmo

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Příspěvekod Breer » 23 zář. 2009, 21:21

dnes len tak lahko... Coniston, Brown No.4 Aromatic a teraz Dark Plug a k tomu nejaky zelený čaj z Himalájí :smoke1:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Příspěvekod isch » 23 zář. 2009, 22:14

Tak neviem, ci sa moje chutove pohariky uz uplne zblaznili, alebo co. Prvykrat sa mi stalo, ze mi aromatik chuti prevelice. Dnes z dvoch kotlikov Palace gate. A dal by som si treti. medzitym Bulls eye a Old govrie. Co do pekla starnem?
Uživatelský avatar
isch
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 944
Věk: 58
Registrován: 24 pro. 2006, 13:27
Bydliště: Bratislava

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Příspěvekod Breer » 23 zář. 2009, 22:22

ako starnes, to je stale ta puberta, len zacina naberat iny smer :twisted: :twisted:

kua, ja nejak tomu Bull´s Eye nemozem prist na chut...uz som vybafal pixlu, mozno aj poslednu :think: , mockuje, perique tam necitim, je taky nijaky...skusal som aj inu fajku a iny tabak do tej fajky co v nej boli BE a ten hori paradne...este je moznost, ze zla varka :smoke3:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Příspěvekod isch » 23 zář. 2009, 22:33

Breer, ja uvadzam Bulls Eye, lebo to tak ostatni clenovia poznaju z inych obchodov. ja mam este posledne zasoby z smoking pipes Stokkebye: Luxury Bullseye Flake, momentalne sa tam vsak z neznamych dovodov nenachadza. Ten mi najviac pripominal Escudo Navy Rolls alebo nebodaj stary Dunhill.
Neviem, co za BE mas ty?
Uživatelský avatar
isch
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 944
Věk: 58
Registrován: 24 pro. 2006, 13:27
Bydliště: Bratislava

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Příspěvekod Breer » 23 zář. 2009, 22:44

isch píše:Breer, ja uvadzam Bulls Eye, lebo to tak ostatni clenovia poznaju z inych obchodov. ja mam este posledne zasoby z smoking pipes Stokkebye: Luxury Bullseye Flake, momentalne sa tam vsak z neznamych dovodov nenachadza. Ten mi najviac pripominal Escudo Navy Rolls alebo nebodaj stary Dunhill.
Neviem, co za BE mas ty?


nenachadza, lebo je teraz vypredany a ja mam ten od Orlika, ale aj na ten som cital len chvaly :think: :smoke1:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Příspěvekod Scalex » 24 zář. 2009, 00:14

Já měl dnes dva kotlíky Bull's Eye, pro mě je to úplně nejoblíbenější tabák, úplně přesně mi kápl do noty. Nemočkuje, nezlobí, hoří ukázkově a chutná báječně. Už má tři vlastní fajfky.
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Příspěvekod basa333 » 24 zář. 2009, 03:31

já bych ho otevřel taky, ale mám toho tolik rozkouřeného, že by to byla opravdu klukovina. navíc mi momentálně některé tabáky ani nijak nejedou a buď půjdou do nějaké směsi, nebo budu mít problém je vůbec dokouřit (například SG KC). teď jsem se už dva dny nedostal do dílny :( a tudíž jsem si dýmku ani nemohl dát
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Příspěvekod mrcos » 24 zář. 2009, 06:39

Včera jsem dal po dlouhé době další šanci Marlin Flaku. Nacpal jsem ho do Falcona, čiliže užší kotlík, velice lehce. A šlo to. Sice na začátku maličko střečkoval a nechtěl hořet, ale pak se rozjel a bylo to ok. Akorát mi to přišlo nějaký slabý kouření :think: (přestože chuťově je docela fajn)
Uživatelský avatar
mrcos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1892
Věk: 37
Registrován: 29 črc. 2008, 14:52
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Příspěvekod basa333 » 24 zář. 2009, 07:02

no jo, po b4 je marlin čajíček, to je jasné. ale slabý tabák to není (tedy imho). pokud si ovšem dáš b4 k ranní kávě, těžko ten den nějak vygraduješ :wink:
Naposledy upravil basa333 dne 24 zář. 2009, 07:29, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Příspěvekod Jtt » 24 zář. 2009, 07:22

