Etuje na Dýmku

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Re: Etuje na Dýmku

Příspěvekod jetam » 11 kvě. 2018, 13:52

[quote="Balu103"]Na bežný večer puzdro z etrafiky, síce na 5 fajok, ale reálne sa tam zmestia tak 3-4:

Balu, co to pindas? Vzdyt tohle pouzdro mam a 5 kusu se tam vejde bez problemu, 8 jich tam nacpu taky :lol: A ano, ten tvuj parez od Vitka nepovazuju za fajfku ale za narodni fond briaru :mryellow:
Uživatelský avatar
jetam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1116
Věk: 40
Registrován: 25 dub. 2015, 16:38
Bydliště: Praha, Konvářka

Re: Etuje na Dýmku

Příspěvekod Balu103 » 11 kvě. 2018, 21:05

No jo, to boli časy, keď som nosil relativne veľké filtrovky. Dnes do toho zmestím aj sedem fajok optimálnej veľkosti :D
Na Víťovo poleno je optimálne puzdro na slnečné okuliare, samozrejme s odpojeným náustkom.
Ináč Čermákovu klubovku nezapnem v žiadnom púzdre čo mám :/
Uživatelský avatar
Balu103
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 48
Registrován: 03 čer. 2016, 12:46
Bydliště: Praha 2 - Vinohrady

Re: Etuje na Dýmku

Příspěvekod jetam » 12 kvě. 2018, 20:09

No vidis :ok: Hele, na tu Klubovku mame ve sklepe takovy pekny stary kamna, tam by se mohla vejit :lol: :plaster:
Uživatelský avatar
jetam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1116
Věk: 40
Registrován: 25 dub. 2015, 16:38
Bydliště: Praha, Konvářka

Re: Etuje na Dýmku

Příspěvekod Nevill » 23 kvě. 2018, 10:38

Čermákovka se kupodivu vejde do Petersonského pouzdra na dvě dýmky...je to teda jen tak tak, ale jo... :puffy:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: Etuje na Dýmku

Příspěvekod Lovec » 30 kvě. 2018, 14:02

:offtopic1: Sedí sama v přeplněném kupé (pouzdře)? :smoke5:
Uživatelský avatar
Lovec
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 286
Věk: 37
Registrován: 02 srp. 2014, 11:47
Bydliště: Havířov

Re: Etuje na Dýmku

Příspěvekod Freddie » 23 lis. 2018, 11:10

Já jsem také naprosto spokojen s pouzdrem na 5 dýmek z etrafiky. Vejde se mě jich tam krásně 6, což je akorát denní porce. :smoke5: Bez pouzdra už ani krok. :D
image_id: 26821
Freddie
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 55
Věk: 46
Registrován: 15 dub. 2018, 08:57
Bydliště: Břehy a Majlant

Re: Etuje na Dýmku

Příspěvekod itrnda » 31 kvě. 2020, 21:24

Hmm, koukám na ten poslední příspěvěk z roku 2018 a takové pouzdro bych si dnes nechal taky líbit. Černá kůže, to mám dodnes obal třeba od Psiona 5mx, vypadá dnes líp, než ten Psion.
Ta současná pouzdra mi tak hezká nepřijdou a byť se jedná o pásmo 2-3 tis. Kč, tak tam často čtu, že kožený je jen obal a vnitřek je koženka.
Uživatelský avatar
itrnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 361
Věk: 59
Registrován: 13 kvě. 2020, 15:33
Bydliště: Prostějov

Re: Etuje na Dýmku

Příspěvekod BATRACHOS » 01 čer. 2020, 00:38

Přesně tohle pouzdro je v nabídce etrafiky pořád.
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: Etuje na Dýmku

Příspěvekod itrnda » 01 čer. 2020, 20:04

Ježíši, pro oči jsem ho neviděl! Děkuji.
Uživatelský avatar
itrnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 361
Věk: 59
Registrován: 13 kvě. 2020, 15:33
Bydliště: Prostějov

Re: Etuje na Dýmku

Příspěvekod itrnda » 08 čer. 2020, 19:15

Freddie píše:Já jsem také naprosto spokojen s pouzdrem na 5 dýmek z etrafiky. Vejde se mě jich tam krásně 6, což je akorát denní porce. :smoke5: Bez pouzdra už ani krok. :D


Uff, pouzdro jsem koupil hned, ale sehnat ty barevné čističe že mi trvalo, ty barvy červená-žlutá-zelená mi daly zabrat, když jsou všude jen ty Mostexové trikolóry. Ale Angelo colour mi nakonec dorazily, bez těch by ta černá nebyla ono.

