Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: Cornell & Diehl.

23 úno. 2018, 13:05

Nemáte někdo doma navíc krabičku od Corenll&Diehl Autumn Evening?

Re: Cornell & Diehl.

24 úno. 2018, 08:31

Jako prázdnou?

Re: Cornell & Diehl.

24 úno. 2018, 08:42

no jedině prázdnou, plnou přeci nikdy nemůžeš mít navíc. :smoke5:

Re: Cornell & Diehl.

24 úno. 2018, 09:31

No právě :puffy: ale na druhou stranu proč prázdnou.
I když právě tím "od" se nabízí prázdná :think:

Re: Cornell & Diehl.

28 úno. 2018, 11:05

Chlapci, děvčata, kamarádi,
neprodal (nevyměnil) byste mi někdo pár gramů tabáku Autumn Evening? Nikdy jsem ho nekouřil a pějí se na něj oslavné ódy. Čistě zvědavost, nic víc! Díky

Re: Cornell & Diehl.

28 úno. 2018, 18:16

Pošli mi do Sz adresu. Akorát nemůžu slíbit, kdy to bude, ležim s chřipkou.

Re: Cornell & Diehl.

01 bře. 2018, 08:35

Manželku má, šikovnou a jestě si bere do postele nějakou chřipku. :palm:

Re: Cornell & Diehl.

01 bře. 2018, 08:41

Mezi náma, vona někdy taková chřipka...! :D

Re: Cornell & Diehl.

01 bře. 2018, 09:44

Manželka je lepší :mryellow:

Re: Cornell & Diehl.

12 říj. 2018, 10:34

Akvizice vyroby dymek Peterson spolecnosti Laudisi Enterprise (aka smokingpipes.com) mela jeste jeden zajimavy dusledek. Smokingpipes jako takove zakladaji pobocku v Dublinu, aby, receno jejich slovy "umoznili rozsirit nabidku americkych dymkovych tabaku evropskym zakaznikum" :) tento krok mi prijde logicky, SP hledaji nove odbytiste, FDA regulace byla sice posunuta o 3 roky do roku 2021, ale tak jako tak v dohledne dobe zasahne americky tabakovy trh. A Evropa se jevi jako jeden z trhu, kde by bylo mozne expandovat. Je to dost podstatna zmena retoriky SP - jeste v kvetnu tvrdili (kdyz se o pobocce zacalo poprve hovorit), ze tabak na evropskem trhu prodavat nechteji....

Re: Cornell & Diehl.

12 říj. 2018, 13:01

pánové, začíná to tu být OT

Re: Cornell & Diehl.

12 říj. 2018, 18:03

Řekl bych, že je to částečně k věci. Firmu Cornell a Diehl vlastní právě Laudisi Enterprise, kterým patří i Smokingpipes.com. Firma Smokingpipes.com připravuje otevření evropské pobočky na červen příštího roku, ale jedním dechem dodává, že tabák v Evropě prodávat nebude kvůli nařízením EU. Zdroj: http://corporate.laudisi.com/news-entry.cfm?entry=14

Re: Cornell & Diehl.

12 říj. 2018, 18:21

CD tabaky je možné kúpiť v Dubline u Petersonov už teraz. Uvedomte si ale, že cena tabaku v Írsku je úplne mimo. A tie Ameriky sú ešte drahšie. Cenu si nepamätám, asi som ju vytesnil. :D Ponuka ale nebola bohatá, mali pár druhov...

Re: Cornell & Diehl.

25 dub. 2022, 21:57

Dnes mi jedna dobrá víla přinesla CD Black Duck (Burley, Latakia a neslazený black Cavendish) a Eight State Burley 2022 obsahující Burley z roku 2014, Oriental z roku 2005, světlou Virginii z roku 2019 a červenou Virginii z roku 2018. Otevřít nebo neotevřít, to je oč tu běží?

Re: Cornell & Diehl.

26 dub. 2022, 06:07

V žádném případě neotvírat :naughty: okamžitě odeslat na mou adresu k likvidaci :wink: aby se nedej bože nestala nějaká nepředvídaná událost :think:
Jelikož od CD tu mám jen Kajun kake, Oak alley, a Burley flake # 5 :smoke5:
Naposledy upravil PoKlaT dne 28 dub. 2022, 05:57, celkově upraveno 1
Odeslat odpověď