Včera jsem před cestou na sraz nacpal poslední, značně proschlej, plátek SG NF. Následovala pohodová procházka s dýmkou na sraz. Dále pak vzorek skořice od Juriho, díky. A pokračoval bych dál v krasojízdě, ale bohužel jsem musel domů. :( Ta skořice je vážně výborná. Všechna čest.
Jtt
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1001
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2006, 13:32
Bydliště: Ostrava

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Příspěvekod mrcos » 24 zář. 2009, 08:08

basa333 píše:no jo, po b4 je marlin čajíček, to je jasné. ale slabý tabák to není (tedy imho). pokud si ovšem dáš b4 k ranní kávě, těžko ten den nějak vygraduješ :wink:

B4 k ranní kávě si opravdu standartně nedávám :) Jen jednou za čas, když vím, že můžu min. 2 hodinky ráno probafat a zrovna mě popadně chuť. Jinak obvykle kouřívám lehčí věci (třeba GH Lujzijánu, MB Golden Blend), když už se teda k ranní dýmce dostanu.
A to, že mi ten marlin přišel slabej připisuju ultralehkýmu nacpání. Přece jenom jsem na něj hodně opatrnej, když mi tak zlobil.
Uživatelský avatar
mrcos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1892
Věk: 37
Registrován: 29 črc. 2008, 14:52
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Příspěvekod beda » 24 zář. 2009, 08:40

isch píše:Tak neviem, ci sa moje chutove pohariky uz uplne zblaznili, alebo co. Prvykrat sa mi stalo, ze mi aromatik chuti prevelice. Dnes z dvoch kotlikov Palace gate. A dal by som si treti. medzitym Bulls eye a Old govrie. Co do pekla starnem?

Ze všech aromatiků mne nejvíc dostávaj SG. Je to trochu paradox, že značka známá hlavně díky lanůn a celkově tradičněji pojaté produkci, zvládá tyhle kusy na výbornou a ostatní, dánské, nebo i irské kusy jsou úplně nesrovnatelně méně vydařené. Jenom další důkaz umu blenderů z Kendalu. Dokonce jsem se tak nějak předběžně rozhodl, že už ani nebudu zkoušet jiný slaďárny, než ty z Lake District. Teď jdu nacpat Virginii No.1, je v ní na posledních pár kotlů, vystřídá jí Mellow Mahogany, kterej jsem si dovezl z Prahy. Jsem na něj tůze zvědavej, můj první, takovej úplně radikální mejdlák, voněla mi od něj celá taška.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Příspěvekod basa333 » 24 zář. 2009, 08:46

beda píše: ... Jsem na něj tůze zvědavej, můj první, takovej úplně radikální mejdlák, voněla mi od něj celá taška.


jen abys nebyl zklamanej, on imho až tak radikální není. něco ( a nebyla to síla :wink: ) mi na něm chybělo, nějak jsem se s ním nedokázal popasovat
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Příspěvekod bob » 24 zář. 2009, 09:00

Včera večer SG BB. Nikde se tu moc neobjevuje, ale pro mne je to 1. No a potom UF - to je moje klasická zavíračka na půlnoc.
Ten BB bych rád popsal do tabaky.cz, ale nějak nevim jak - on je prostě moc dobrej, ale nějaký oříšky vlašský, nebo burský, to já nějak nemůžu najít. Pokaždý si na to vzpomenu, potáhnu, vyfouknu, zamyslím se a: nááádhera - báječnej kouř. Ale žádný oříšky, žádnej ananas, žádný uzený listí, žádná smetana, žádná čokoláda, žádnej rum .....
Asi se podívám na tobaccoreviews.com a něco opíšu.
Uživatelský avatar
bob
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 523
Věk: 50
Registrován: 13 led. 2009, 20:56
Bydliště: PRAHA Vyšehrad

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků