Vzorkovací akce?

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Příspěvekod Nick » 14 kvě. 2007, 06:54

Panove od planovane vzorkovaci akce odstupuju protoze mam dost tabaku ke koureni a nevim jestli bych jeste stihl ochutnavat.Jinak me to prijde jako dobry napad ale pro me nemam smysl.
Uživatelský avatar
Nick
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1065
Věk: 49
Registrován: 02 srp. 2004, 09:13
Bydliště: Vsetín

Příspěvekod ypres.bass » 27 kvě. 2007, 12:43

k obsahu je to OT, ale k názvu by to možná pasovalo...
Fénix píše:
tuton píše:Zrovna nedavno jsemv nekolika prodejnach GECO (vetsinou ve velkych hypemarketech) videl vzorky Stanwell Melange a W. O. Larsen 1864 - Perfect Mixture. Jsou to, tusim, 12,5 g pakliky..

Orlik (potažmo Mostex) vypustil vzorky 1864 a VČECH TŘÍ Stanwellů.
Cena 45kč/ 1864 ; 35kč/Stanwell , obojí 12,5g
je pravda že už se nikde nic takového pořídit nedá? v ve zlíně jsem to nikde nenašel a v pardu mají v jednom obchodu vzorky na mnoho tabáků, ale pouze ve výloze na okrasu...ale vím že strýc začátečník (max. 5 koulí do roka) má toho malého stanvela a kupoval ho ve zlíně asi rok zpátky a když jsem se ptal v tom obchodě, tak prej kvůli kolkování vzorky niet! je to všude takové vzorkoprázdné?
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Fénix » 27 kvě. 2007, 13:12

ypres.bass píše:prej kvůli kolkování vzorky niet! je to všude takové vzorkoprázdné?


Tak jest :( Ještě, že máme ten Koluvý blesk :o
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Milos Cerman » 27 kvě. 2007, 13:24

ypres.bass píše:prej kvůli kolkování vzorky niet! je to všude takové vzorkoprázdné?


Není pravda !! vzorky se kolkujou docela běžně !

Pozn.: Nekomentujte prosím kvalitu předvedeného vzorku !! :roll:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod ypres.bass » 27 kvě. 2007, 14:11

Milos Cerman píše:
ypres.bass píše:prej kvůli kolkování vzorky niet! je to všude takové vzorkoprázdné?


Není pravda !! vzorky se kolkujou docela běžně !

Pozn.: Nekomentujte prosím kvalitu předvedeného vzorku !! :roll:
tak konkrétně o holgerovi mi řekli že ten už nevzorkuje pěkně dlouho...to je tak když v tom obchodě jsou dýmky jenom doplňkový sortiment ke kosmetice...
oni ty vzorky už prý už nedávají protože musí být kolkované což je prodraží...
ještě že máme ten kuloblesk...
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Milos Cerman » 27 kvě. 2007, 14:51

Abych to uvedl alespoň částečně na pravou míru :
Vzorky dá dovozce (většinou) jenom při odběru nějakého množství, (1- 2 vzorky ke krabici), proto pokud je někde tabák a dýmky jenom jako doplněk, moc vzorků asi skutečně nemají.
Chce to asi nakupovat hlavně ve speciálkách. Pokud u vás žádná není, tak 3 - 4 vejlety do roka stojejí zato !
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Fénix » 27 kvě. 2007, 14:53

Milos Cerman píše:Abych to uvedl alespoň částečně na pravou míru :
Vzorky dá dovozce (většinou) jenom při odběru nějakého množství, (1- 2 vzorky ke krabici), proto pokud je někde tabák a dýmky jenom jako doplněk, moc vzorků asi skutečně nemají.
Chce to asi nakupovat hlavně ve speciálkách. Pokud u vás žádná není, tak 3 - 4 vejlety do roka stojejí zato !


No já se ve speciálkách tu a tam vyskytuji a vzorek jsem neviděl ani nepamatuji. Prodejce sice občas načne plechovku a odsypává do pytlíčků, ale to je něco úplně jiného.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod ypres.bass » 27 kvě. 2007, 15:04

Milos Cerman píše:Abych to uvedl alespoň částečně na pravou míru :
Vzorky dá dovozce (většinou) jenom při odběru nějakého množství, (1- 2 vzorky ke krabici), proto pokud je někde tabák a dýmky jenom jako doplněk, moc vzorků asi skutečně nemají.
Chce to asi nakupovat hlavně ve speciálkách. Pokud u vás žádná není, tak 3 - 4 vejlety do roka stojejí zato !
tak mluvil jsem o pardubické speciálce( :lol: ), a o zlínské speciálce...jinak jsem byl u pana prouzy v hradci, u pana hingara v praze, u sherlocka holmese, v baker street a všude mi řekli plusmínus to samé - nemáme nebo kvůli kolkům už nemáme ... někde jsem viděl takové ty sklenicové vzorky ale očividné tam byly už hodně dlouho...
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Milos Cerman » 27 kvě. 2007, 19:22

