Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.
Odeslat odpověď

14 pro. 2005, 10:36

ja se pořád držím toho, že pokud někam jdu s dýmkou mám ji, kromě jiného obalu i v pytlíku :D točím 3, od savinelky od jirsy a od gruši. Ještě si žádná nestěžoval na konkurenční pytlik :twisted:

14 pro. 2005, 11:28

Fénix píše: Já mám od petersona např. sáček z béžového semiše.
...

Počkej, nejsem koželužník, ale semiš je přece kůže s obroušenym lesklým povrchem, ne? Nemyslels spíš samet?

14 pro. 2005, 11:40

mycroft píše:
Fénix píše: Já mám od petersona např. sáček z béžového semiše.
...

Počkej, nejsem koželužník, ale semiš je přece kůže s obroušenym lesklým povrchem, ne? Nemyslels spíš samet?


whatever... je to chlupatý. :lol:

14 pro. 2005, 11:52

Fénix píše:
mycroft píše:
Fénix píše: Já mám od petersona např. sáček z béžového semiše.
...

Počkej, nejsem koželužník, ale semiš je přece kůže s obroušenym lesklým povrchem, ne? Nemyslels spíš samet?


whatever... je to chlupatý. :lol:


...to je hodně věcí... :lol:

...ale semiš je chlupatý... broušená lesklá, to je nubuk, ne?

14 pro. 2005, 14:37

Semiš vznikne po odříznutí kvalitnější svrchní vrstvy kůže. Vrchní vrstva se použije a "odpadní semiš" taky. 2x více materiálu = více peněz od spotřebitele :lol:

15 pro. 2005, 11:10

ja som mal peterson aran v tom hnusnom zelenom šušťákovom obale, ale rossler yellow bol v peknom bledunkom zamate. Je jasné že cene fajky by mal zodpovedať aj obal. Inak je mi to lautr jedno, lebo bud mám fajky v stojane alebo v špeciálnej fajkovej "buzikabelke".
Inak úplne najstrašnejšie pytlíčky má pan Háp, čo sa k jeho kvalitným fajkám rozhodne nehodí.

15 pro. 2005, 11:13

jaky ma pan hap????jinak ja mel na jirsovku za 1200 nadhernej pytlik

15 pro. 2005, 11:20

ušité z diftínu nedefinovatelnej, hroznej, hnedo-zelenej farby bez šnúrky

15 pro. 2005, 11:27

diftyn?neznam

15 pro. 2005, 11:30

malinkej.dablik píše:diftyn?neznam


takovej levnější samet :D

15 pro. 2005, 11:33

neni to spis neco jako ten sustak od petersona?

15 pro. 2005, 11:39

malinkej.dablik píše:neni to spis neco jako ten sustak od petersona?


kua když napíšu, že je to levnější samet tak je to levnější samet, stejný vlastnosti stejná struktura takže pokud to něco je určitě to není šusťák :twisted:

15 pro. 2005, 11:48

bigdragon píše:
malinkej.dablik píše:neni to spis neco jako ten sustak od petersona?


kua když napíšu, že je to levnější samet tak je to levnější samet, stejný vlastnosti stejná struktura takže pokud to něco je určitě to není šusťák :twisted:


:lol: :lol:

15 pro. 2005, 11:49

bigdragon píše:
malinkej.dablik píše:neni to spis neco jako ten sustak od petersona?


kua když napíšu, že je to levnější samet tak je to levnější samet, stejný vlastnosti stejná struktura takže pokud to něco je určitě to není šusťák :twisted:


Samet neni něco jak šusťák? :lol:

15 pro. 2005, 11:56

bromden píše:
bigdragon píše:
malinkej.dablik píše:neni to spis neco jako ten sustak od petersona?


kua když napíšu, že je to levnější samet tak je to levnější samet, stejný vlastnosti stejná struktura takže pokud to něco je určitě to není šusťák :twisted:


Samet neni něco jak šusťák? :lol:

Je.
Odeslat odpověď