Switch to full style
Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.
Odeslat odpověď

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

28 bře. 2020, 09:41

Yetenek trefil hřebík na hlavičku. Šlo mi o osu kotle, aby byla přesně 90 stupňů proti náustku, a navrhoval jsem způsob, jak ji označit, který by současně fungoval jako značka výrobce (čárka, tečky na obou stranách apod.). Mido na tohle nereagoval, takže ho to asi nezaujalo.

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

28 bře. 2020, 12:23

klasik51 píše:Zirkony jsem dával na některé své dýmky před deseti lety. Dávala je také tenkrát Včelka. (staří pardi jí pamatují)
Prostě ať si tam každý dává co chce. :think:


Klasiku, Včelka kamínky nedávala, vymyslela si značku Pearl Bee, nechala si udělat raznici a její tečka byly 2mm říční perly, vezl jsem je z Turnova. Ze dvou jejích kousků kouřívám.

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

28 bře. 2020, 18:50

No jo Včelka, tu si ještě pamatuji, zajímalo by mě jak je na tom dnes s dýmkama ...nevíte?

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

29 bře. 2020, 02:30

Aktuálně nevím, před pár lety postavila barák mimo Prahu a starala se o vnoučata.... Myslím, že dýmky opustila.

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

29 bře. 2020, 08:25

Vím co je s Včelkou, ale třeba by si nepřála to tady prezentovat. :think: :(
Já jsem ale od ní zirkony měl. Pár mně jich přenechala.

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

29 bře. 2020, 12:28

klasik51 píše:Vím co je s Včelkou, ale třeba by si nepřála to tady prezentovat. :think: :(

V pohodě, není tedy třeba to rozebírat, jen že dělala tenkrát pěkný dýmky, a takových ženských moc nebylo a nebude

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

30 bře. 2020, 20:03

nejaké to "rajčátko"
ObrázekObrázekObrázek

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

30 bře. 2020, 21:49

No, je vidět, že jsi to dělal vlastníma rukama - obzvlášť na té první fotce :D
Dobrý kousek

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

30 bře. 2020, 22:00

Mido21 píše:No, je vidět, že jsi to dělal vlastníma rukama - obzvlášť na té první fotce :D
Dobrý kousek

čerstvo z dielne :D

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

30 bře. 2020, 23:01

Hezká, příjemná dýmečka, dřevo hezky ukazuje očka, vypadá pohodově do kapsy, do pusy na procházku i příjemně do dlaně. Nehodlám na ní hledat "chlupy" na tvaru, prostě se mi líbí a působí na mně příjemně. Tak ať přináší jen radost a požitek! :smoke1:

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

01 dub. 2020, 20:08

z dneška takato hranatáObrázek
Obrázek

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

02 dub. 2020, 07:40

Udělat hranatou (4, 6, 8,) neni žádná sranda. Co ještě fotka seshora a ze spodu :wink:

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

02 dub. 2020, 10:11

klasik51 píše:Udělat hranatou (4, 6, 8,) neni žádná[img] sranda. Co ještě fotka seshora a ze spodu :wink:




Obrázek
Obrázek

pravda, nie je to ľahké a ani táto fajka nie je dokonale hranatá, niekolko krát som ju prebrusoval

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

02 dub. 2020, 15:51

Šestihranná army panelka vypadá docela hezky. Mně by se líbila ta hlava otočená o 30°, aby měla ploché boky a hranu vepředu a taky o trochu delší náustek.
Chlape, co ten vnitřek hlavičky? Potřeboval bys přebrousit vrták dokulata. No, provoz ukáže, co bude dělat tabák v koutě :wink:

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

02 dub. 2020, 16:18

Bentley píše:Šestihranná army panelka vypadá docela hezky. Mně by se líbila ta hlava otočená o 30°, aby měla ploché boky a hranu vepředu a taky o trochu delší náustek.
Chlape, co ten vnitřek hlavičky? Potřeboval bys přebrousit vrták dokulata. No, provoz ukáže, co bude dělat tabák v koutě :wink:


dneska som si začal všímať všetky vady tak je už zarovnaná prebrúsena, čo sa hlavičky týka, vrták sa mi v procese vŕtania trocha pohol, čo som už napravil :ok:
Odeslat odpověď