Hmmmm, já pořád zapomínám, že už přez rok se v obchodě nevyskytuju. :oops:
*
*
*
*
Abych byl úplně upřímnej, já taky vzorky dodnes kouřím :smoke2:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod ypres.bass » 15 čer. 2007, 16:24

já budu OT s náplní threadu, ale IT s názvem...

došel mi dopis se vzorkem tabáku...mohl by mi prosím někdo říct co a od koho to je? nebyl v tom ani dopis ani nic jenom sáček...voní to velice pěkně, ale fakt by mne zajímalo co to je...na dopise je jako odesílací pošta Praha21...jinak anonymnímu dárci děkuji
Naposledy upravil ypres.bass dne 17 čer. 2007, 12:44, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod basa333 » 17 čer. 2007, 07:09

OPRAVDU zajímavá diskuze o vzorkovací akci... :roll:

OT smazan - piter
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod ypres.bass » 23 čer. 2007, 14:14

tak už jsem zjistil co mi to došlo... vzorek SLA od shero...
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Vzorky

Příspěvekod Honza71 » 13 srp. 2007, 08:03

Ahoj, jsem tady "staronový", v minulosti jsem do fóra občas sem tam něčím příspěl, ale víceméně pouze co se doutníků týkalo. Samozřejmě moje doutníková éra se vyvíjela přirozeným směrem a chtě nechtě jsem přes veškeré nezdary skončil u dýmek a rozhodně toho nelituji, ba co víc, jsem nadšen a jsem rád, že jsem se dokázal přes své prvotní nevydařené pokusy s dýmkou přenést :D
Nyní pečlivě sleduji forum a obohacuji se tak o nové a nové informace, které mi napomáhají rozvíjet své znalosti a dovednosti stran dýmek a dýmení vůbec.

Mám několik hodně starých ne moc kvalitních dýmek z kterých se kouří velmi špatně, o to víc jsem si začal pochutnávat na tabáku z mé nové Peterson Donegal XL02 :lol: Začínám na Krakonošově směsi (mimochodem mi fakt chutná!), zkusil jsem i Sherlocka (ani mi nepřipadá tak silný jak se někde upozorňuje), HD BB (nemám nic proti aromatikům, ale čeho je moc toho je příliš!!), SG FVF (fakt lahoda, ale s tím flakem ještě neumím moc zacházet a tudíž mám potíže s hořením).

Mnoo, abych se dostal k meritu věci. Nevím zda jsem v tomto vlákně dobře a doufám, že to nebude vypadat jako nějaká drzá vlezlost, ale napadlo mě zeptat se, zda funguje mezi Vámi nějaká možná výměna vzorků tabáků. Je mnoho tabáků, které bych rád vyzkoušel, ale nechce se mi kupovat tolik tabáků :? Samozřejmě jsem připraven za jakýkoli vzorek zaplatit ..... Nebo to funguje tak, že bych měl také koupit alespoň jeden "kvalitní tabák" a rozesílat vzorky případným zájemcům? Prosím o informace, popř. nabídky, jsem otevřený ke všem alternativám spolupráce.
Ještě jednou moc díky za info.
Honza71
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Věk: 53
Registrován: 05 čer. 2006, 12:56
Bydliště: Svitavsko

Příspěvekod Fénix » 13 srp. 2007, 09:09

Hurá Honzovi, který prozřel :smoke5:

Výměna vzorků je možná skrze Kulový blesk, předtím se ale musíš stát členem pipE-clubu : http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t=477 což by pro tebe neměl být problém :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod ypres.bass » 13 srp. 2007, 09:42

jak už řekl fénix,(vládce náš, slunce naše jasné), tak od toho funguje kuloblesk, tam se dostaneš až když se staneš členem klubu - přečti si TOTO a TOTO - podstatná věc, která tam asi je, ale já jsem si jí tam nevšilmnul - v nastavení musíš mít nastavený souhlas se stanovami...

s tou výměnou - nakupuj a kuř si co chceš, a pokud bude někdo chtít něco co uvádíš v kuloblesku tak se ti prostě ozve a naopak...je takovou jakoby slušností když už někoho žádáš mít kuloblesk aspoň založený...

bo se do kb zatím nedostaneš, tak jsem ti poslal SZ s kopií toho mého - bo se k něčemu ani nedostanu a zbytečně mi to schne...
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google[Bot] a 22 návštevníků