Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.
Odeslat odpověď

Re: Problémy na Aukru

07 říj. 2014, 06:49

Těžko říci, vypadá, že je dost kouřená, ale fotky jsou nejednoznačné, můžou to být jenom stíny....

Re: Problémy na Aukru

07 říj. 2014, 08:22

Taky jsme na ni koukal ne že by jsem ji chtěl , ale občas ze zájmu kouknu co se nabízí , podle mně je spálená , v horní části je napálená , jak to vypadá v kotlíku tak to zřejmě nabízející nechtěl raději ani vyfotit, asi věděl proč. Zdar a sílu. Leoš

Re: Problémy na Aukru

07 říj. 2014, 10:00

Sakra, tak teď s hrůzou budu čekat, co ke mě dorazí. Nakonec jsem ji vyhrál, aniž bych se moc snažil. Snad bude použitelná. :smoke4:

Re: Problémy na Aukru

07 říj. 2014, 10:20

Nestahuj kalhoty, brod je ještě daleko, už jsem opravil hodně dýmek v podstatně horším stavu, navíc na kategorické soudy je dost času, až ji budeš mít v ruce...
Podívej se do vlákna repase dýmek a uvidíš, co je všechno možné...

Re: Problémy na Aukru

07 říj. 2014, 20:52

Určitě by jsem taky nezoufal vždyť to neni auto , třeba budeš příjemně překvapenej já už jsem taky koupil nějaké starší dýmky , popojel na nich a zase pryč do světa. Zkušenost mně naučila ,že starší dýmky už nekupuju právě pro to , že život je krátkej na to , aby se člověk rozčiloval a používal tu krátkou chvíli věci z kterých nemá ten správnej pocit . Jsme tu jenom na návštěvě :wink: . Tak zdar a sílu. Leoš

Re: Problémy na Aukru

24 led. 2015, 11:56

Do topicu o Aukru si dovolím dát odkazy na mnou prodávané dýmky. 1x Brebia Fat Bob a 1x pokerka Polinski
http://aukro.cz/dymka-brebia-fat-bob-i5014617573.html
http://aukro.cz/dymka-polinski-i5014620334.html

Re: Problémy na Aukru

24 led. 2015, 13:37

Kouknul jsem na toho Polinského pokera a šířka tabákové komory 222mm? :think: To by při hloubce 37 mm byla taková dřevěná pánev :lol:
Samozřejmě je mi jasné, že je to překlep....

Re: Problémy na Aukru

24 led. 2015, 15:23

hehe:-) Delaji se na tom vyborne fazole s klobasou a chilli;))

Re: Problémy na Aukru

24 led. 2015, 16:12

Vzdyt pise, ze se prodava z gumovym chranicem, aby se ti nevylomili zuby...
Odeslat odpověď