Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: Mýdlové tabáky

27 lis. 2016, 12:23

Tohle ti připomenu. :twisted: :mryellow: :D

Re: Mýdlové tabáky

28 lis. 2016, 09:05

RottenFox píše:Stejně tak to, že si to sem umíme dostat přes známé. Za prvé je to tu OT, za druhé jsi toho asi nezaregistroval víc (viz fúze GH SG) díky čemuž se ptáš na blbosti a vymejšlíš blbosti a ptát se na to takhle někdo jinej, tak už mu tu je spíláno, stejně jako třeba s tím USA...

Tak pokud potřebuješ vymejšlet alternativy, jak sem dostat tabák i přes zákaz, rozumbraduj aspoň v klubové části.
Když pominu důvody, proč je to lepší, tak minimálně proto, že tady je to těžce :ot:
Nebo jsi jen nějak nezaregistroval, kam vlastně píšeš? :think:


Brzdi, lišáku. Nemyslím si, že by ti basa nějak ublížil. Pokud jsi stále naštvaný na některé lidi z fóra, řeš si to s nimi. Nikdo tu ovšem není zvědavý na naprosto zbytečné napadání. Nikdo Tě tu nedrží :!:

Re: Mýdlové tabáky

28 lis. 2016, 10:22

Jsem toho snad zas tak moc neřekl. :think:
Na nejapné a :ot: příspěvky tu bývá reagováno mnohem hůř.

Re: Mýdlové tabáky

28 lis. 2016, 11:06

Mno, me to zas tak nejapny neprislo... :-/ Zeptat se na zaklade informace o tom, ze kvuli podminkam pri platbe kartou nelze tabaky poslat do EU, jestli se da platit i jinsim zpusobem mi prijde skoro jako logicky zaver a zadost o doplnujici informaci (ktera by se ostatnim mohla hodit)... Nicmene stacilo napsat NEVIM, nebo ze to pravdepodobne vzniklo z doho, ze jen do stavajiciho zakazu doplnili EU a ne levitovat metr nad zemi... ;-) Ale to je zase OT, takze mlcim. ;-)
:ot:

Re: Mýdlové tabáky

28 lis. 2016, 11:12

:ot:
Tak základní nedorozumění asi bude, že jsem nikde nelevitoval, ani jsem nemínil nikoho urážet. :think:
:ot:

Re: Mýdlové tabáky

29 lis. 2016, 19:15

Takže začnem na novo :wink: Mejdlák je tabák, kerej svou nařvaností esencema fšeho druhu uživateli připomíná mýdlo, jimž byl myt v dětství :twisted: Prosím nezakládat další thready, tohle je fakt množina, co pobere ladascos :mryellow:

Re: Mýdlové tabáky

29 lis. 2016, 20:41

Dá se to někde koupit?

Re: Mýdlové tabáky

29 lis. 2016, 20:46

beda, prosim te, jake jsom tve oblibene mydla? (ktery a proc?)
recenze od tebe ctu rad a taky mi hodne pomohli, kdyby ti to nevadilo, napsat... diky :puffy:

Re: Mýdlové tabáky

29 lis. 2016, 23:29

Tak další překvapení od GH.Dnes jsem otevřel Kendal flake z poslední dodávky z etrafiky a ejhle.Místo flaku ze sladké virginie,lehce ovoněné kytičkama na mě vybafl flake sice stejné podoby,ale chuti zcela jiné.Řekl bych,příjemně peprný VaPer. Dobrý,ale bez známek mýdla.Tipuju,že nejspíš Louisiana.Sice výborný tabák,ale proč je ku.va v tom pytlíku zase něco jinýho??!!! :alfajka:

Re: Mýdlové tabáky

01 pro. 2016, 18:07

Tak já jsem dost limitovanej zásobama, když tu před lety zas končil GH, tak jsem nakoupil zásoby Bosunu a Mellow Mahogany. Kouřim to fakt vyjímečně, takže klíďo tobolku od každýho přenechám :wink: Více SZ.

Re: Mýdlové tabáky

03 pro. 2016, 11:38

jj oba dva vynikající, taky se budu muset zásobit

Re: Mýdlové tabáky

29 črc. 2019, 18:29

Zdravim, jak jsou na tom momentalne dostupne mydlive tabaky v Čr? Mel nekdo z vas v posledni dobe Ennerdale? Je v nem mydlo? Kdysi kolovaly zvesti ze uz mydlovy moc neni.. Drive jsem mel Grousemoor a co si pamatuji, tak mi docela chutnal I kdyz to asi neni uplne typicky mydlak.. Diky

Re: Mýdlové tabáky

31 črc. 2019, 11:37

Já kupoval Ennerdale minulý měsíc a přijde mi méně mýdlový než si pamatuji.
Vždycky prvních pár potáhnutí bylo něco jako šok. :smoke6:
Ale teď u té naposledy koupené krabičky mi přišla ta mýdlová aromatizace mnohem jemnější.

Edit:
Na etrafice zadej do vyhledávání "lakeland" a pár jich na tebe vyskočí.

Re: Mýdlové tabáky

31 črc. 2019, 19:39

Dekuji za nazor a za tip. Dnes jsem se dozvedel ze Ennerdale neni momentalne mozne ani objednat. Kupuji dymku od Vachty, Ennerdale maji v nabidce ale fyzicky jiz neni a momentalne nevi kdy bude. Jine mydlaky od GH nema, tak vezmu SG Grousemoor. Kdysi jsem ho ochutnal a vim ze byl zajimavy. Tak snad SG nezklame.

Re: Mýdlové tabáky

31 črc. 2019, 21:20

Mýdláky, moje oblíbené téma :smoke6: , už jsem tady nebo v sekci GH mockrát psal...

Já mám poslední Ennerdale z 2017 a takky se mi zdál nějaký slabší, co je horší, že je slabší Conniston :( , kupovaný naposledy loni v srpnu, mám tušení, že ten co je u nás je v provedení Unscented, čili lakelandu velmi pomálu, spíš žádný. Letos jsem si nechal zkušebně z UK dovézt Coniston s požadavkem Aromatic, přímo z trafiky v Kendalu, Aromatic ale neměli, měli jen Unscented. Ale i tento unscented mi chutnal o 100% (zpopelněn ve velmi krátké době) víc než náš. Ten z cz distribuce není to prostě ono. Mám prostě obavy objednat nový. Budu muset počkat až zase někdo pojede do UK a nechat si to přivézt.

Dle mého názoru jediné mýdlo od GH, které je ještě mýdlovaté je Dark Flake A (aromatic), když jej srovnám s Conistonem (aromatickým) je trochu drsnější, ale zaplať pámbu za to.

Když jsem začínal, tak mne Coniston a a ostatní mýdláky naprosto dostaly, a tehdy jsem si myslel (a stále si myslím), že pro mne by jen tyto stačily ke štěstí, sakra :twisted:
Odeslat odpověď