Ještě by mne zajímalo, co to máš za nožík vedle toho BPK dusátka (kterého hrdým majitelem jsem taky a briárové násobně dražší krasavice zatím leží tak nějak dekorativně ladem). A pod tou plechovkou máš 10g tabák? (K dýmám se raději ani nevyjadřuji, kromě toho, že ta černá bentka vypadá strašně pěkně...)
Uživatelský avatar
itrnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 361
Věk: 59
Registrován: 13 kvě. 2020, 15:33
Bydliště: Prostějov

Re: Etuje na Dýmku

Příspěvekod itrnda » 22 čer. 2020, 17:47

Tak už mne přestalo bavit pořád vynášet na dvorek různé kuřácké propriety od mého koutku. Stejně jsem vždy na něco zapomněl a vracel se i několikrát. Koženou etuji mne taky nebavilo obden doplňovat, a tak jsem to pořešil ke své spokojenosti jinak - v Jysku vyprodávají jakousi krabičku s potřebami pro šití, stálo to opravdu pět prstů (myslím, že něco málo nad 100 Kč) a po ozdobení pár fotkami jsem ji zkusil naplnit - jo, osvědčilo se, mám vše po ruce.

image_id: 28114

Snad to někomu taky pomůže.
Uživatelský avatar
itrnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 361
Věk: 59
Registrován: 13 kvě. 2020, 15:33
Bydliště: Prostějov

Re: Etuje na Dýmku

Příspěvekod Alter Egon » 23 čer. 2020, 12:58

To je moc dobrý nápad :ok:
Uživatelský avatar
Alter Egon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1318
Věk: 38
Registrován: 17 zář. 2013, 19:26
Bydliště: Benešov

Re: Etuje na Dýmku

Příspěvekod itrnda » 09 srp. 2020, 18:16

Freddie píše:Já jsem také naprosto spokojen s pouzdrem na 5 dýmek z etrafiky. Vejde se mě jich tam krásně 6, což je akorát denní porce. :smoke5: Bez pouzdra už ani krok. :D
image_id: 26821


Mohu po letošním týdenním pobytu mimo bydliště jen doporučit! Do bočních kapes se vejdou v pohodě:
- krabička Vauen s 10 filtry
- 2 zapalovače
- stojánek na dýmku
- ubrousky

Do pouzdra jsem v pohodě naládoval 6 dýmek, dusátko a čističe. Zbýval problém s tabáky, ten jsem vyřešil pouzdry z AliExpress:

image_id: 28145

Černá - Burley
Žlutá - Virginie
Červená - aromatické
Hnědá - mýdla
Uživatelský avatar
itrnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 361
Věk: 59
Registrován: 13 kvě. 2020, 15:33
Bydliště: Prostějov

Re: Etuje na Dýmku

Příspěvekod itrnda » 19 srp. 2020, 18:26

Dnes mi přišla po skoro 3 měsících etuje z Ali. Je na dvě dýmky a trošku jiná, než ty standardní. Já si mezitím zvykl na pouzdro na 5 dýmek z eTrafiky, takže je můžu trošku porovnat:

- vejde se tam toho méně při zhruba srovnatelné velikosti. Jen dvě dýmky mi nevadí, protože to mělo být pouzdro “jdu jen tak na jedno”. Ale nemám kam dát pár filtrů, ubrousky a stojánek. Ale není to tak hrozné - dají se vecpat do kapsy na tabák.
- mám pořád pocit, že mi z pouzdra může něčí vypadnout, není uzavřené zipem. Zatím ale nic nevypadalo, uvidíme v běžném provozu.
- nemá to poutko, takže se musí nést v dlani

+ je to takové “čučavějši” - hezky to vypadá, líbilo se to mé ženě na první pohled.
+ mám rád přesně tuto barvu (moje subjektivní měřítko)
+ hlavičky dýmek jsou chráněny a fixovány přezkou

image_id: 28149
Uživatelský avatar
itrnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 361
Věk: 59
Registrován: 13 kvě. 2020, 15:33
Bydliště: Prostějov

Re: Etuje na Dýmku

Příspěvekod basa333 » 20 srp. 2020, 06:56

vnitřek je pěkný, zvenku je to ovšem taková dámská kabelka, nedivím se, že se to ženě líbí. ovšem pouzdro na dvě dýmky... já nevím... jsem rozmazlený a když nemám alespoň 5 dýmek na výběr, tak mám pocit, že už se sám do něčeho nutím. navíc mi přijde, že už tam není místo na tabák atd. to už se mi to pouzdro od freddieho z e-trafiky líbí víc. je to ale samozřejmě věc názoru a požadavků. ono dnes je to vůbec problém. v putně si nezapálíš, na zahrádku v putně asi dvě dýmky stačí, no a doma je to jedno, páč máš všechny dýmky na dosah.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

PředchozíDalší

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


cron