TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Příspěvekod kovářskej » 25 zář. 2009, 10:57

Včera večer jsem si vzpomněl na pana Kemra s tím jeho chčije...seděl jsem na zápraží pod střechou a bafal Perfectiona. Ráno mlha jak na blatech a tož jsem si výjimečně v autě do toho vlhka zapálil ennerdála a včíl napchávám borkuma. Ech, Béďo, abys nedopadl s tím eMBéčkem podobně. Mně taky ještě na podzim loni chutnal ten plachetnicovej červenofialovej Borkum... Včera jsem ho trochu poopravil přidáním orientálu, tož uvidíme.
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2920
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Příspěvekod beda » 25 zář. 2009, 11:12

Doufám, že teď nemáš toho bez lodičky, jen s tím erbem, to by znamenalo nějakej archivní kus. Jinak mi právě ty nový Borkumy z Dánska připadaj lepší, než ty starý ze Švédska. Edit: Tak žena přivezla totální mumii :lol: ale za 160,- Už je water cured. Jinak je na první pohled znát, že Mixture je jen o rok mladší směs, než Virginia No.1. Základ je stejnej.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Příspěvekod mrcos » 25 zář. 2009, 15:34

Včera jsem se šel "jen tak" podívat do trafiky a nakonec z toho byl GH Balkán. Dobré, chutné, bez problémů hořící. Pak ještě malej kotlík B4 z nově načatý piksly. Co mě příjemně překvapilo, to byl voskovaný papír, ve kterém byla B4 zabalená. Je mi o několik řádů sympatičtější než klasickej SG pozlátko-papír.
V průběhu dýmání a mezi spoustou blbejch keců jsem pil postřižinskou jedenáctku a okolosedící se mě pokoušeli opít fernetem (což se jim nakonec částečně povedlo). Večer to byl příjemný.
A dneska jedu na celej víkend na samotu do lesa, asi tam začnu pomalu zakuřovat hápovku (billiard, ulovenej na Zvíkově).

edit: Asi mi hrabe, když jsem si byl pro svačinu, tak jsem u ovoce zahlédl banány - cavendish. První, co mě napadlo, bylo: Banánovej cavendish? To musí bejt ale hnus... :roll: :roll:
Naposledy upravil mrcos dne 25 zář. 2009, 16:44, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
mrcos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1892
Věk: 37
Registrován: 29 črc. 2008, 14:52
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Příspěvekod hoochie coochie man » 25 zář. 2009, 16:30

Odpoledne byla ještě moje směska z dýmky po Ennerdalu. Udivila mě hned dvakrát: poprvé, že přes ni nejni Ennerdale vůbec cítit a podruhé rychlostí hoření. Abych za nějakých cca 35 min vykouřil standarrní kotlík se mi ještě nestalo. A to je ten tabák celkem v normě vlhký a hořel poměrně chladně a suše.
Uživatelský avatar
hoochie coochie man
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1466
Věk: 34
Registrován: 27 kvě. 2008, 19:19
Bydliště: Štěpánov u Olomouce

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Příspěvekod jorgos » 25 zář. 2009, 16:54

basa333 píše:začal jsem skořicí (sakra, už dochází, budu muset začít druhou dávku), pak byl IF a potom hliněnka bxx a hliněnka 1792 (byl jsem hodně stylovej), k tomu byla 10 strakonice a fernet a rum... neočekávaně hezký večer

sorry, myslel jsem samozřejmě 10 krušovice :oops: (ten můj zeměpis, a ještě k tomu v opici... :oops: )

Docela Ti závidím :oops: Čtyři dýmky ,to je u mě kouření tak na 6-7 hod.
Včera večer MB Solent,dnes večer bude guláš,Budvar a St.Bruno flake,už se těším :puffy:
Uživatelský avatar
jorgos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2647
Věk: 53
Registrován: 28 zář. 2008, 18:37
Bydliště: Znojmo

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Příspěvekod Hades » 25 zář. 2009, 17:08

tak sem dorazil z práce (stejně tam zítra musím znovu...), ale jedno kafe s čokoládou a k tomu Lolití směs mi udělali docela dobře, takový pohodový podvečer. Sice budu ráno nasr...., že musím vstávat a nebude delší víkend s návštěvou Liberce, ale když si vzpomenu, že si Lolitku vezmu zítra s sebou do rachoty, tak si u těch klávesnic docela pochutnám a nějak ten den přežiju :-)
Uživatelský avatar
Hades
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3041
Věk: 66
Registrován: 15 led. 2008, 22:22
Bydliště: Praha

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Příspěvekod jorgos » 25 zář. 2009, 17:19

:arrow: Hades
Nic si z toho nedělej,já dělám od Po-So už 19 let :mrgreen:
Uživatelský avatar
jorgos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2647
Věk: 53
Registrován: 28 zář. 2008, 18:37
Bydliště: Znojmo

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Příspěvekod basa333 » 25 zář. 2009, 17:33

jorgos píše:Docela Ti závidím :oops: Čtyři dýmky ,to je u mě kouření tak na 6-7 hod.


ale kdepak, ty hliněnky jsou tak maximálně na 30 minut, to jsou fakt minikotlíky
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XV.

Příspěvekod beda » 25 zář. 2009, 19:22

Já jsem měl odpoledne poprvé Mellow Mahogany. První co mne při té vůni po zapálení napadlo byl St. Bruno. Určitě jsou tam některé esence stejné, jinak je to trochu slabší kalibr, ale mnohem víc navoněnej. Docela mi bodl. Pak už se jen sypaly pracovní průsery a tak až teď bude GH Balkan.

Takže čas se naplnil, pro velký úspěch uzavíráme a pokračujte tady
viewtopic.php?f=10&t=2083
jcp
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Předchozí

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků