Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.
Odeslat odpověď

Jaké máme protějšky

je odpůrcem dýmky
38
19%
voní ji to, ale nekouří dýmku
134
68%
sama kouří dýmku
25
13%
 
Celkem hlasů : 197

Re: Dámy a dámské dýmky

01 led. 2010, 20:49

Přešla jsem k dýmce od doutníčků, mám tabák ráda, ale nesnáším gigarety a mé polovičce (:-)) to naštěstí imponuje.

Re: Dámy a dámské dýmky

02 led. 2010, 10:59

lyrel píše:Přešla jsem k dýmce od doutníčků, mám tabák ráda, ale nesnáším gigarety a mé polovičce (:-)) to naštěstí imponuje.


Jak by řekl jeden kamarád:" Výborná volba!"
Vítej :smoke5:

Re: Dámy a dámské dýmky

02 led. 2010, 11:39

lyrel píše:Přešla jsem k dýmce od doutníčků, mám tabák ráda, ale nesnáším gigarety a mé polovičce (:-)) to naštěstí imponuje.

Vítej

Re: Dámy a dámské dýmky

02 led. 2010, 12:55

Buď mezi námi vítaná :D

Re: Dámy a dámské dýmky

16 led. 2010, 23:06

Vítej Lyrel...

Re: Dámy a dámské dýmky

21 led. 2011, 23:57

Před časem jsem přestala s cigaretama a už asi tak měsíc si dopřávám to potěšení z dárečku /bentky/od bratra.Sama jsem si koupila
čtenářskou a musím přiznat,ráda si pokouřím z obou.Jsem samozřejně nováček a jestě dlouho budu a tak se stále učím.
Do začátku mi poradil brácha.Já po něm pokukovala už delší čas ,jak si hezky pobafává,jak si to užívá :smoke1: chtěl mi
půjčit jednu svou(abych taky okusila tu slast),ale já na to -až ze svojí.Tak už se těším až si sednem u nás na zahradě a budem se
kochat vyhlídkou na Lipno a přitom pokuřovat :smoke5: :smoke5: Manžel,přestože je nekuřák,tak ani nic nenamítal,že jsem
začala s dýmkou,dokonce mi navrhl,zda by nebylo od věci si udělat výlet do Linze a poohlédnout se po nějaké pěkné
dýmce co by mě slušela.Tak se těším :joy:

Re: Dámy a dámské dýmky

24 led. 2011, 21:20

No tak vitaj vo svete slasti dievka :-) uvidis ze nebudes lutovat , len treba vydrzat tie zaciatky , tiez som prechadzal na fajku z cigariet a teraz som rad ze som sa na to dal , je to 1000 krat lepsie ako ten vymet v cigaretach :ok: :smoke5:

Re: Dámy a dámské dýmky

26 led. 2011, 00:27

zverdodo píše:No tak vitaj vo svete slasti dievka :-) uvidis ze nebudes lutovat , len treba vydrzat tie zaciatky , tiez som prechadzal na fajku z cigariet a teraz som rad ze som sa na to dal , je to 1000 krat lepsie ako ten vymet v cigaretach :ok: :smoke5:



Děkuji za přivítání :smoke2: A prože jsem popleta, jsem ten příspěvek měla dát na nové členy.Kaji se. :oops:
Musím přiznat-je to fakt lahoda!

Re: Dámy a dámské dýmky

26 led. 2011, 21:35

Ahoj a vítám Tě tu, Schimmrovko. :clamp:
Jsem také začátečník. Ale s dýmkami žiji (skrz svého muže) 17 let.

Re: Dámy a dámské dýmky

01 úno. 2011, 00:03

Broskev píše:Ahoj a vítám Tě tu, Schimmrovko. :clamp:
Jsem také začátečník. Ale s dýmkami žiji (skrz svého muže) 17 let.

Ahoj Broskvičko!
Děkuji za tvé uvítání,potěší to,že nejsem sama(tady v okolí bohužel jsem jediná a nejen ženská ,co se zamilovala do dýmky).
Mohla by jsi mi prozradit,jaký tradiční řemesla provozuješ?
Nebo se mám podívat na jiné vlákno?Ještě moc neznám počítačovou terminologii :oops: ,neb se na počítači učím sama.
Tradiční řemesla mě zajímají,a i se podle některých lidí i tím zabývám.Ale u nás na venkově,když děláš co se dělalo dřív
běžně,tak příjdou lidi z města a juchaj nad obnovenou tradicí.Moje bylinková zahrádka je pro ně botanická zahrada,moje bylinkové
máslo-kulinářský objev a takhle můžu pokračovat do nekonečna.To co mě moje babička se snažila v dětských letech naučit(u nás v rodě se moudrosti předávali ,né z matky na dceru,ale z babičky na vnučku) ,dneska
úročím.Ráda přivítám rady a nebo nové podmněty.A hlavně upozonění,že jsem to třeba měla napsat jinam!
Počítač je pro mě labyrint. :smoke6:

Re: Dámy a dámské dýmky

28 úno. 2011, 21:01

Schimmrovka píše:Ahoj Broskvičko!
Děkuji za tvé uvítání,potěší to,že nejsem sama(tady v okolí bohužel jsem jediná a nejen ženská ,co se zamilovala do dýmky).
Mohla by jsi mi prozradit,jaký tradiční řemesla provozuješ?
Nebo se mám podívat na jiné vlákno?Ještě moc neznám počítačovou terminologii :oops: ,neb se na počítači učím sama.
Tradiční řemesla mě zajímají,a i se podle některých lidí i tím zabývám.Ale u nás na venkově,když děláš co se dělalo dřív
běžně,tak příjdou lidi z města a juchaj nad obnovenou tradicí.Moje bylinková zahrádka je pro ně botanická zahrada,moje bylinkové
máslo-kulinářský objev a takhle můžu pokračovat do nekonečna.To co mě moje babička se snažila v dětských letech naučit(u nás v rodě se moudrosti předávali ,né z matky na dceru,ale z babičky na vnučku) ,dneska
úročím.Ráda přivítám rady a nebo nové podmněty.A hlavně upozonění,že jsem to třeba měla napsat jinam!
Počítač je pro mě labyrint. :smoke6:


Ahoj. s těmi řemesly by to bylo na dlouho (drátované šperky, drátenictví jako takové, košíkaření, tifanny vitráže, výroba mýdel, mozaika...), jestli máš facebok, přidej si mě k přátelům a v fotkách mám něco z mála svých výrobků :oops:

Re: Dámy a dámské dýmky

27 bře. 2011, 01:51

Zdravím Vás všechny,
moje přítelkyně dýmky nekouří ale nevadí ji ...
Mám ale kamárdku která omylem ke svým třicetinám dostala dýmku a obrátila se na mne s prosbou o pomoc. Nejsem nijak zkušený kuřák dýmky (sice ji s přestávkami kouřím skoro 9 let ale až časem jsem zjistil co je opravdu dobré a zahodil cigarety) ale opravdu porcelánka neni pro ženu moc vhodná! :evil: To její přítel moc nezvládl ale ji to velmi navnadilo a byli jsme spolu vybrat dýmku.....

Žádnej zázrak DBK ale tvarově jemná a křehká, dlouhý úzký náustek. No a zkouší. Zatím ji to dost baví prozradila mi že si připadá trochu jako na škole když dělala něco co se nemá ale musim přiznat že ji to velmi sluší (samozřejmě s tou dýmkou) :P

Re: Dámy a dámské dýmky

27 bře. 2011, 11:39

harm píše:Žádnej zázrak DBK ale tvarově jemná a křehká...


Asi si myslel spíš BPK (DBK - dům bytové kultury, je něco jiného), ale to je jedno, splete se každý. Důležité je, že jí chutná a všechno si prošlápne časem sama :ok:

Re: Dámy a dámské dýmky

27 bře. 2011, 18:56

Copatej píše:
Asi si myslel spíš BPK (DBK - dům bytové kultury, je něco jiného), ale to je jedno, splete se každý. Důležité je, že jí chutná a všechno si prošlápne časem sama :ok:


Hele já včera asi opravdu meměl co? :lol: Takovejch ptákovin co jsem tu nasekal .... No jo, v každým případku je spokojená a zatím ji to baví uvidíme :wink:

Re: Dámy a dámské dýmky

20 črc. 2011, 06:28

Coby zarytý antifeminista jsem zásadně proti tomu, aby ženy kouřily dýmky (ostatně aby kouřily jakékoliv dýmavé věci). Myslím, že když si žena začne hrát na muže, tak se jím stane. Nic ve zlém - jen osobní názor :-)
Odeslat odpověď