Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

15 úno. 2008, 15:39

Jakub píše:Seznam zajemcu:
basa333 - 3x
JardaS - 3x
ypres - 2-3x
jcp - 2-3x
Jakub - 3x a když zbude i vice
Tapinek - 2-3x
Martin Pedain - 1-3x dle podmínek, později upřesním


jen drobna uprava :oops:

15 úno. 2008, 15:42

Ypres
Cena za jednu tobolku je odvislá od toho, kolik hromadně objednáme.
Ergo až se všichni usneseme, prohlasujeme, spočítáme, převedeme v aktuálním kurzu a zjistíme cenu :-)

15 úno. 2008, 16:03

Tapinek píše:Seznam zajemcu:
basa333 - 3x
JardaS - 3x
ypres - 2-3x
jcp - 2-3x
Jakub - 2-3x
Tapinek - 2-3x

mihra - 2x

15 úno. 2008, 16:26

jcp píše:No, jelikož chutná Tomovi, tak je mi jasný že ani já s ním nebudu nespokojenej :idea: tudíž prosím počítat i 2-3 kousky pro mě :D

Jsem na tom stejně , akorát mám usyslenou jednu tobolku ( díky Bedo ) a chtěl jsem ji otevřít během cca 1 měsíce . Ale když to tedy Tomovi chutná , tak skoro určitě pojede i mi . :D :puffy:

15 úno. 2008, 16:45

nepochybuj o tom ani v nejmenším - je to takový zvláštní přechod mezi cigaretovým a dýmkovým tabákem s velmi zajímavým směrem chuti, snad trochu hřebíčku nebo tak něco, ale v žádném případě slaďárna, takový opravdu přírodní tabáček - je fakt prima, ale lépe to teď zpaměti neumím definovat, už jsem ho delší dobu nekouřil

15 úno. 2008, 16:53

mihra píše:
Tapinek píše:Seznam zajemcu:



pls. kontrolujte u všech seznamů, že citujete poslední verzi

Seznam zajemcu:

basa333 - 3x
JardaS - 3x
ypres - 2-3x
jcp - 2-3x
Jakub - 3x a když zbude i vice
Tapinek - 2-3x
Martin Pedain - 1-3x dle podmínek, později upřesním
Fénix - 2-3, upřesním až ochutnám Ready rubbed verzi

15 úno. 2008, 16:56

to fénix: ta tobolka ode mě nebyl RR? :shock:

15 úno. 2008, 17:24

neumím psát recenze, ale pokusím se.

Je výborný. Je silný a to docela dost. Někdy mám dojem, že je dost vlhký a na konci lehce kyselý, ale jenom trošku. Určitě ne tak, že by to vadilo chuti nebo dýmce. Chutná hlavně po tabáku, možná lehoučká příchuť dubového dřeva. Prostě přírodní tabák, který se dá kouřit od rána do večera. Pro okolí se chová neutrálně a pro mou milou voní jak když se na podzim dělá oheň a opékají se brambory :)

Hoří rovnoměrně a docela pomalu. Při jeho kouření mám pocit plného a hutného dýmu, což není u všech tabáků.

Mezi ready rubbed a flake není zas takový rozdíl. Flake mi připadá trošku silnější, ale to je v podstatě pravidlem u flaku a osobně to dávám na vrub slisování a vyšší hustotě tabáku.

Jinými slovy. St. Bruno kouřím již třetím rokem tak 2 - 3 dýmky denně a mimo latakie jej v podstatě ničím nestřídám. Občas University nebo Escudo (Dunhill navy de luxe) či obdobný přírodní tabák, ale to je vlastně jenom taková náhražka, když tchýně nepošle zásoby. Dlouho jsem hledal tabák, který by mi tak seděl a jsem rád, že jsem ho našel.

A po zkušenosti s dudákovou noční můrou mu asi zůstanu věrný i nadále.

H.

PS: v květnu jedu do Londýna, takže kdo nestihne objednávku, tomu rád přivezu paklík, bude - li to v rozumném množství.

15 úno. 2008, 19:25

basa333 píše:to fénix: ta tobolka ode mě nebyl RR? :shock:


oops, moje chyba :oops: myslel jsem, že existuje loose cut (kterého jsem měl 2 tobolky), ready rubbed (kterého mám nenačatých 25g) a flake, ale loose cut neexistuje (on ten Ready rubbed vypadá jak cigaretový tabák, což mě zmátlo. Ready rubbed byly obě mé skouřené tobolky i ta menší nenačatá )

15 úno. 2008, 19:28

Seznam zajemcu:

basa333 - 3x
JardaS - 3x
ypres - 2-3x
jcp - 2-3x
Jakub - 3x a když zbude i vice
Tapinek - 2-3x
Martin Pedain - 1-3x dle podmínek, později upřesním
Fénix - 2x

15 úno. 2008, 19:34

[quote="Fénix"]Seznam zajemcu:

basa333 - 3x
JardaS - 3x
ypres - 2-3x
jcp - 2-3x
Jakub - 3x a když zbude i vice
Tapinek - 2-3x
Martin Pedain - 1-3x dle podmínek, později upřesním
Fénix - 2x
mihra - 2x

15 úno. 2008, 19:35

mihra píše:mihra - 2x


tak koukám že jsem taky zaperlil, promiň :oops: :lol:

15 úno. 2008, 23:32

Gobey píše:...neumím psát recenze, ale pokusím se...
...tak týmto si ma presvedčil a idem do toho... :twisted:

...môj šiesty zmysel mi nahovára, že by SB mohol skončiť podobne ako BS, dúfam že je to len zlý pocit paranoického fajkára... :roll:

15 úno. 2008, 23:34

Seznam zajemcu:

basa333 - 3x
JardaS - 3x
ypres - 2-3x
jcp - 2-3x
Jakub - 3x a když zbude i vice
Tapinek - 2-3x
Martin Pedain - 1-3x dle podmínek, později upřesním
Fénix - 2x
mihra - 2x
Mike Hill - 5x ak to vyjde 180 za kus

16 úno. 2008, 01:33

St. Bruno není žádný zabiják. Chutě ať posoudí každý sám. Já bych jen rád řekl něco o jeho duchu. Je to fakt takovej kamarád, jako Bernardýn, spolehlivej, silnej akorát a bezproblémově se chová. Hodně konzervativní tabák. Není to moc neutrál, je docela dost navoněnej, ale jen naturálními inkrediencemi v přirozených koncentracích. Podobně jako třeba IF. Je to přírodní tabák, ale voňavej. Jeho vazby ke Sv. Bernardu, italsky asi St. Bruno, jeho řádu v Alpách apod. by mne docela zajímaly.
Odeslat odpověď