Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Mýdlové tabáky

06 led. 2007, 18:26

Ahoj všem,

u Hingara jsem zakoupil Conistone a musím říct, že jsem docela nadšený - prohledal jsem fórum, ale moc příspěvků o mýdlákách tady není - můžete nějaký (pokud možno v ČR sehnatelný) doporučit? Díky Tom

Přejmenováno, upraveno
Fénix


Seznam mýdláků: viewtopic.php?f=10&t=1828
Naposledy upravil basa333 dne 06 led. 2007, 19:37, celkově upraveno 1

06 led. 2007, 19:18

Z těch co jsem zkusil se mi vybaví jenom Ennerdale (recenze na tabaky.cz), ze stejné rodiny by měl být i Grouse Moor.

06 led. 2007, 20:16

Alferi píše:Z těch co jsem zkusil se mi vybaví jenom Ennerdale (recenze na tabaky.cz), ze stejné rodiny by měl být i Grouse Moor.


to spíš Kendal Cream Flake, Grouse Moore až tak moc velký mýdlák neni, jen je tím lehounce ovoněný...

06 led. 2007, 20:25

tento thread je skvely tim, ze co tu padne za jmeno tabaku, vim, ze se mu mam obloukem vyhnout :twisted:

06 led. 2007, 20:28

nevies o co prichadzas :lol: :twisted: :twisted:

06 led. 2007, 20:30

Breer píše:nevies o co prichadzas :lol: :twisted: :twisted:


pri pravidelnem koureni techto tabaku o bulimii . . . vim, zhubl bych :twisted: :lol:

06 led. 2007, 20:37

Já jsem se uvedl několika marnými pokusy do stavu: "již nikdy aromatik", ale pak mně zase trochu nahlodal Petersonův Sherlock Holmes - což dnes již nepochybně aromatik je, ale dobrý - a právě Coniston. Teď jedu v 1792 Flake, což je z podobného soudku jako Coniston, taky mýdlo tonk beans, ale méně černých dark fired tabáků.

Na SG, resp. GH aromatiky se moc těším a postupně je určitě budu zkoušet.

06 led. 2007, 20:38

ja len ked niekedy vela alkoholu popijem...bulimujem :puke: , po takychto chutovkach, nastava zavislost..chut na dalsi kotlik :wink:

07 led. 2007, 11:03

Mojí hubě připadá Ennerdale ještě mýdlovější než Coniston

08 led. 2007, 17:10

Jeste bych pridal k mydlakum Irish flake/peterson/Voni jako mydlo a chutna jako savo.Hygiena non plus ultra

08 led. 2007, 17:19

IF mi dost chutná, kouřím ho docela pravidelně, ale mýdlový (proti conistonu) mi až tak nepřipadá - nicméně je to jeden z mých favoritů - když jdu na pivo, nesmí v kapse chybět - k pivu je prostě :smoke1:

08 led. 2007, 17:23

Ja ho cpu do dymky od conistonu,prijde me charakterem dost blizky jen vic skrabe.Je to dobry tabak kdyz je potreba hodne nikotinu.

08 led. 2007, 17:26

basa333: Tome, cože to bylo za tabáček, cos mi poskytl na mezisvátkovém dýmánku a chutnal jako Omino Bianco? Jsem sklerotik... :oops: :lol:

08 led. 2007, 21:54

no to je přesně on - coniston :wink:

17 led. 2007, 17:07

Mám Ennerdale už asi dva měsíce a názory rozpačité: vůně po koupi i přes obal opravdu "toaletní", po otevření :shock: . Konzistence plátků je taková, že skoro nejdou rozdrolit ( kdesi tady kdosi psal - tuhost podešve(kožené!)).Kouření - hořel špatně a ty kousky, co nešly rozdrolit, zůstávaly jen zuhelnatělé. Chuť: -ten odér kupodivu vůbec nevadí a je cítit jen jako podtón.Jinak je to kvalitní tabák abych tak řekl "s tělem". Můj problém je, že je to na mně dost síla. Průměrný kotlík (tak 40x20) ke konci mně už uváděl do "excitovaného" stavu - a to kouřím pravidelně 1792. V menší dýmce a snad i s trošku hrubší úpravou byl v pohodě.Tož tak nejak....
Odeslat odpověď